İstanbul Temizlik Şirketi

İstanbul Temizlik Şirketi Olarak Sizlere Eğitimli Personel ve Uzman Temizlik Personeli Kadromuz İle Kurumsal Temizlik Hizmeti Veriyoruz. ☎ (0545) 710 88 78

İSTANBUL TEMİZLİK ŞİRKETİ

Netpak Temizlik olarak yılların tecrübesi ile temizlik hizmetleri işinde 1997 yılından bugüne dek kendimizi temizlik işine adadık ve kendimizi temizlik konusunda çekirdekten yetiştirdik. Bu nedenle temizlik konusunda kendimize sonsuz güvenimiz var. Zaten personel çalıştırma haricinde bir iş yapıyorsanız önce kendiniz uygulamanın en iyisini bilmelisiniz ki vermiş olduğunuz hizmetin kalitesinden şüphe duymayasınız. Biz Netpak Temizlik ailesi olarak kendimize seçmiş olduğumuz temizlik mesleğini siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmetler vererek, temizlik ihtiyacınızı sorunsuz çözerek gerçekleştirme gayretindeyiz.

Binaların temiz ve düzgün gözükmesinde ilk olarak camların temizliği dikkat çekmektedir. Dolayısıyla cam temizliğinin ev, işyeri, ofis ve okul gibi yerlerde belirli aralıklarla yapılması gerekmektedir. Ev cam temizliği bakıldığında kolay gibi gözüksede zor ve riskli bir iştir. Bazı insanlar yüksekten korktukları için cam temizlik işini sevmemektedir. Biz Netpak temizlik olarak cam temizleme konusunda da sizlere hizmetler vermekteyiz. Sürekli olarak hizmet verdiğimiz ev, işyeri ve ofis gibi yerlerin camlarını düzenli olarak temizlemekteyiz.

Cam temizlik şirketleri olarak vermiş olduğumuz hizmetler arasında okul cam temizlik hizmeti, işyeri cam temizlik hizmeti, yurt cam temizlik hizmeti, kreş cam temizlik hizmeti, villa cam temizlik hizmeti, inşaat sonrası cam temizlik hizmeti ve tadilat sonrası cam temizlik hizmeti de bulunmaktadır. İnşaat sonrası cam temizliği normal camlardan farklı bir hizmettir. Camlardaki mantarların temizlenmesi ve çerçevelerin üzerindeki bantların temizlenmesi normal cam temizliğinden daha zordur. Tadilat sonrası ev cam temizliğinde ise boya, badana ve tadilat gibi işlemler yapıldığı için cam ve çerçevelerde oturmuş ağır kirler mevcut olup genelde tadilat cam temizliği olmak üzere gerek kimyasallarla gerek cam kazıma aparatlarıyla tamamen dezenfekte edilmektedir.
 
Dış cephe cam temizliği ve dağcılık dış cephe temizliği alanında Netpak dağcı temizlik şirketi olarak İstanbul'un tüm ilçe ve semtlerine keşif bedeli talep etmeden 7/24 profesyonel dağcı cephe temizliği hizmetleri sunmaktayız. Dış cephe cam temizliği, yüksek binaların cephe temizliğinde uyguladığımız araç, vinç yardımı ya da asma sepet gibi farklı alternatiflerle gerçekleştirdiğimiz bir hizmettir. Dağcı dış cephe cam temizlik şirketi olarak cephe temizliği konusunda uzman sertifikalı dağcı personellerimiz ile dağcılık cephe temizlik hizmetleri sunmaktayız. Öncelikle iş güvenliğini prensip edinen ve disiplinli çalışmayı kendine ilke edinen kaliteli ve tecrübeli personellerimiz ile temizlik hizmetine önem veren bir dış cephe temizlik firmasıyız.
 
Bunlara ek olarak işyeri temizlik hizmetlerimiz, okul temizlik hizmetlerimiz de mevcuttur.
 
