Tepebaşı Temizlik Şirketi

Tepebaşı Temizlik Şirketi, olarak Boş, Ev, Ofis, İş Yeri, İş Merkezi, Bina, Okul, Otel, Dezenfeksiyon, Dezenfekte, Dış Cephe Cam Temizliği, Dağcı Teknik İşler,

TEPEBAŞI TEMİZLİK ŞİRKETİ

İstanbul Tepebaşı farklı mimarilere sahip binaları ile dikkat çekmektedir. Bu binalara doğal olarak temizlik hizmeti yapılması gerekmektedir. Biz Netpak Temizlik Şirketi olarak profesyonel çalışma ekibimizle 1997 yılından beri siz değerli müşterilerimize Tepebaşı’nda kaliteli hizmetler vermekteyiz.

Tepebaşı’nda verdiğimiz bu hizmetler arasında; ev cam temizlik hizmeti, okul cam temizlik hizmeti, işyeri cam temizlik hizmeti, yurt cam temizlik hizmeti, kreş cam temizlik hizmeti, villa cam temizlik hizmeti, inşaat sonrası cam temizlik hizmeti ve tadilat sonrası cam temizlik hizmeti bulunmaktadır.

İnşaat sonrası ev temizliğinde camlarınız, balkonlarınız, mermerleriniz ve duvarlarınız silinir. Kapılarınız, dolaplarınız tepeden en alt kısımdaki pervazları çıkartılana kadar temizlenir. Banyo ve lavabolarınız derz, harç, boya gibi atıklardan arıtılır temizlenir ve ilaçlanarak bakterilerden arındırılır. Duş tekneniz, klozetiniz etiketlerinden temizlenir, parkeleriniz ve ara koridor taşlarınız ilaçlanır ve vakumlu makinalarımız tarafından temizlenir, eviniz 1 günde teslim edilir.

Ofis temizliği alanında daha kapsamlı, teknolojik ekipmanlarla daha kaliteli hizmetler sunmaya özen göstermekteyiz. Yerlerin, masaların, ofis araç gereçlerinin temizlenmesi ve dezenfekte edilmesi ince temizlik gerektirmektedir. Biz Netpak Temizlik olarak Tepebaşı’nda hem ofis hem de büro temizliğini farklı alternatiflerle, personelleri rahatsız etmeden onlara en uygun saat ve günlerde gerçekleştirmekteyiz.

Tepebaşı’nda verdiğimiz hizmetler arasında bulunan inşaat sonrası cam temizliği normal camlardan farklı bir hizmettir. Camlardaki mantarların temizlenmesi ve çerçevelerin üzerindeki bantların temizlenmesi normal cam temizliğinden daha zordur. Tadilat sonrası cam temizliğinde ise boya, badana ve tadilat gibi işlemler yapıldığı için cam ve çerçevelerde oturmuş ağır kirler mevcut olup gerek kimyasallarla gerek cam kazıma aparatlarıyla tamamen dezenfekte edilmektedir.

Ayrıca boş ev temizlik hizmeti, okul temizlik hizmeti ve işyeri temizlik hizmeti de Netpak Temizlik Şirketi olarak Tepebaşı’nda verdiğimiz hizmetler arasında bulunmaktadır. Boş ev temizleme işi basit gibi gözükse de evde sizden önce oturan kişilerin bıraktığı kir kalıntıları zamanla oturmuş hale gelmektedir, ayrıca taşınma öncesi gerek görüldüğü takdirde boya, badana yapılmaktadır ve bu da temizlik işini çok daha fazla zorlaştırmaktadır. Biz Netpak Temizlik olarak gelişmiş teknoloji ve ekipmanlar, gerekli kimyasallar ve profesyonel ekiplerimizle ev temizliğinde de sizlere en iyi şekilde hizmet sunmaktayız.

