Ahırkapı Temizlik Şirketi

Ahırkapı Temizlik Şirketi, olarak Boş, Ev, Ofis, İş Yeri, İş Merkezi, Bina, Okul, Otel, Dezenfeksiyon, Dezenfekte, Dış Cephe Cam Temizliği, Dağcı Teknik İşler,

AHIRKAPI TEMİZLİK ŞİRKETİ

İstanbul Ahırkapı farklı mimarilere sahip binaları ile dikkat çekmektedir. Bu binalara doğal olarak temizlik hizmeti yapılması gerekmektedir. Biz Netpak Temizlik Şirketi olarak profesyonel çalışma ekibimizle 1997 yılından beri siz değerli müşterilerimize Ahırkapı’da kaliteli hizmetler vermekteyiz.

Ahırkapı’da verdiğimiz bu hizmetler arasında; ev cam temizlik hizmeti, okul cam temizlik hizmeti, işyeri cam temizlik hizmeti, yurt cam temizlik hizmeti, kreş cam temizlik hizmeti, villa cam temizlik hizmeti, inşaat sonrası cam temizlik hizmeti ve tadilat sonrası cam temizlik hizmeti bulunmaktadır.

İnşaat sonrası ev temizliğinde camlarınız, balkonlarınız, mermerleriniz ve duvarlarınız silinir. Kapılarınız, dolaplarınız tepeden en alt kısımdaki pervazları çıkartılana kadar temizlenir. Banyo ve lavabolarınız derz, harç, boya gibi atıklardan arıtılır temizlenir ve ilaçlanarak bakterilerden arındırılır. Duş tekneniz, klozetiniz etiketlerinden temizlenir, parkeleriniz ve ara koridor taşlarınız ilaçlanır ve vakumlu makinalarımız tarafından temizlenir, eviniz 1 günde teslim edilir.

Ofis temizliği alanında daha kapsamlı, teknolojik ekipmanlarla daha kaliteli hizmetler sunmaya özen göstermekteyiz. Yerlerin, masaların, ofis araç gereçlerinin temizlenmesi ve dezenfekte edilmesi ince temizlik gerektirmektedir. Biz Netpak Temizlik olarak Ahırkapı’da hem ofis hem de büro temizliğini farklı alternatiflerle, personelleri rahatsız etmeden onlara en uygun saat ve günlerde gerçekleştirmekteyiz.

Ahırkapı’da verdiğimiz hizmetler arasında bulunan inşaat sonrası cam temizliği normal camlardan farklı bir hizmettir. Camlardaki mantarların temizlenmesi ve çerçevelerin üzerindeki bantların temizlenmesi normal cam temizliğinden daha zordur. Tadilat sonrası cam temizliğinde ise boya, badana ve tadilat gibi işlemler yapıldığı için cam ve çerçevelerde oturmuş ağır kirler mevcut olup gerek kimyasallarla gerek cam kazıma aparatlarıyla tamamen dezenfekte edilmektedir.

Ayrıca boş ev temizlik hizmeti, okul temizlik hizmeti ve işyeri temizlik hizmeti de Netpak Temizlik Şirketi olarak Ahırkapı’da verdiğimiz hizmetler arasında bulunmaktadır. Boş ev temizleme işi basit gibi gözükse de evde sizden önce oturan kişilerin bıraktığı kir kalıntıları zamanla oturmuş hale gelmektedir, ayrıca taşınma öncesi gerek görüldüğü takdirde boya, badana yapılmaktadır ve bu da temizlik işini çok daha fazla zorlaştırmaktadır. Biz Netpak Temizlik olarak gelişmiş teknoloji ve ekipmanlar, gerekli kimyasallar ve profesyonel ekiplerimizle ev temizliğinde de sizlere en iyi şekilde hizmet sunmaktayız.