 
 

İSTANBUL DAĞCI DIŞ CEPHE CAM TEMİZLİĞİ

Günümüzde kazaların sıklıkla yaşandığını, ölüm ve yaralanmalara sebep olduğunu unutmayalım. Netpak Temizlik, dış cephe cam temizliğinde bütün müşterilerine en güvenli hizmetleri sunmaktadır. Dağcı temizlik şirketi olarak da vermekte olduğumuz dış cephe temizliğinde kullandığımız sistemlerin güvenli olması gerekmektedir. Günümüzde çok katlı binaların çoğunluk gösterdiği plaza, hotel ve bina cam temizliği için de gerekli güveni Netpak Temizlik sağlamaktadır. Dış cephe temizliği için gerekli olan tüm sisteme ve tecrübeye sahip olan Netpak Temizlik binanın dış cephe kaplamasına göre gerekli kimyasallarıyla kaliteli temizlik hizmetleri sunmaktadır. Dış cephe temizlik ve cam temizliği uzmanlık gerektiren profesyonellik isteyen bir iştir. Zira yanlış yapılan dış cephe temizlik hizmeti kalıcı olarak zaralar meydana getirmektedir. Biz Netpak Temizlik olarak profeyonel personellerimiz ile dış cephe temizliği alanında siz değerli müşterilerimize güvenli çözümler sağlamaktayız.
 
Yapılan araştırmalar ve tecrübelerimiz doğrultusunda gördük ki dış cephe cam temizliği en az yılda iki kez yapılmalı, kalıcı oksit ve ağır kirlere maruz bırakılmamalıdır. Periyodik olarak yapılan cephe temizliği oksit ve ağır kirlerin oluşmasını önleyeceği  gibi estetik görünümü de koruyacaktır.
 
Dış cephe temizliğinde dikkat edilmesi gereken önemli hususlar vardır. Öncelikle alucobond(alikoband) ve cam yüzeyler birbirinden farklı değerlendirilmelidir. İki yüzey içinde kendisine uygun kimyasalar kullanılmalıdır. Kullanılan temizlik ürünleri Türk Standartları Enstitüsü(TSE) belgesine sahip olmalıdır. Bir diğer önemli husus ise dış cephe temizlik şirketleri ya da kişilerin yaptığı temizliklerde dış cephe temizlik yapma yetkilerinin olmasıdır. Dağcı cam temizliği olsun veya hangi şekilde temizlenirse temizlensin gerekli belgelere ve sertifikalara sahip olunmalıdır. İstanbul dağcı temizlik şirketi olan Netpak temizlik gerekli belge ve sertifikalara sahiptir. Biz tecrübemiz ile müşteri memnuniyet garantisini ön planda tutan temizlik şirketi olarak sizlere hizmet vermekten onur duymaktayız. Sizlerin yapması gereken; öncelikle temizlik firması seçmeden önce belgelerini sormaktır. Sonuçta her temizlik şirketi olan dış cephe temizliği yapamaz. Bu nedenle nace kodlarının uyumlu olması ve çok tehlikeli işler yapabilir konumda olması gerekmektedir. Aynı zamanda dağcı olarak hizmet alacaksanız IRATA belgesi olmak zorundadır. Geçerlilik süresi uyumlu sağlık raporları, sgk kayıtları ve yüksekte çalışma belgesi olmalıdır. Biz Netpak Temizlik olarak dış cephe temizliği konusunda eğitimli, gerekli sertifkaları ve IRATA belgesini almış, yüksekte çalışma belgesine sahip olan çalışanlarımız ile dağcı dış cephe cam temizliği hizmeti de vermekteyiz. 
 
