Netpak | Tüm istanbul İçerisi Geniş Hizmet Ağı İle Hizmetinizdeyiz.

Ispartakule Temizlik | Netpak Temizlik

Ispartakule Temizlik

Ispartakule Temizlik | Netpak Temizlik

Netpak Temizlik Olarak Yılların Tecrübesi Profesyonel Temizlik Hizmet Anlayışı İle Geniş Kadromuzla Kalite Temizlik Hizmetler Veriyoruz.

Müşteri Memnuniyet Garantisi                                           

Netpak temizlik şirketi Ispartakule temizlik şirketi olarak Ispartakule  dahil olmak üzere istanbul il sınırları içerisinde tüm ilçe ve semtlerine 7/24 keşif bedeli talep etmeden profesyonel temizlik hizmetleri sunmaktadır. Dış cephe cam temizliği ve inşaat sonrası temizliği gibi ofis temizliği olarakta genel temizlik alanında  hizmetler vermekteyiz. Netpak temizlik olarak yılların tecrübesi ile temizlik şirketi olarak profesyonel temizlik hizmetlerinden sizlerde hizmet almak isterseniz bizlere iletişim numaramızdan ulaşabilriniz.

 

Ispartakule temizlik şirketi olarak dış cephe temizliği konusunda uzman personellerimiz ile cephe temizliği ve inşaat sonrası temizliği olsun ofis temizliği gibi hizmetlerimizde öncelikle güvenilirlik ve disiplinli çalışmayı kendimize pirensip edinen titizliğe büyük önemvermekteyiz.

Ispartakule DIŞ CEPHE CAM TEMİZLİĞİ

Ispartakule temizlik şirketleri olarak dış cephe temizliğin de vermekte olduğumuz cephe temizliği kullanacağımız sistemlerin güvenli bir sistem olamsı gerekmektedir. NETPAK TEMİZLİK dış cephe cam temizliğin de bütün müşterilerine en güvenli hizmetleri sunmaktadır. Günümüzde çok katlı binaların çogunluk gösterdiği plaza ve hotel ve bina cam temizliği için gerekli güveni Netpak Temizlik sağlamaktadır. Dış cephe temizliği için gerekli olan tüm sisteme ve tecrübeye sahip olan Netpak Temizlik binanın dış cephe kaplamasına göre gerekli kimyasallarıyla kaliteli temizlik hizmetleri sunmaktadır.

Profeyonel  personeleri ile Netpak Temizlik Dış cephe temizliği alanında siz degerli müşterilerimize güvenli çözümler sağlar.

Dış cephe temizlik ve cam temizliği uzmanlık gerektiren profesyonellik isteyen bir iştir.Dış cephe temizliğin de { alikoband} ve cam yüzeyleri birbirinden farklı değerlendirmeli iki yüzeyide kendisine uygun kimyasalar kullanılmalıdır. Kullanılan temizlik ürünleri TSE belgeine sahip olmalıdır. Zira yanlış yapılan dış cephe temizlik hizmeti kalıcı olarak zaralar meydana getirir. Yapılan araştırmalar ve tecrübelerimiz doğrultusunda gördük ki dış cephe cam temizliği en az yılda iki kez yapılmalı kalıcı oksit ve ağır kirlere mazur bırakmamalıyız. Peryodik olarak yapılan cephe temizliği oksit ve ağır kirlerin oluşmasını önleyeceği  gibi estetik görünümünüde koruyacaktır.Farklı mimarileri olan yüksek katlı binaların dış cephelerinin sepet yada vinçle temizlenmesi mümkün olmayan noktalarda Netpak Temizlik sizler farlı altarnatifler sunuyor. Dış cephe temizliği konusunda eyitimli olan sertifkaları IRTA belgesine sahip yüksekte çalışma belgeleriyle dağcı dış cephe cam temizliği hizmetide veriyoruz. Dağcılık cephe temizliği önceleri avrupa ülkelerin de kullanılan günümüzde bizler tarafındanda kulanılmaya başlanmış olup güzel çözümler ürettiğimiz bir hizmet haline gelmiştir. Dağcı cam temizliği genellikle erişimi zor olan vinç yada sepet kullanımının olmadığı yerlerde yaygın olarak kullanıyoruz. Dağcılık cephe temizliği Netpak Temizlik tarafından profeyonel personelleriyle hizmetler vermekteyiz.

Bir diğer önemli husus ise; Dış cephe temizlik şirketleri yada kişilerin yaptığı temizliğin dış cephe temizlik yapma yetkilerinin olmaıdır.Günümüzde kazaların sıklıkla yaşandığı ölüm ve yaralanmalara sebep oldugunu unutmayalım. 

Dağcı cam temizliği olsun hangi sekşlde temizlenirse temizlensin gerekli belgelere ve sertifkalara sahip olmalılardır. İstanbul temizlik şirketi olan Netpak temizlik gerkli belge ve sertifkalar sahiptir. Öncelikle temizlik firması seçmeden önce belgelerini sorun her temizlik şirketi olan dış cephe temizliği yapamaz nace kodlarının uyumlu çok telikeli işler yapabilir konumunda olması gerekmektedir. Aynı zamanda dağcı olarak hizmet alacaksanız IRTA belgesi olmak zorundadır geçerlilik süresi uyumlu sağlık raporlar,sgk kayıtları yüksekte çalışma belgesi olmalıdır.

Biz Netpak Temizlik olarak gerekli belge sertifkaları ve tecrübemiz  ile müşteri memnuniyet garantisini ön planda tutan temizlik şirketi olarak sizlere hizmetvermekten onur duyarız.

 

Referanslarımız

Verdiğimiz profesyonel hizmetler sonucunda sizlere referans edindiğimiz işletmelernden bazılarını sizlerle paylaşmak istiyoruz.