Cerrahpaşa Temizlik Şirketi

Cerrahpaşa Temizlik Şirketi, olarak Boş, Ev, Ofis, İş Yeri, İş Merkezi, Bina, Okul, Otel, Dezenfeksiyon, Dezenfekte, Dış Cephe Cam Temizliği, Dağcı Teknik İşler

CERRAHPAŞA TEMİZLİK ŞİRKETİ

İstanbul Cerrahpaşa yeni yapıları ve farklı mimarilere sahip binaları ile büyümeye devam etmektedir. Bu binalara doğal olarak temizlik hizmeti yapılması gerekmektedir. Biz Netpak Temizlik Şirketi olarak profesyonel çalışma ekibimizle 1997 yılından beri siz değerli müşterilerimize Cerrahpaşa’da kaliteli hizmetler vermekteyiz.

Cerrahpaşa’da verdiğimiz bu hizmetler arasında; ev cam temizlik hizmeti, okul cam temizlik hizmeti, işyeri cam temizlik hizmeti, yurt cam temizlik hizmeti, kreş cam temizlik hizmeti, villa cam temizlik hizmeti, inşaat sonrası cam temizlik hizmeti ve tadilat sonrası cam temizlik hizmeti bulunmaktadır.

İnşaat sonrası ev temizliğinde camlarınız, balkonlarınız, mermerleriniz ve duvarlarınız silinir. Kapılarınız, dolaplarınız tepeden en alt kısımdaki pervazları çıkartılana kadar temizlenir. Banyo ve lavabolarınız derz, harç, boya gibi atıklardan arıtılır temizlenir ve ilaçlanarak bakterilerden arındırılır. Duş tekneniz, klozetiniz etiketlerinden temizlenir, parkeleriniz ve ara koridor taşlarınız ilaçlanır ve vakumlu makinalarımız tarafından temizlenir, eviniz 1 günde teslim edilir.

Ofis temizliği alanında daha kapsamlı, teknolojik ekipmanlarla daha kaliteli hizmetler sunmaya özen göstermekteyiz. Yerlerin, masaların, ofis araç gereçlerinin temizlenmesi ve dezenfekte edilmesi ince temizlik gerektirmektedir. Biz Netpak Temizlik olarak Cerrahpaşa’da hem ofis hem de büro temizliğini farklı alternatiflerle, personelleri rahatsız etmeden onlara en uygun saat ve günlerde gerçekleştirmekteyiz.

Cerrahpaşa’da verdiğimiz hizmetler arasında bulunan inşaat sonrası cam temizliği normal camlardan farklı bir hizmettir. Camlardaki mantarların temizlenmesi ve çerçevelerin üzerindeki bantların temizlenmesi normal cam temizliğinden daha zordur. Tadilat sonrası cam temizliğinde ise boya, badana ve tadilat gibi işlemler yapıldığı için cam ve çerçevelerde oturmuş ağır kirler mevcut olup gerek kimyasallarla gerek cam kazıma aparatlarıyla tamamen dezenfekte edilmektedir.

Ayrıca boş ev temizlik hizmeti, okul temizlik hizmeti ve işyeri temizlik hizmeti de Netpak Temizlik Şirketi olarak Cerrahpaşa’da verdiğimiz hizmetler arasında bulunmaktadır. Boş ev temizleme işi basit gibi gözükse de evde sizden önce oturan kişilerin bıraktığı kir kalıntıları zamanla oturmuş hale gelmektedir, ayrıca taşınma öncesi gerek görüldüğü takdirde boya, badana yapılmaktadır ve bu da temizlik işini çok daha fazla zorlaştırmaktadır. Biz Netpak Temizlik olarak gelişmiş teknoloji ve ekipmanlar, gerekli kimyasallar ve profesyonel ekiplerimizle ev temizliğinde de sizlere en iyi şekilde hizmet sunmaktayız.