Dağcılık cephe temizliği, önceleri Avrupa ülkelerinde kullanılan günümüzde ise bizler tarafından da kulanılmaya başlanmış olup güzel çözümler üretilen bir hizmet haline gelmiştir. Dağcı cam temizliği genellikle erişimi zor olan vinç yada sepet kullanımının olmadığı yerlerde yaygın olarak kullanılmaktadır. Farklı mimarileri olan yüksek katlı binaların dış cephelerinin sepet ya da vinçle temizlenmesi mümkün olmayan noktalarının temizlenmesinde de Netpak Temizlik sizlere farklı alternatifler sunmaktadır. 
 
Atalarımız "ev alma komşu al" demişler. Önemli olan ev sahibi olmak değil, huzurla yaşayabileceğiniz bir konuta sahip olmaktır. Her gün rahatça yaşayabileceğiniz huzur dolu bir yuva… O yuvaya sahip olmak için bir inşaat firmasına gider ve bütçenize uygun bir konut satın alabilirsiniz. Bu konutu kendi zevkinize göre dizayn edip dilediğiniz gibi zaman geçirmek elbette ki sizin en doğal hakkınızdır. Peki inşaat sonrası ev temizliği işi size zor gelmez mi? Elbette ki inşaat sonrası temizlik herkesin gözünde büyür. Bütün o inşaat kalıntılarının temizlenmesi ve evde dip bucak ince bir temizlik yapılması insanların gözünü korkutur. İnşaat sonrası ev temizliği tecrübe isteyen oldukça meşakkatli bir iştir. Biz size bu işi sizin yerinize yapacak profesyonel inşaat sonrası temizlik şirketlerinin olduğunu söylesek.. Evet bu temizlik firmaları sizler için bütün inşaat sonu ev temizlik hizmetini gerçekleştiriyor. Size de eviniz için alışveriş yapacak zaman kalıyor. İnşaat sonrası ev temizlik işinde önemli olan sizin zevkinize göre seçtiğiniz evinizin zarar görmeden temizlenmesidir ve bu gerçekten ciddi bir iştir.
 
İstanbul inşaat temizliği deyip geçmeyin, kolay değildir. Zira hiçkimse yeni ev sahibi olmanın zevkini çıkarmak varken çizilmiş yüzeylere sahip zarar görmüş evleri olsun istemez. Bu nedenle size profesyonel temizlik hizmeti sunacak şirketin dikkatli ve titiz çalışan elemanlardan oluşması gerekmektedir.
 
İstanbul yeni yapılarıyla gelişip her gün farklı mimarilere sahip konutlarıyla büyümeye devam etmektedir. Yeni yapıların olması da farklı alanlarda iş imkanlarının çoğalması ve gelişmesiyle farklı hizmetler ortaya çıkarmaktadır. Bu yeni yapılara hizmet olarak inşaat personelleri gibi iş dallarında hizmet veren kişilere iş imkanı doğmaktadır. Bu yapılara oturmadan önce doğal olarak inşaat sonrası temizlik hizmeti yapılması gerekmektedir. İnşaat sonrası temizlik şirketleri bu konuda ev, villa, daire ve işyeri temizliği olarak hizmetler vermektedir.
 
İstanbul'da inşaat sonrası ev temizliğinin a’dan z’ye yapılması ve bu çalışmaların aksamadan bir an önce tamamlanması çalışanların birinci önceliği olmalıdır. Bizlerde bu işi Netpak Temizlik olarak tecrübeli ekiplerimiz ile büyük bir titizlikle gerçekleştirmekteyiz. Camlarınız, balkonlarınız, mermerleriniz, çerçeveleriniz ve duvarlarınız silinir. Kapılarınız, dolaplarınız, mutfak dolaplarınız tepeden en alt kısımdaki pervazları çıkartılana kadar temizlenir. Banyo ve lavabolarınız derz, harç, boya gibi atıklardan arıtılır temizlenir ve ilaçlanarak bakterilerden arındırılır. Duş tekneniz, klozetiniz etiketlerinden temizlenir, parkeleriniz ve ara koridor taşlarınız ilk günki gibi pırıl pırıl olması için ilaçlanır ve vakumlu makinalarımız tarafından temizlenir, eviniz gerekli ekip ve ekipman ile 1 günde teslim edilir.
 