Dış cephe cam temizliği ve dağcılık dış cephe temizliği alanında da Netpak Dağcı Temizlik Şirketi olarak Ahırkapı’da uzman sertifikalı dağcı personellerimiz ile 7/24 profesyonel dağcı cephe temizliği hizmetleri sunmaktayız. Dış cephe cam temizliği, yüksek binaların cephe temizliğinde uyguladığımız araç, vinç yardımı ya da asma sepet gibi farklı alternatiflerle gerçekleştirdiğimiz bir hizmettir. Önemli bir husus olarak da; çalışanlarımız yüksekte çalışma anlamında gerekli belgelere ve sertifikalara sahiptir.

Biz Ahırkapı Netpak Temizlik Şirketi olarak yılların vermiş olduğu tecrübe ile siz değerli müşterilerimize daha sağlıklı, daha güler yüzlü adımız gibi net ve pak ortamlar sunmaya hazırız. Sizde profesyonel temizlik konusunda hizmet almak isterseniz bizlere iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca www.netpaktemizlik.com sitemizi de inceleyip ihtiyacınız olan temizlik hizmetlerini bizlerden talep edebilirsiniz. Unutmayın; size bir telefon kadar yakınız…

 

 

Ahırkapı dış cephe temizliği, Ahırkapı dağcı cephe temizliği, Ahırkapı dış cephe cam temizliği, Ahırkapı cephe temizliği, Ahırkapı cam temizliği, Ahırkapı temizlik şirketi, Ahırkapı temizlik şirketleri, Ahırkapı temizlik firması, Ahırkapı temizlik firmaları, İstanbul Ahırkapı dış cephe temizliği, Ahırkapı cephe temizlik şirketiAhırkapı inşaat temizliği, Ahırkapı inşaat sonrası temizlik, Ahırkapı inşaat sonrası ev temizliği, Ahırkapı işyeri temizliği, Ahırkapı boş ev temizliği, Ahırkapı tadilat sonrası temizlik, Ahırkapı okul temizliği, Ahırkapı yurt temizliği, Ahırkapı inşaat sonu işyeri temizliği, Ahırkapı temizlik, Ahırkapı inşaat sonrası villa temizliği, Ahırkapı ev temizliği, Ahırkapı ev temizlik şirketleri, Ahırkapı tadilat sonrası ev temizliği, Ahırkapı tadilat sonu villa temizliği, Ahırkapı ev temizlik şirketiAhırkapı ofis temizliği, Ahırkapı ofis genel temizlik, Ahırkapı ofis temizleme hizmeti, Ahırkapı ofis temizlik şirketi, Ahırkapı ofis temizlik şirketleri, Ahırkapı ofis temizlik firması, Ahırkapı ofis temizlik firmaları, Ahırkapı düzenli ofis temizliği, Ahırkapı günlük ofis temizliği, Ahırkapı part time ofis temizliği, Ahırkapı düzenli ofis temizlik şirketi, Ahırkapı periyodik ofis temizliği, Ahırkapı ofis temizlik fiyatları, Ahırkapı ofis temizlik işi, İstanbul Ahırkapı ofis temizliğiAhırkapı cam temizliği, Ahırkapı cam temizlik şirketleri, Ahırkapı okul cam temizliği, Ahırkapı yurt cam temizliği, Ahırkapı işyeri cam temizliği, Ahırkapı ev cam temizliği, Ahırkapı hastane cam temizliği, Ahırkapı cam temizlik firmaları, Ahırkapı cam temizlik şirketi, Ahırkapı villa cam temizliği, Ahırkapı cam temizlik firması, İstanbul Ahırkapı, İstanbul Ahırkapı temizlik şirketi, Ahırkapı cam temizleme fiyatları, Ahırkapı cam temizlik elemanı

 

Yorum Paylaş

Profesyonel Dış Cephe ve Temizlik Hizmetleri

Biz Ne Yapıyoruz ?
İstanbul Temizlik Şirketiyiz.

Profesyonel Dış Cephe Temizlik.