Sakızağacı Temizlik Şirketi

Sakızağacı Temizlik Şirketi, olarak Boş, Ev, Ofis, İş Yeri, İş Merkezi, Bina, Okul, Otel, Dezenfeksiyon, Dezenfekte, Dış Cephe Cam Temizliği, Dağcı Teknik İşler

SAKIZAĞACI TEMİZLİK ŞİRKETİ

İstanbul'un Bakırköy ilçesine bağlı Sakızağacı mahallesi yeni yapıları ve farklı mimarilere sahip binaları ile büyümeye devam etmektedir. Bu binalara doğal olarak temizlik hizmeti yapılması gerekmektedir. Biz Netpak Temizlik Şirketi olarak profesyonel çalışma ekibimizle 1997 yılından beri siz değerli müşterilerimize Sakızağacı’nda kaliteli hizmetler vermekteyiz.

Sakızağacı’nda verdiğimiz bu hizmetler arasında; ev cam temizlik hizmeti, okul cam temizlik hizmeti, işyeri cam temizlik hizmeti, yurt cam temizlik hizmeti, kreş cam temizlik hizmeti, villa cam temizlik hizmeti, inşaat sonrası cam temizlik hizmeti ve tadilat sonrası cam temizlik hizmeti bulunmaktadır.

İnşaat sonrası ev temizliğinde camlarınız, balkonlarınız, mermerleriniz ve duvarlarınız silinir. Kapılarınız, dolaplarınız tepeden en alt kısımdaki pervazları çıkartılana kadar temizlenir. Banyo ve lavabolarınız derz, harç, boya gibi atıklardan arıtılır temizlenir ve ilaçlanarak bakterilerden arındırılır. Duş tekneniz, klozetiniz etiketlerinden temizlenir, parkeleriniz ve ara koridor taşlarınız ilaçlanır ve vakumlu makinalarımız tarafından temizlenir, eviniz 1 günde teslim edilir.

Ofis temizliği alanında daha kapsamlı, teknolojik ekipmanlarla daha kaliteli hizmetler sunmaya özen göstermekteyiz. Yerlerin, masaların, ofis araç gereçlerinin temizlenmesi ve dezenfekte edilmesi ince temizlik gerektirmektedir. Biz Netpak Temizlik olarak Sakızağacı’nda hem ofis hem de büro temizliğini farklı alternatiflerle, personelleri rahatsız etmeden onlara en uygun saat ve günlerde gerçekleştirmekteyiz.

Sakızağacı’nda verdiğimiz hizmetler arasında bulunan inşaat sonrası cam temizliği normal camlardan farklı bir hizmettir. Camlardaki mantarların temizlenmesi ve çerçevelerin üzerindeki bantların temizlenmesi normal cam temizliğinden daha zordur. Tadilat sonrası cam temizliğinde ise boya, badana ve tadilat gibi işlemler yapıldığı için cam ve çerçevelerde oturmuş ağır kirler mevcut olup gerek kimyasallarla gerek cam kazıma aparatlarıyla tamamen dezenfekte edilmektedir.

Ayrıca boş ev temizlik hizmeti, okul temizlik hizmeti ve işyeri temizlik hizmeti de Netpak Temizlik Şirketi olarak Sakızağacı’nda verdiğimiz hizmetler arasında bulunmaktadır. Boş ev temizleme işi basit gibi gözükse de evde sizden önce oturan kişilerin bıraktığı kir kalıntıları zamanla oturmuş hale gelmektedir, ayrıca taşınma öncesi gerek görüldüğü takdirde boya, badana yapılmaktadır ve bu da temizlik işini çok daha fazla zorlaştırmaktadır. Biz Netpak Temizlik olarak gelişmiş teknoloji ve ekipmanlar, gerekli kimyasallar ve profesyonel ekiplerimizle ev temizliğinde de sizlere en iyi şekilde hizmet sunmaktayız.