İnşaat sonrası temizlik işi olduğu gibi tadilat sonrası ev, işyeri, ofis temizlik işleri de hizmetlerimiz arasında mevcuttur. Tadilat sonrası temizlik kimyasallarla ve makinelerle harç, boya, kireç kalıntıları gibi benzer kalıntıların tecrübeli personellerle temizlenmesini gerektiren zor bir iştir. Aslında tadilat sonrası daire/ev temizliğinin yeni yapılmış inşaat sonrası ev temizliğinden pek farkı yoktur. Çalışma olarak genellikle aynı kimyasallar kullanılır. Tadilat sonrası temizlik, tadilat kalıntıları ve oluşan kirler ile beraber temizlenmesi zor ve profesyonel temizlik isteyen bir iştir. İnşaat sonrası ya da tadilat sonrası ev, işyeri, villa, daire temizliği bizler tarafından yani inşaat sonrası temizlik şirketleri tarafından yapılmaktadır. Netpak Temizlik olarak bizim için sizin kendi zevkinize uygun dekore ettiğiniz ve keyfini süreceğiniz evinizin güzel gözükmesi çok önemlidir. Bu duruma temizlik hizmetlerimizle katkıda bulunarak sizleri mutlu etme gayreti içindeyiz.
 
Bizler aynı zamanda boş ev temizlik hizmeti de vermekteyiz. Boş ev temizleme işi basit gibi gözüksede evde sizden önce oturan kişilerin bıraktığı kir kalıntıları zamanla oturmuş hale gelmektedir. Oturmuş olan kirler için profesyonel olmayıp tecrübesizce yapılan temizlik istenilen sonucu vermemektedir. Ayrıca taşınma öncesi gerek görüldüğü takdirde boya, badana yapılmaktadır ve bu da temizlik işini çok daha fazla zorlaştırmaktadır. Sizler için zor, Netpak Temizlik personelleri için oldukça kolay olan bu temizlik işi en güzel şekilde yerine getirilmektedir. Boş ev temizlik şirketi olarak gelişmiş teknoloji ve ekipmanlar, gerekli kimyasallar ve profesyonel ekiplerimizle sizlere en iyi şekilde hizmet vermekteyiz. Sizlerde taşınma öncesi zaman ayırmayıp kendinizi yormadan profesyonel boş ev temizliği yapan şirketleri tercih ederek kendinize zaman kazandırmış olursunuz.
 
İstanbul metropol bir şehir olmakla beraber iş imkanlarının çok olduğu bir şehirdir. Yükselen binaları ve konutları ile gelişmiş iş ağlarını barındırır ve yeni iş ortamları sağlamaktadır. Büyüyen ve iş imkanları sunan ofis, büro ve işyerleri yaygınlaşan plazalarda olsun rezidanslarda olsun çoğunlukla merkezi konumlarda etkinlik göstermektedir. Her şehirde sayıları çeşitlilik gösteren ofis temizlik firmalarına da en çok metropol ve büyük kentlerde ihtiyaç duyulmaktadır. Örneğin; İstanbul ofis temizliği konusunda pek çok sayıda firma barındıran şehir olma özelliğini elinde bulundurmaktadır. Bu nedenle İstanbul ofis temizlik şirketleri her zaman müşterilerine ofis temizleme konusunda daha kapsamlı, teknolojik ekipmanlarla daha kaliteli hizmetler sunmaya özen göstermektedir. Doğal olarak her firmanın düzenli ofis temizliği işi için çalıştığı bir temizlik şirketi bulunmaktadır. Ancak bu noktada seçimlerini daha kapsamlı ofis temizliği yapan şirketlerden yana kullanmak ve onlarla çalışmak istemektedirler. Biz Netpak Temizlik şirketi olarak ofis temizliği konusunda da siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmetler sunmaktayız.
 