Dış cephe cam temizliği ve dağcılık dış cephe temizliği alanında da Netpak Dağcı Temizlik Şirketi olarak Cerrahpaşa’da uzman sertifikalı dağcı personellerimiz ile 7/24 profesyonel dağcı cephe temizliği hizmetleri sunmaktayız. Dış cephe cam temizliği, yüksek binaların cephe temizliğinde uyguladığımız araç, vinç yardımı ya da asma sepet gibi farklı alternatiflerle gerçekleştirdiğimiz bir hizmettir. Önemli bir husus olarak da; çalışanlarımız yüksekte çalışma anlamında gerekli belgelere ve sertifikalara sahiptir.

Biz Cerrahpaşa Netpak Temizlik Şirketi olarak yılların vermiş olduğu tecrübe ile siz değerli müşterilerimize daha sağlıklı, daha güler yüzlü adımız gibi net ve pak ortamlar sunmaya hazırız. Sizde profesyonel temizlik konusunda hizmet almak isterseniz bizlere iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca www.netpaktemizlik.com sitemizi de inceleyip ihtiyacınız olan temizlik hizmetlerini bizlerden talep edebilirsiniz. Unutmayın; size bir telefon kadar yakınız…

 

 

Cerrahpaşa dış cephe temizliği, Cerrahpaşa dağcı cephe temizliği, Cerrahpaşa dış cephe cam temizliği, Cerrahpaşa cephe temizliği, Cerrahpaşa cam temizliği, Cerrahpaşa temizlik şirketi, Cerrahpaşa temizlik şirketleri, Cerrahpaşa temizlik firması, Cerrahpaşa temizlik firmaları, İstanbul Cerrahpaşa dış cephe temizliği, Cerrahpaşa cephe temizlik şirketiCerrahpaşa inşaat temizliği, Cerrahpaşa inşaat sonrası temizlik, Cerrahpaşa inşaat sonrası ev temizliği, Cerrahpaşa işyeri temizliği, Cerrahpaşa boş ev temizliği, Cerrahpaşa tadilat sonrası temizlik, Cerrahpaşa okul temizliği, Cerrahpaşa yurt temizliği, Cerrahpaşa inşaat sonu işyeri temizliği, Cerrahpaşa temizlik, Cerrahpaşa inşaat sonrası villa temizliği, Cerrahpaşa ev temizliği, Cerrahpaşa ev temizlik şirketleri, Cerrahpaşa tadilat sonrası ev temizliği, Cerrahpaşa tadilat sonu villa temizliği, Cerrahpaşa ev temizlik şirketiCerrahpaşa ofis temizliği, Cerrahpaşa ofis genel temizlik, Cerrahpaşa ofis temizleme hizmeti, Cerrahpaşa ofis temizlik şirketi, Cerrahpaşa ofis temizlik şirketleri, Cerrahpaşa ofis temizlik firması, Cerrahpaşa ofis temizlik firmaları, Cerrahpaşa düzenli ofis temizliği, Cerrahpaşa günlük ofis temizliği, Cerrahpaşa part time ofis temizliği, Cerrahpaşa düzenli ofis temizlik şirketi, Cerrahpaşa periyodik ofis temizliği, Cerrahpaşa ofis temizlik fiyatları, Cerrahpaşa ofis temizlik işi, İstanbul Cerrahpaşa ofis temizliğiCerrahpaşa cam temizliği, Cerrahpaşa cam temizlik şirketleri, Cerrahpaşa okul cam temizliği, Cerrahpaşa yurt cam temizliği, Cerrahpaşa işyeri cam temizliği, Cerrahpaşa ev cam temizliği, Cerrahpaşa hastane cam temizliği, Cerrahpaşa cam temizlik firmaları, Cerrahpaşa cam temizlik şirketi, Cerrahpaşa villa cam temizliği, Cerrahpaşa cam temizlik firması, İstanbul Cerrahpaşa, İstanbul Cerrahpaşa temizlik şirketi, Cerrahpaşa cam temizleme fiyatları, Cerrahpaşa cam temizlik elemanı

 

Yorum Paylaş

Profesyonel Dış Cephe ve Temizlik Hizmetleri

Biz Ne Yapıyoruz ?
İstanbul Temizlik Şirketiyiz.

Profesyonel Dış Cephe Temizlik.