Tarlabaşı Temizlik Şirketi

Tarlabaşı Temizlik Şirketi, olarak Boş, Ev, Ofis, İş Yeri, İş Merkezi, Bina, Okul, Otel, Dezenfeksiyon, Dezenfekte, Dış Cephe Cam Temizliği, Dağcı Teknik İşler,

TARLABAŞI TEMİZLİK ŞİRKETİ

İstanbul Tarlabaşı yeni binaları ile büyümeye devam etmektedir. Bu binalara doğal olarak temizlik hizmeti yapılması gerekmektedir. Biz Netpak Temizlik Şirketi olarak profesyonel çalışma ekibimizle 1997 yılından beri siz değerli müşterilerimize Tarlabaşı’nda kaliteli hizmetler vermekteyiz.

Tarlabaşı’nda verdiğimiz bu hizmetler arasında; ev cam temizlik hizmeti, okul cam temizlik hizmeti, işyeri cam temizlik hizmeti, yurt cam temizlik hizmeti, kreş cam temizlik hizmeti, villa cam temizlik hizmeti, inşaat sonrası cam temizlik hizmeti ve tadilat sonrası cam temizlik hizmeti bulunmaktadır.

İnşaat sonrası ev temizliğinde camlarınız, balkonlarınız, mermerleriniz ve duvarlarınız silinir. Kapılarınız, dolaplarınız tepeden en alt kısımdaki pervazları çıkartılana kadar temizlenir. Banyo ve lavabolarınız derz, harç, boya gibi atıklardan arıtılır temizlenir ve ilaçlanarak bakterilerden arındırılır. Duş tekneniz, klozetiniz etiketlerinden temizlenir, parkeleriniz ve ara koridor taşlarınız ilaçlanır ve vakumlu makinalarımız tarafından temizlenir, eviniz 1 günde teslim edilir.

Ofis temizliği alanında daha kapsamlı, teknolojik ekipmanlarla daha kaliteli hizmetler sunmaya özen göstermekteyiz. Yerlerin, masaların, ofis araç gereçlerinin temizlenmesi ve dezenfekte edilmesi ince temizlik gerektirmektedir. Biz Netpak Temizlik olarak Tarlabaşı’nda hem ofis hem de büro temizliğini farklı alternatiflerle, personelleri rahatsız etmeden onlara en uygun saat ve günlerde gerçekleştirmekteyiz.

Tarlabaşı’nda verdiğimiz hizmetler arasında bulunan inşaat sonrası cam temizliği normal camlardan farklı bir hizmettir. Camlardaki mantarların temizlenmesi ve çerçevelerin üzerindeki bantların temizlenmesi normal cam temizliğinden daha zordur. Tadilat sonrası cam temizliğinde ise boya, badana ve tadilat gibi işlemler yapıldığı için cam ve çerçevelerde oturmuş ağır kirler mevcut olup gerek kimyasallarla gerek cam kazıma aparatlarıyla tamamen dezenfekte edilmektedir.

Ayrıca boş ev temizlik hizmeti, okul temizlik hizmeti ve işyeri temizlik hizmeti de Netpak Temizlik Şirketi olarak Tarlabaşı’nda verdiğimiz hizmetler arasında bulunmaktadır. Boş ev temizleme işi basit gibi gözükse de evde sizden önce oturan kişilerin bıraktığı kir kalıntıları zamanla oturmuş hale gelmektedir, ayrıca taşınma öncesi gerek görüldüğü takdirde boya, badana yapılmaktadır ve bu da temizlik işini çok daha fazla zorlaştırmaktadır. Biz Netpak Temizlik olarak gelişmiş teknoloji ve ekipmanlar, gerekli kimyasallar ve profesyonel ekiplerimizle ev temizliğinde de sizlere en iyi şekilde hizmet sunmaktayız.

