Şişhane Temizlik Şirketi

Şişhane Temizlik Şirketi, olarak Boş, Ev, Ofis, İş Yeri, İş Merkezi, Bina, Okul, Otel, Dezenfeksiyon, Dezenfekte, Dış Cephe Cam Temizliği, Dağcı Teknik İşler,

 

ŞİŞHANE TEMİZLİK ŞİRKETİ

İstanbul Şişhane yeni yapıları ve farklı mimarilere sahip binaları ile büyümeye devam etmektedir. Bu binalara doğal olarak temizlik hizmeti yapılması gerekmektedir. Biz Netpak Temizlik Şirketi olarak profesyonel çalışma ekibimizle 1997 yılından beri siz değerli müşterilerimize Şişhane’de kaliteli hizmetler vermekteyiz.

Şişhane’de verdiğimiz bu hizmetler arasında; ev cam temizlik hizmeti, okul cam temizlik hizmeti, işyeri cam temizlik hizmeti, yurt cam temizlik hizmeti, kreş cam temizlik hizmeti, villa cam temizlik hizmeti, inşaat sonrası cam temizlik hizmeti ve tadilat sonrası cam temizlik hizmeti bulunmaktadır.

İnşaat sonrası ev temizliğinde camlarınız, balkonlarınız, mermerleriniz ve duvarlarınız silinir. Kapılarınız, dolaplarınız tepeden en alt kısımdaki pervazları çıkartılana kadar temizlenir. Banyo ve lavabolarınız derz, harç, boya gibi atıklardan arıtılır temizlenir ve ilaçlanarak bakterilerden arındırılır. Duş tekneniz, klozetiniz etiketlerinden temizlenir, parkeleriniz ve ara koridor taşlarınız ilaçlanır ve vakumlu makinalarımız tarafından temizlenir, eviniz 1 günde teslim edilir.

Ofis temizliği alanında daha kapsamlı, teknolojik ekipmanlarla daha kaliteli hizmetler sunmaya özen göstermekteyiz. Yerlerin, masaların, ofis araç gereçlerinin temizlenmesi ve dezenfekte edilmesi ince temizlik gerektirmektedir. Biz Netpak Temizlik olarak Şişhane’de hem ofis hem de büro temizliğini farklı alternatiflerle, personelleri rahatsız etmeden onlara en uygun saat ve günlerde gerçekleştirmekteyiz.

Şişhane’de verdiğimiz hizmetler arasında bulunan inşaat sonrası cam temizliği normal camlardan farklı bir hizmettir. Camlardaki mantarların temizlenmesi ve çerçevelerin üzerindeki bantların temizlenmesi normal cam temizliğinden daha zordur. Tadilat sonrası cam temizliğinde ise boya, badana ve tadilat gibi işlemler yapıldığı için cam ve çerçevelerde oturmuş ağır kirler mevcut olup gerek kimyasallarla gerek cam kazıma aparatlarıyla tamamen dezenfekte edilmektedir.

Ayrıca boş ev temizlik hizmeti, okul temizlik hizmeti ve işyeri temizlik hizmeti de Netpak Temizlik Şirketi olarak Şişhane’de verdiğimiz hizmetler arasında bulunmaktadır. Boş ev temizleme işi basit gibi gözükse de evde sizden önce oturan kişilerin bıraktığı kir kalıntıları zamanla oturmuş hale gelmektedir, ayrıca taşınma öncesi gerek görüldüğü takdirde boya, badana yapılmaktadır ve bu da temizlik işini çok daha fazla zorlaştırmaktadır. Biz Netpak Temizlik olarak gelişmiş teknoloji ve ekipmanlar, gerekli kimyasallar ve profesyonel ekiplerimizle ev temizliğinde de sizlere en iyi şekilde hizmet sunmaktayız.

Dış cephe cam temizliği ve dağcılık dış cephe temizliği alanında da Netpak Dağcı Temizlik Şirketi olarak Şişhane’de uzman sertifikalı dağcı personellerimiz ile 7/24 profesyonel dağcı cephe temizliği hizmetleri sunmaktayız. Dış cephe cam temizliği, yüksek binaların cephe temizliğinde uyguladığımız araç, vinç yardımı ya da asma sepet gibi farklı alternatiflerle gerçekleştirdiğimiz bir hizmettir. Önemli bir husus olarak da; çalışanlarımız yüksekte çalışma anlamında gerekli belgelere ve sertifikalara sahiptir.

Biz Şişhane Netpak Temizlik Şirketi olarak yılların vermiş olduğu tecrübe ile siz değerli müşterilerimize daha sağlıklı, daha güler yüzlü adımız gibi net ve pak ortamlar sunmaya hazırız. Sizde profesyonel temizlik konusunda hizmet almak isterseniz bizlere iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca www.netpaktemizlik.com sitemizi de inceleyip ihtiyacınız olan temizlik hizmetlerini bizlerden talep edebilirsiniz. Unutmayın; size bir telefon kadar yakınız…

 

 

Şişhane dış cephe temizliği, Şişhane dağcı cephe temizliği, Şişhane dış cephe cam temizliği, Şişhane cephe temizliği, Şişhane cam temizliği, Şişhane temizlik şirketi, Şişhane temizlik şirketleri, Şişhane temizlik firması, Şişhane temizlik firmaları, İstanbul Şişhane dış cephe temizliği, Şişhane cephe temizlik şirketiŞişhane inşaat temizliği, Şişhane inşaat sonrası temizlik, Şişhane inşaat sonrası ev temizliği, Şişhane işyeri temizliği, Şişhane boş ev temizliği, Şişhane tadilat sonrası temizlik, Şişhane okul temizliği, Şişhane yurt temizliği, Şişhane inşaat sonu işyeri temizliği, Şişhane temizlik, Şişhane inşaat sonrası villa temizliği, Şişhane ev temizliği, Şişhane ev temizlik şirketleri, Şişhane tadilat sonrası ev temizliği, Şişhane tadilat sonu villa temizliği, Şişhane ev temizlik şirketiŞişhane ofis temizliği, Şişhane ofis genel temizlik, Şişhane ofis temizleme hizmeti, Şişhane ofis temizlik şirketi, Şişhane ofis temizlik şirketleri, Şişhane ofis temizlik firması, Şişhane ofis temizlik firmaları, Şişhane düzenli ofis temizliği, Şişhane günlük ofis temizliği, Şişhane part time ofis temizliği, Şişhane düzenli ofis temizlik şirketi, Şişhane periyodik ofis temizliği, Şişhane ofis temizlik fiyatları, Şişhane ofis temizlik işi, İstanbul Şişhane ofis temizliğiŞişhane cam temizliği, Şişhane cam temizlik şirketleri, Şişhane okul cam temizliği, Şişhane yurt cam temizliği, Şişhane işyeri cam temizliği, Şişhane ev cam temizliği, Şişhane hastane cam temizliği, Şişhane cam temizlik firmaları, Şişhane cam temizlik şirketi, Şişhane villa cam temizliği, Şişhane cam temizlik firması, İstanbul Şişhane, İstanbul Şişhane temizlik şirketi, Şişhane cam temizleme fiyatları, Şişhane cam temizlik elemanı

 

Yorum Paylaş

Profesyonel Dış Cephe ve Temizlik Hizmetleri

Biz Ne Yapıyoruz ?
İstanbul Temizlik Şirketiyiz.

Profesyonel Dış Cephe Temizlik.