Günümüzün büyük bir kısmını birçok insanla aynı ortamda geçiriyorsak hijyen olmazsa olmazlardandır. Ancak temizliğe ayıracak zamanımız da maalesef ki olmamaktadır. Haliyle ofis temizliği işi için profesyonel bir ofis temizlik firmasıyla çalışmak gerekmektedir. Çünkü ofis temizlik işi basit gibi görünse de çok kapsamlı bir iştir. Yerlerin, masaların, ofis araç gereçlerinin temizlenmesi ve dezenfekte edilmesi ince temizlik gerektirmektedir. Ofis temizliği konusunda uzman bir ekiple çalışmayı tercih etmek, rutin bir şekilde düzenli ofis temizleme işinin yapılması gerekmektedir. Biz Netpak Temizlik şirketi olarak kaliteli temizlik hizmeti anlayışı ile 1997 yılından bugüne dek ofis temizlik firmaları arasında yer almaktayız. Geniş personel sayımızla İstanbul bölgesinde profesyonel ofis temizliği konusunda eğitimli ve güvenir personellerle hizmetler vermekteyiz. Çalışanlar evlerinden daha fazla işyerinde vakit geçiriyor, doğal olarak bulundukları ortamlar personel sayısı fazla olan ve çok çabuk kirlenmesi mümkün olan ve düzenli ofis temizliği gerektiren alanlar olmaktadır. İstanbul'da ofis temizleme sırasında çalışanların dikkatlerinin dağılmaması ve sesten dolayı rahazsızlık vermeden kaliteli hizmet sunmak büyük bir başarıdır. Hem ofis hem de büro temizliğini farklı alternatiflerle çalışıp personelleri huzursuz etmeden belirli saat ve günlük ofis temizliği olarak gerçekleştirebilmekteyiz. Bazı ofis ve büro çalışanları sabah ya da akşam olmak üzere düzenli ofis temizlik hizmeti istemektedirler, bazıları da haftanın belirli günleri ya da hafta sonu ofis temizlik hizmeti almak istemektedirler. Bizlerde çalışanlara en uygun zaman dilimini seçerek onların dikkatlerini dağıtmadan ve onlara rahatızlık vermeden ofis temizleme hizmeti vermekteyiz. Böylece temiz ve sağlıklı ortamlar insan mutluluğunu ve çalışma verimini daha da artırmış olmaktadır. Ayrıca İstanbul ofis temizlik şirketi olarak ofis temizlik firmaları arasında iş disiplinliğine özen gösteren şirketimiz, çalışan personellerimizin güvencesinin ve bütün sorumluluklarının bilincindedir. Siz değerli müşterilerimize teminat olarak sorumluluklardan ve muhtemel zarardan şirketimizin mesul olduğunu belirtmek isteriz.
 
Biz Netpak Temizlik şirketi olarak yılların vermiş olduğu tecrübe ile temizlik hizmetlerinde geleceğin dünyasına daha temiz, insan sağlığını olumsuz etkilemeyen, iyi bir çevresel miras bırakmak için çalışmaktayız. Siz değerli müşterilerimize daha sağlıklı, daha güler yüzlü adımız gibi net ve pak ortamlar sunmaya hazırız. Sizde profesyonel dış cephe cam temizliği konusunda hizmet almak isterseniz bizlere iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca www.netpaktemizlik.com sitemizi de inceleyip ihtiyacınız olan temizlik hizmetlerini bizlerden talep edebilirsiniz. Unutmayın; size bir telefon kadar yakınız...

Yorum Paylaş

Profesyonel Dış Cephe ve Temizlik Hizmetleri

Biz Ne Yapıyoruz ?
İstanbul Temizlik Şirketiyiz.

Profesyonel Dış Cephe Temizlik.