Talimhane Temizlik Şirketi

Talimhane Temizlik Şirketi, olarak Boş, Ev, Ofis, İş Yeri, İş Merkezi, Bina, Okul, Otel, Dezenfeksiyon, Dezenfekte, Dış Cephe Cam Temizliği, Dağcı Teknik İşler,

TALİMHANE TEMİZLİK ŞİRKETİ

İstanbul Talimhane yeni yapıları ve farklı mimarilere sahip binaları ile büyümeye devam etmektedir. Bu binalara doğal olarak temizlik hizmeti yapılması gerekmektedir. Biz Netpak Temizlik Şirketi olarak profesyonel çalışma ekibimizle 1997 yılından beri siz değerli müşterilerimize Talimhane’de kaliteli hizmetler vermekteyiz.

Talimhane’de verdiğimiz bu hizmetler arasında; ev cam temizlik hizmeti, okul cam temizlik hizmeti, işyeri cam temizlik hizmeti, yurt cam temizlik hizmeti, kreş cam temizlik hizmeti, villa cam temizlik hizmeti, inşaat sonrası cam temizlik hizmeti ve tadilat sonrası cam temizlik hizmeti bulunmaktadır.

İnşaat sonrası ev temizliğinde camlarınız, balkonlarınız, mermerleriniz ve duvarlarınız silinir. Kapılarınız, dolaplarınız tepeden en alt kısımdaki pervazları çıkartılana kadar temizlenir. Banyo ve lavabolarınız derz, harç, boya gibi atıklardan arıtılır temizlenir ve ilaçlanarak bakterilerden arındırılır. Duş tekneniz, klozetiniz etiketlerinden temizlenir, parkeleriniz ve ara koridor taşlarınız ilaçlanır ve vakumlu makinalarımız tarafından temizlenir, eviniz 1 günde teslim edilir.

Ofis temizliği alanında daha kapsamlı, teknolojik ekipmanlarla daha kaliteli hizmetler sunmaya özen göstermekteyiz. Yerlerin, masaların, ofis araç gereçlerinin temizlenmesi ve dezenfekte edilmesi ince temizlik gerektirmektedir. Biz Netpak Temizlik olarak Talimhane’de hem ofis hem de büro temizliğini farklı alternatiflerle, personelleri rahatsız etmeden onlara en uygun saat ve günlerde gerçekleştirmekteyiz.

Talimhane’de verdiğimiz hizmetler arasında bulunan inşaat sonrası cam temizliği normal camlardan farklı bir hizmettir. Camlardaki mantarların temizlenmesi ve çerçevelerin üzerindeki bantların temizlenmesi normal cam temizliğinden daha zordur. Tadilat sonrası cam temizliğinde ise boya, badana ve tadilat gibi işlemler yapıldığı için cam ve çerçevelerde oturmuş ağır kirler mevcut olup gerek kimyasallarla gerek cam kazıma aparatlarıyla tamamen dezenfekte edilmektedir.

Ayrıca boş ev temizlik hizmeti, okul temizlik hizmeti ve işyeri temizlik hizmeti de Netpak Temizlik Şirketi olarak Talimhane’de verdiğimiz hizmetler arasında bulunmaktadır. Boş ev temizleme işi basit gibi gözükse de evde sizden önce oturan kişilerin bıraktığı kir kalıntıları zamanla oturmuş hale gelmektedir, ayrıca taşınma öncesi gerek görüldüğü takdirde boya, badana yapılmaktadır ve bu da temizlik işini çok daha fazla zorlaştırmaktadır. Biz Netpak Temizlik olarak gelişmiş teknoloji ve ekipmanlar, gerekli kimyasallar ve profesyonel ekiplerimizle ev temizliğinde de sizlere en iyi şekilde hizmet sunmaktayız.

Dış cephe cam temizliği ve dağcılık dış cephe temizliği alanında da Netpak Dağcı Temizlik Şirketi olarak Talimhane’de uzman sertifikalı dağcı personellerimiz ile 7/24 profesyonel dağcı cephe temizliği hizmetleri sunmaktayız. Dış cephe cam temizliği, yüksek binaların cephe temizliğinde uyguladığımız araç, vinç yardımı ya da asma sepet gibi farklı alternatiflerle gerçekleştirdiğimiz bir hizmettir. Önemli bir husus olarak da; çalışanlarımız yüksekte çalışma anlamında gerekli belgelere ve sertifikalara sahiptir.

Biz Talimhane Netpak Temizlik Şirketi olarak yılların vermiş olduğu tecrübe ile siz değerli müşterilerimize daha sağlıklı, daha güler yüzlü adımız gibi net ve pak ortamlar sunmaya hazırız. Sizde profesyonel temizlik konusunda hizmet almak isterseniz bizlere iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca www.netpaktemizlik.com sitemizi de inceleyip ihtiyacınız olan temizlik hizmetlerini bizlerden talep edebilirsiniz. Unutmayın; size bir telefon kadar yakınız…

 

 

Talimhane dış cephe temizliği, Talimhane dağcı cephe temizliği, Talimhane dış cephe cam temizliği, Talimhane cephe temizliği, Talimhane cam temizliği, Talimhane temizlik şirketi, Talimhane temizlik şirketleri, Talimhane temizlik firması, Talimhane temizlik firmaları, İstanbul Talimhane dış cephe temizliği, Talimhane cephe temizlik şirketiTalimhane inşaat temizliği, Talimhane inşaat sonrası temizlik, Talimhane inşaat sonrası ev temizliği, Talimhane işyeri temizliği, Talimhane boş ev temizliği, Talimhane tadilat sonrası temizlik, Talimhane okul temizliği, Talimhane yurt temizliği, Talimhane inşaat sonu işyeri temizliği, Talimhane temizlik, Talimhane inşaat sonrası villa temizliği, Talimhane ev temizliği, Talimhane ev temizlik şirketleri, Talimhane tadilat sonrası ev temizliği, Talimhane tadilat sonu villa temizliği, Talimhane ev temizlik şirketiTalimhane ofis temizliği, Talimhane ofis genel temizlik, Talimhane ofis temizleme hizmeti, Talimhane ofis temizlik şirketi, Talimhane ofis temizlik şirketleri, Talimhane ofis temizlik firması, Talimhane ofis temizlik firmaları, Talimhane düzenli ofis temizliği, Talimhane günlük ofis temizliği, Talimhane part time ofis temizliği, Talimhane düzenli ofis temizlik şirketi, Talimhane periyodik ofis temizliği, Talimhane ofis temizlik fiyatları, Talimhane ofis temizlik işi, İstanbul Talimhane ofis temizliğiTalimhane cam temizliği, Talimhane cam temizlik şirketleri, Talimhane okul cam temizliği, Talimhane yurt cam temizliği, Talimhane işyeri cam temizliği, Talimhane ev cam temizliği, Talimhane hastane cam temizliği, Talimhane cam temizlik firmaları, Talimhane cam temizlik şirketi, Talimhane villa cam temizliği, Talimhane cam temizlik firması, İstanbul Talimhane, İstanbul Talimhane temizlik şirketi, Talimhane cam temizleme fiyatları, Talimhane cam temizlik elemanı

 

Yorum Paylaş

Profesyonel Dış Cephe ve Temizlik Hizmetleri

Biz Ne Yapıyoruz ?
İstanbul Temizlik Şirketiyiz.

Profesyonel Dış Cephe Temizlik.