Dış cephe cam temizliği ve dağcılık dış cephe temizliği alanında da Netpak Dağcı Temizlik Şirketi olarak Tarlabaşı’nda uzman sertifikalı dağcı personellerimiz ile 7/24 profesyonel dağcı cephe temizliği hizmetleri sunmaktayız. Dış cephe cam temizliği, yüksek binaların cephe temizliğinde uyguladığımız araç, vinç yardımı ya da asma sepet gibi farklı alternatiflerle gerçekleştirdiğimiz bir hizmettir. Önemli bir husus olarak da; çalışanlarımız yüksekte çalışma anlamında gerekli belgelere ve sertifikalara sahiptir.

Biz Tarlabaşı Netpak Temizlik Şirketi olarak yılların vermiş olduğu tecrübe ile siz değerli müşterilerimize daha sağlıklı, daha güler yüzlü adımız gibi net ve pak ortamlar sunmaya hazırız. Sizde profesyonel temizlik konusunda hizmet almak isterseniz bizlere iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca www.netpaktemizlik.com sitemizi de inceleyip ihtiyacınız olan temizlik hizmetlerini bizlerden talep edebilirsiniz. Unutmayın; size bir telefon kadar yakınız…

 

 

Tarlabaşı dış cephe temizliği, Tarlabaşı dağcı cephe temizliği, Tarlabaşı dış cephe cam temizliği, Tarlabaşı cephe temizliği, Tarlabaşı cam temizliği, Tarlabaşı temizlik şirketi, Tarlabaşı temizlik şirketleri, Tarlabaşı temizlik firması, Tarlabaşı temizlik firmaları, İstanbul Tarlabaşı dış cephe temizliği, Tarlabaşı cephe temizlik şirketiTarlabaşı inşaat temizliği, Tarlabaşı inşaat sonrası temizlik, Tarlabaşı inşaat sonrası ev temizliği, Tarlabaşı işyeri temizliği, Tarlabaşı boş ev temizliği, Tarlabaşı tadilat sonrası temizlik, Tarlabaşı okul temizliği, Tarlabaşı yurt temizliği, Tarlabaşı inşaat sonu işyeri temizliği, Tarlabaşı temizlik, Tarlabaşı inşaat sonrası villa temizliği, Tarlabaşı ev temizliği, Tarlabaşı ev temizlik şirketleri, Tarlabaşı tadilat sonrası ev temizliği, Tarlabaşı tadilat sonu villa temizliği, Tarlabaşı ev temizlik şirketiTarlabaşı ofis temizliği, Tarlabaşı ofis genel temizlik, Tarlabaşı ofis temizleme hizmeti, Tarlabaşı ofis temizlik şirketi, Tarlabaşı ofis temizlik şirketleri, Tarlabaşı ofis temizlik firması, Tarlabaşı ofis temizlik firmaları, Tarlabaşı düzenli ofis temizliği, Tarlabaşı günlük ofis temizliği, Tarlabaşı part time ofis temizliği, Tarlabaşı düzenli ofis temizlik şirketi, Tarlabaşı periyodik ofis temizliği, Tarlabaşı ofis temizlik fiyatları, Tarlabaşı ofis temizlik işi, İstanbul Tarlabaşı ofis temizliğiTarlabaşı cam temizliği, Tarlabaşı cam temizlik şirketleri, Tarlabaşı okul cam temizliği, Tarlabaşı yurt cam temizliği, Tarlabaşı işyeri cam temizliği, Tarlabaşı ev cam temizliği, Tarlabaşı hastane cam temizliği, Tarlabaşı cam temizlik firmaları, Tarlabaşı cam temizlik şirketi, Tarlabaşı villa cam temizliği, Tarlabaşı cam temizlik firması, İstanbul Tarlabaşı, İstanbul Tarlabaşı temizlik şirketi, Tarlabaşı cam temizleme fiyatları, Tarlabaşı cam temizlik elemanı

 

Yorum Paylaş

Profesyonel Dış Cephe ve Temizlik Hizmetleri

Biz Ne Yapıyoruz ?
İstanbul Temizlik Şirketiyiz.

Profesyonel Dış Cephe Temizlik.