Dış cephe cam temizliği ve dağcılık dış cephe temizliği alanında da Netpak Dağcı Temizlik Şirketi olarak Tepebaşı’nda uzman sertifikalı dağcı personellerimiz ile 7/24 profesyonel dağcı cephe temizliği hizmetleri sunmaktayız. Dış cephe cam temizliği, yüksek binaların cephe temizliğinde uyguladığımız araç, vinç yardımı ya da asma sepet gibi farklı alternatiflerle gerçekleştirdiğimiz bir hizmettir. Önemli bir husus olarak da; çalışanlarımız yüksekte çalışma anlamında gerekli belgelere ve sertifikalara sahiptir.

Biz Tepebaşı Netpak Temizlik Şirketi olarak yılların vermiş olduğu tecrübe ile siz değerli müşterilerimize daha sağlıklı, daha güler yüzlü adımız gibi net ve pak ortamlar sunmaya hazırız. Sizde profesyonel temizlik konusunda hizmet almak isterseniz bizlere iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca www.netpaktemizlik.com sitemizi de inceleyip ihtiyacınız olan temizlik hizmetlerini bizlerden talep edebilirsiniz. Unutmayın; size bir telefon kadar yakınız…

 

 

Tepebaşı dış cephe temizliği, Tepebaşı dağcı cephe temizliği, Tepebaşı dış cephe cam temizliği, Tepebaşı cephe temizliği, Tepebaşı cam temizliği, Tepebaşı temizlik şirketi, Tepebaşı temizlik şirketleri, Tepebaşı temizlik firması, Tepebaşı temizlik firmaları, İstanbul Tepebaşı dış cephe temizliği, Tepebaşı cephe temizlik şirketiTepebaşı inşaat temizliği, Tepebaşı inşaat sonrası temizlik, Tepebaşı inşaat sonrası ev temizliği, Tepebaşı işyeri temizliği, Tepebaşı boş ev temizliği, Tepebaşı tadilat sonrası temizlik, Tepebaşı okul temizliği, Tepebaşı yurt temizliği, Tepebaşı inşaat sonu işyeri temizliği, Tepebaşı temizlik, Tepebaşı inşaat sonrası villa temizliği, Tepebaşı ev temizliği, Tepebaşı ev temizlik şirketleri, Tepebaşı tadilat sonrası ev temizliği, Tepebaşı tadilat sonu villa temizliği, Tepebaşı ev temizlik şirketiTepebaşı ofis temizliği, Tepebaşı ofis genel temizlik, Tepebaşı ofis temizleme hizmeti, Tepebaşı ofis temizlik şirketi, Tepebaşı ofis temizlik şirketleri, Tepebaşı ofis temizlik firması, Tepebaşı ofis temizlik firmaları, Tepebaşı düzenli ofis temizliği, Tepebaşı günlük ofis temizliği, Tepebaşı part time ofis temizliği, Tepebaşı düzenli ofis temizlik şirketi, Tepebaşı periyodik ofis temizliği, Tepebaşı ofis temizlik fiyatları, Tepebaşı ofis temizlik işi, İstanbul Tepebaşı ofis temizliğiTepebaşı cam temizliği, Tepebaşı cam temizlik şirketleri, Tepebaşı okul cam temizliği, Tepebaşı yurt cam temizliği, Tepebaşı işyeri cam temizliği, Tepebaşı ev cam temizliği, Tepebaşı hastane cam temizliği, Tepebaşı cam temizlik firmaları, Tepebaşı cam temizlik şirketi, Tepebaşı villa cam temizliği, Tepebaşı cam temizlik firması, İstanbul Tepebaşı, İstanbul Tepebaşı temizlik şirketi, Tepebaşı cam temizleme fiyatları, Tepebaşı cam temizlik elemanı

 

Yorum Paylaş

Profesyonel Dış Cephe ve Temizlik Hizmetleri

Biz Ne Yapıyoruz ?
İstanbul Temizlik Şirketiyiz.

Profesyonel Dış Cephe Temizlik.