Hasköy Temizlik Şirketi

Hasköy Temizlik Şirketi, olarak Boş, Ev, Ofis, İş Yeri, İş Merkezi, Bina, Okul, Otel, Dezenfeksiyon, Dezenfekte, Dış Cephe Cam Temizliği, Dağcı Teknik İşler,

HASKÖY TEMİZLİK ŞİRKETİ

İstanbul Hasköy yeni binaları ile büyümeye devam etmektedir. Bu binalara doğal olarak temizlik hizmeti yapılması gerekmektedir. Biz Netpak Temizlik Şirketi olarak profesyonel çalışma ekibimizle 1997 yılından beri siz değerli müşterilerimize Hasköy’de kaliteli hizmetler vermekteyiz.

Hasköy’de verdiğimiz bu hizmetler arasında; ev cam temizlik hizmeti, okul cam temizlik hizmeti, işyeri cam temizlik hizmeti, yurt cam temizlik hizmeti, kreş cam temizlik hizmeti, villa cam temizlik hizmeti, inşaat sonrası cam temizlik hizmeti ve tadilat sonrası cam temizlik hizmeti bulunmaktadır.

İnşaat sonrası ev temizliğinde camlarınız, balkonlarınız, mermerleriniz ve duvarlarınız silinir. Kapılarınız, dolaplarınız tepeden en alt kısımdaki pervazları çıkartılana kadar temizlenir. Banyo ve lavabolarınız derz, harç, boya gibi atıklardan arıtılır temizlenir ve ilaçlanarak bakterilerden arındırılır. Duş tekneniz, klozetiniz etiketlerinden temizlenir, parkeleriniz ve ara koridor taşlarınız ilaçlanır ve vakumlu makinalarımız tarafından temizlenir, eviniz 1 günde teslim edilir.

Ofis temizliği alanında daha kapsamlı, teknolojik ekipmanlarla daha kaliteli hizmetler sunmaya özen göstermekteyiz. Yerlerin, masaların, ofis araç gereçlerinin temizlenmesi ve dezenfekte edilmesi ince temizlik gerektirmektedir. Biz Netpak Temizlik olarak Hasköy’de hem ofis hem de büro temizliğini farklı alternatiflerle, personelleri rahatsız etmeden onlara en uygun saat ve günlerde gerçekleştirmekteyiz.

Hasköy’de verdiğimiz hizmetler arasında bulunan inşaat sonrası cam temizliği normal camlardan farklı bir hizmettir. Camlardaki mantarların temizlenmesi ve çerçevelerin üzerindeki bantların temizlenmesi normal cam temizliğinden daha zordur. Tadilat sonrası cam temizliğinde ise boya, badana ve tadilat gibi işlemler yapıldığı için cam ve çerçevelerde oturmuş ağır kirler mevcut olup gerek kimyasallarla gerek cam kazıma aparatlarıyla tamamen dezenfekte edilmektedir.

Ayrıca boş ev temizlik hizmeti, okul temizlik hizmeti ve işyeri temizlik hizmeti de Netpak Temizlik Şirketi olarak Hasköy’de verdiğimiz hizmetler arasında bulunmaktadır. Boş ev temizleme işi basit gibi gözükse de evde sizden önce oturan kişilerin bıraktığı kir kalıntıları zamanla oturmuş hale gelmektedir, ayrıca taşınma öncesi gerek görüldüğü takdirde boya, badana yapılmaktadır ve bu da temizlik işini çok daha fazla zorlaştırmaktadır. Biz Netpak Temizlik olarak gelişmiş teknoloji ve ekipmanlar, gerekli kimyasallar ve profesyonel ekiplerimizle ev temizliğinde de sizlere en iyi şekilde hizmet sunmaktayız.

Dış cephe cam temizliği ve dağcılık dış cephe temizliği alanında da Netpak Dağcı Temizlik Şirketi olarak Hasköy’de uzman sertifikalı dağcı personellerimiz ile 7/24 profesyonel dağcı cephe temizliği hizmetleri sunmaktayız. Dış cephe cam temizliği, yüksek binaların cephe temizliğinde uyguladığımız araç, vinç yardımı ya da asma sepet gibi farklı alternatiflerle gerçekleştirdiğimiz bir hizmettir. Önemli bir husus olarak da; çalışanlarımız yüksekte çalışma anlamında gerekli belgelere ve sertifikalara sahiptir.

Biz Hasköy Netpak Temizlik Şirketi olarak yılların vermiş olduğu tecrübe ile siz değerli müşterilerimize daha sağlıklı, daha güler yüzlü adımız gibi net ve pak ortamlar sunmaya hazırız. Sizde profesyonel temizlik konusunda hizmet almak isterseniz bizlere iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca www.netpaktemizlik.com sitemizi de inceleyip ihtiyacınız olan temizlik hizmetlerini bizlerden talep edebilirsiniz. Unutmayın; size bir telefon kadar yakınız…

 

Hasköy dış cephe temizliği, Hasköy dağcı cephe temizliği, Hasköy dış cephe cam temizliği, Hasköy cephe temizliği, Hasköy cam temizliği, Hasköy temizlik şirketi, Hasköy temizlik şirketleri, Hasköy temizlik firması, Hasköy temizlik firmaları, İstanbul Hasköy dış cephe temizliği, Hasköy cephe temizlik şirketi, Hasköy inşaat temizliği, Hasköy inşaat sonrası temizlik, Hasköy inşaat sonrası ev temizliği, Hasköy işyeri temizliği, Hasköy boş ev temizliği, Hasköy tadilat sonrası temizlik, Hasköy okul temizliği, Hasköy yurt temizliği, Hasköy inşaat sonu işyeri temizliği, Hasköy temizlik, Hasköy inşaat sonrası villa temizliği, Hasköy ev temizliği, Hasköy ev temizlik şirketleri, Hasköy tadilat sonrası ev temizliği, Hasköy tadilat sonu villa temizliği, Hasköy ev temizlik şirketi, Hasköy ofis temizliği, Hasköy ofis genel temizlik, Hasköy ofis temizleme hizmeti, Hasköy ofis temizlik şirketi, Hasköy ofis temizlik şirketleri, Hasköy ofis temizlik firması, Hasköy ofis temizlik firmaları, Hasköy düzenli ofis temizliği, Hasköy günlük ofis temizliği, Hasköy part time ofis temizliği, Hasköy düzenli ofis temizlik şirketi, Hasköy periyodik ofis temizliği, Hasköy ofis temizlik fiyatları, Hasköy ofis temizlik işi, İstanbul Hasköy ofis temizliği Hasköy cam temizliği, Hasköy cam temizlik şirketleri, Hasköy okul cam temizliği, Hasköy yurt cam temizliği, Hasköy işyeri cam temizliği, Hasköy ev cam temizliği, Hasköy hastane cam temizliği, Hasköy cam temizlik firmaları, Hasköy cam temizlik şirketi, Hasköy villa cam temizliği, Hasköy cam temizlik firması, İstanbul Hasköy, İstanbul Hasköy temizlik şirketi, Hasköy cam temizleme fiyatları, Hasköy cam temizlik elemanı

 

Yorum Paylaş

Profesyonel Dış Cephe ve Temizlik Hizmetleri

Biz Ne Yapıyoruz ?
İstanbul Temizlik Şirketiyiz.

Profesyonel Dış Cephe Temizlik.