Kuledibi Temizlik Şirketi

Kuledibi Temizlik Şirketi, olarak Boş, Ev, Ofis, İş Yeri, İş Merkezi, Bina, Okul, Otel, Dezenfeksiyon, Dezenfekte, Dış Cephe Cam Temizliği, Dağcı Teknik İşler,

KULEDİBİ TEMİZLİK ŞİRKETİ

İstanbul Kuledibi farklı mimarilere sahip binaları ile dikkat çekmektedir. Bu binalara doğal olarak temizlik hizmeti yapılması gerekmektedir. Biz Netpak Temizlik Şirketi olarak profesyonel çalışma ekibimizle 1997 yılından beri siz değerli müşterilerimize Kuledibi’nde kaliteli hizmetler vermekteyiz.

Kuledibi’nde verdiğimiz bu hizmetler arasında; ev cam temizlik hizmeti, okul cam temizlik hizmeti, işyeri cam temizlik hizmeti, yurt cam temizlik hizmeti, kreş cam temizlik hizmeti, villa cam temizlik hizmeti, inşaat sonrası cam temizlik hizmeti ve tadilat sonrası cam temizlik hizmeti bulunmaktadır.

İnşaat sonrası ev temizliğinde camlarınız, balkonlarınız, mermerleriniz ve duvarlarınız silinir. Kapılarınız, dolaplarınız tepeden en alt kısımdaki pervazları çıkartılana kadar temizlenir. Banyo ve lavabolarınız derz, harç, boya gibi atıklardan arıtılır temizlenir ve ilaçlanarak bakterilerden arındırılır. Duş tekneniz, klozetiniz etiketlerinden temizlenir, parkeleriniz ve ara koridor taşlarınız ilaçlanır ve vakumlu makinalarımız tarafından temizlenir, eviniz 1 günde teslim edilir.

Ofis temizliği alanında daha kapsamlı, teknolojik ekipmanlarla daha kaliteli hizmetler sunmaya özen göstermekteyiz. Yerlerin, masaların, ofis araç gereçlerinin temizlenmesi ve dezenfekte edilmesi ince temizlik gerektirmektedir. Biz Netpak Temizlik olarak Kuledibi’nde hem ofis hem de büro temizliğini farklı alternatiflerle, personelleri rahatsız etmeden onlara en uygun saat ve günlerde gerçekleştirmekteyiz.

Kuledibi’nde verdiğimiz hizmetler arasında bulunan inşaat sonrası cam temizliği normal camlardan farklı bir hizmettir. Camlardaki mantarların temizlenmesi ve çerçevelerin üzerindeki bantların temizlenmesi normal cam temizliğinden daha zordur. Tadilat sonrası cam temizliğinde ise boya, badana ve tadilat gibi işlemler yapıldığı için cam ve çerçevelerde oturmuş ağır kirler mevcut olup gerek kimyasallarla gerek cam kazıma aparatlarıyla tamamen dezenfekte edilmektedir.

Ayrıca boş ev temizlik hizmeti, okul temizlik hizmeti ve işyeri temizlik hizmeti de Netpak Temizlik Şirketi olarak Kuledibi’nde verdiğimiz hizmetler arasında bulunmaktadır. Boş ev temizleme işi basit gibi gözükse de evde sizden önce oturan kişilerin bıraktığı kir kalıntıları zamanla oturmuş hale gelmektedir, ayrıca taşınma öncesi gerek görüldüğü takdirde boya, badana yapılmaktadır ve bu da temizlik işini çok daha fazla zorlaştırmaktadır. Biz Netpak Temizlik olarak gelişmiş teknoloji ve ekipmanlar, gerekli kimyasallar ve profesyonel ekiplerimizle ev temizliğinde de sizlere en iyi şekilde hizmet sunmaktayız.

Dış cephe cam temizliği ve dağcılık dış cephe temizliği alanında da Netpak Dağcı Temizlik Şirketi olarak Kuledibi’nde uzman sertifikalı dağcı personellerimiz ile 7/24 profesyonel dağcı cephe temizliği hizmetleri sunmaktayız. Dış cephe cam temizliği, yüksek binaların cephe temizliğinde uyguladığımız araç, vinç yardımı ya da asma sepet gibi farklı alternatiflerle gerçekleştirdiğimiz bir hizmettir. Önemli bir husus olarak da; çalışanlarımız yüksekte çalışma anlamında gerekli belgelere ve sertifikalara sahiptir.

Biz Kuledibi Netpak Temizlik Şirketi olarak yılların vermiş olduğu tecrübe ile siz değerli müşterilerimize daha sağlıklı, daha güler yüzlü adımız gibi net ve pak ortamlar sunmaya hazırız. Sizde profesyonel temizlik konusunda hizmet almak isterseniz bizlere iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca www.netpaktemizlik.com sitemizi de inceleyip ihtiyacınız olan temizlik hizmetlerini bizlerden talep edebilirsiniz. Unutmayın; size bir telefon kadar yakınız…

 

 

Kuledibi dış cephe temizliği, Kuledibi dağcı cephe temizliği, Kuledibi dış cephe cam temizliği, Kuledibi cephe temizliği, Kuledibi cam temizliği, Kuledibi temizlik şirketi, Kuledibi temizlik şirketleri, Kuledibi temizlik firması, Kuledibi temizlik firmaları, İstanbul Kuledibi dış cephe temizliği, Kuledibi cephe temizlik şirketiKuledibi inşaat temizliği, Kuledibi inşaat sonrası temizlik, Kuledibi inşaat sonrası ev temizliği, Kuledibi işyeri temizliği, Kuledibi boş ev temizliği, Kuledibi tadilat sonrası temizlik, Kuledibi okul temizliği, Kuledibi yurt temizliği, Kuledibi inşaat sonu işyeri temizliği, Kuledibi temizlik, Kuledibi inşaat sonrası villa temizliği, Kuledibi ev temizliği, Kuledibi ev temizlik şirketleri, Kuledibi tadilat sonrası ev temizliği, Kuledibi tadilat sonu villa temizliği, Kuledibi ev temizlik şirketiKuledibi ofis temizliği, Kuledibi ofis genel temizlik, Kuledibi ofis temizleme hizmeti, Kuledibi ofis temizlik şirketi, Kuledibi ofis temizlik şirketleri, Kuledibi ofis temizlik firması, Kuledibi ofis temizlik firmaları, Kuledibi düzenli ofis temizliği, Kuledibi günlük ofis temizliği, Kuledibi part time ofis temizliği, Kuledibi düzenli ofis temizlik şirketi, Kuledibi periyodik ofis temizliği, Kuledibi ofis temizlik fiyatları, Kuledibi ofis temizlik işi, İstanbul Kuledibi ofis temizliğiKuledibi cam temizliği, Kuledibi cam temizlik şirketleri, Kuledibi okul cam temizliği, Kuledibi yurt cam temizliği, Kuledibi işyeri cam temizliği, Kuledibi ev cam temizliği, Kuledibi hastane cam temizliği, Kuledibi cam temizlik firmaları, Kuledibi cam temizlik şirketi, Kuledibi villa cam temizliği, Kuledibi cam temizlik firması, İstanbul Kuledibi, İstanbul Kuledibi temizlik şirketi, Kuledibi cam temizleme fiyatları, Kuledibi cam temizlik elemanı

 

Yorum Paylaş

Profesyonel Dış Cephe ve Temizlik Hizmetleri

Biz Ne Yapıyoruz ?
İstanbul Temizlik Şirketiyiz.

Profesyonel Dış Cephe Temizlik.