Dış cephe cam temizliği ve dağcılık dış cephe temizliği alanında da Netpak Dağcı Temizlik Şirketi olarak Sakızağacı’nda uzman sertifikalı dağcı personellerimiz ile 7/24 profesyonel dağcı cephe temizliği hizmetleri sunmaktayız. Dış cephe cam temizliği, yüksek binaların cephe temizliğinde uyguladığımız araç, vinç yardımı ya da asma sepet gibi farklı alternatiflerle gerçekleştirdiğimiz bir hizmettir. Önemli bir husus olarak da; çalışanlarımız yüksekte çalışma anlamında gerekli belgelere ve sertifikalara sahiptir.

Biz Sakızağacı Netpak Temizlik Şirketi olarak yılların vermiş olduğu tecrübe ile siz değerli müşterilerimize daha sağlıklı, daha güler yüzlü adımız gibi net ve pak ortamlar sunmaya hazırız. Sizde profesyonel temizlik konusunda hizmet almak isterseniz bizlere iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca www.netpaktemizlik.com sitemizi de inceleyip ihtiyacınız olan temizlik hizmetlerini bizlerden talep edebilirsiniz. Unutmayın; size bir telefon kadar yakınız…

 

 

Sakızağacı dış cephe temizliği, Sakızağacı dağcı cephe temizliği, Sakızağacı dış cephe cam temizliği, Sakızağacı cephe temizliği, Sakızağacı cam temizliği, Sakızağacı temizlik şirketi, Sakızağacı temizlik şirketleri, Sakızağacı temizlik firması, Sakızağacı temizlik firmaları, İstanbul Sakızağacı dış cephe temizliği, Sakızağacı cephe temizlik şirketiSakızağacı inşaat temizliği, Sakızağacı inşaat sonrası temizlik, Sakızağacı inşaat sonrası ev temizliği, Sakızağacı işyeri temizliği, Sakızağacı boş ev temizliği, Sakızağacı tadilat sonrası temizlik, Sakızağacı okul temizliği, Sakızağacı yurt temizliği, Sakızağacı inşaat sonu işyeri temizliği, Sakızağacı temizlik, Sakızağacı inşaat sonrası villa temizliği, Sakızağacı ev temizliği, Sakızağacı ev temizlik şirketleri, Sakızağacı tadilat sonrası ev temizliği, Sakızağacı tadilat sonu villa temizliği, Sakızağacı ev temizlik şirketiSakızağacı ofis temizliği, Sakızağacı ofis genel temizlik, Sakızağacı ofis temizleme hizmeti, Sakızağacı ofis temizlik şirketi, Sakızağacı ofis temizlik şirketleri, Sakızağacı ofis temizlik firması, Sakızağacı ofis temizlik firmaları, Sakızağacı düzenli ofis temizliği, Sakızağacı günlük ofis temizliği, Sakızağacı part time ofis temizliği, Sakızağacı düzenli ofis temizlik şirketi, Sakızağacı periyodik ofis temizliği, Sakızağacı ofis temizlik fiyatları, Sakızağacı ofis temizlik işi, İstanbul Sakızağacı ofis temizliğiSakızağacı cam temizliği, Sakızağacı cam temizlik şirketleri, Sakızağacı okul cam temizliği, Sakızağacı yurt cam temizliği, Sakızağacı işyeri cam temizliği, Sakızağacı ev cam temizliği, Sakızağacı hastane cam temizliği, Sakızağacı cam temizlik firmaları, Sakızağacı cam temizlik şirketi, Sakızağacı villa cam temizliği, Sakızağacı cam temizlik firması, İstanbul Sakızağacı, İstanbul Sakızağacı temizlik şirketi, Sakızağacı cam temizleme fiyatları, Sakızağacı cam temizlik elemanı

 

Yorum Paylaş

Profesyonel Dış Cephe ve Temizlik Hizmetleri

Biz Ne Yapıyoruz ?
İstanbul Temizlik Şirketiyiz.

Profesyonel Dış Cephe Temizlik.