Hacıhüsrev Temizlik Şirketi

Hacıhüsrev Temizlik Şirketi, olarak Boş, Ev, Ofis, İş Yeri, İş Merkezi, Bina, Okul, Otel, Dezenfeksiyon, Dezenfekte, Dış Cephe Cam Temizliği, Dağcı Teknik İşler

HACIHÜSREV TEMİZLİK ŞİRKETİ

İstanbul Hacıhüsrev yeni binaları ile büyümeye devam etmektedir. Bu binalara doğal olarak temizlik hizmeti yapılması gerekmektedir. Biz Netpak Temizlik Şirketi olarak profesyonel çalışma ekibimizle 1997 yılından beri siz değerli müşterilerimize Hacıhüsrev’de kaliteli hizmetler vermekteyiz.

Hacıhüsrev’de verdiğimiz bu hizmetler arasında; ev cam temizlik hizmeti, okul cam temizlik hizmeti, işyeri cam temizlik hizmeti, yurt cam temizlik hizmeti, kreş cam temizlik hizmeti, villa cam temizlik hizmeti, inşaat sonrası cam temizlik hizmeti ve tadilat sonrası cam temizlik hizmeti bulunmaktadır.

İnşaat sonrası ev temizliğinde camlarınız, balkonlarınız, mermerleriniz ve duvarlarınız silinir. Kapılarınız, dolaplarınız tepeden en alt kısımdaki pervazları çıkartılana kadar temizlenir. Banyo ve lavabolarınız derz, harç, boya gibi atıklardan arıtılır temizlenir ve ilaçlanarak bakterilerden arındırılır. Duş tekneniz, klozetiniz etiketlerinden temizlenir, parkeleriniz ve ara koridor taşlarınız ilaçlanır ve vakumlu makinalarımız tarafından temizlenir, eviniz 1 günde teslim edilir.

Ofis temizliği alanında daha kapsamlı, teknolojik ekipmanlarla daha kaliteli hizmetler sunmaya özen göstermekteyiz. Yerlerin, masaların, ofis araç gereçlerinin temizlenmesi ve dezenfekte edilmesi ince temizlik gerektirmektedir. Biz Netpak Temizlik olarak Hacıhüsrev’de hem ofis hem de büro temizliğini farklı alternatiflerle, personelleri rahatsız etmeden onlara en uygun saat ve günlerde gerçekleştirmekteyiz.

Hacıhüsrev’de verdiğimiz hizmetler arasında bulunan inşaat sonrası cam temizliği normal camlardan farklı bir hizmettir. Camlardaki mantarların temizlenmesi ve çerçevelerin üzerindeki bantların temizlenmesi normal cam temizliğinden daha zordur. Tadilat sonrası cam temizliğinde ise boya, badana ve tadilat gibi işlemler yapıldığı için cam ve çerçevelerde oturmuş ağır kirler mevcut olup gerek kimyasallarla gerek cam kazıma aparatlarıyla tamamen dezenfekte edilmektedir.

Ayrıca boş ev temizlik hizmeti, okul temizlik hizmeti ve işyeri temizlik hizmeti de Netpak Temizlik Şirketi olarak Hacıhüsrev’de verdiğimiz hizmetler arasında bulunmaktadır. Boş ev temizleme işi basit gibi gözükse de evde sizden önce oturan kişilerin bıraktığı kir kalıntıları zamanla oturmuş hale gelmektedir, ayrıca taşınma öncesi gerek görüldüğü takdirde boya, badana yapılmaktadır ve bu da temizlik işini çok daha fazla zorlaştırmaktadır. Biz Netpak Temizlik olarak gelişmiş teknoloji ve ekipmanlar, gerekli kimyasallar ve profesyonel ekiplerimizle ev temizliğinde de sizlere en iyi şekilde hizmet sunmaktayız.

Dış cephe cam temizliği ve dağcılık dış cephe temizliği alanında da Netpak Dağcı Temizlik Şirketi olarak Hacıhüsrev’de uzman sertifikalı dağcı personellerimiz ile 7/24 profesyonel dağcı cephe temizliği hizmetleri sunmaktayız. Dış cephe cam temizliği, yüksek binaların cephe temizliğinde uyguladığımız araç, vinç yardımı ya da asma sepet gibi farklı alternatiflerle gerçekleştirdiğimiz bir hizmettir. Önemli bir husus olarak da; çalışanlarımız yüksekte çalışma anlamında gerekli belgelere ve sertifikalara sahiptir.

Biz Hacıhüsrev Netpak Temizlik Şirketi olarak yılların vermiş olduğu tecrübe ile siz değerli müşterilerimize daha sağlıklı, daha güler yüzlü adımız gibi net ve pak ortamlar sunmaya hazırız. Sizde profesyonel temizlik konusunda hizmet almak isterseniz bizlere iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca www.netpaktemizlik.com sitemizi de inceleyip ihtiyacınız olan temizlik hizmetlerini bizlerden talep edebilirsiniz. Unutmayın; size bir telefon kadar yakınız…

 

Hacıhüsrev dış cephe temizliği, Hacıhüsrev dağcı cephe temizliği, Hacıhüsrev dış cephe cam temizliği, Hacıhüsrev cephe temizliği, Hacıhüsrev cam temizliği, Hacıhüsrev temizlik şirketi, Hacıhüsrev temizlik şirketleri, Hacıhüsrev temizlik firması, Hacıhüsrev temizlik firmaları, İstanbul Hacıhüsrev dış cephe temizliği, Hacıhüsrev cephe temizlik şirketi, Hacıhüsrev inşaat temizliği, Hacıhüsrev inşaat sonrası temizlik, Hacıhüsrev inşaat sonrası ev temizliği, Hacıhüsrev işyeri temizliği, Hacıhüsrev boş ev temizliği, Hacıhüsrev tadilat sonrası temizlik, Hacıhüsrev okul temizliği, Hacıhüsrev yurt temizliği, Hacıhüsrev inşaat sonu işyeri temizliği, Hacıhüsrev temizlik, Hacıhüsrev inşaat sonrası villa temizliği, Hacıhüsrev ev temizliği, Hacıhüsrev ev temizlik şirketleri, Hacıhüsrev tadilat sonrası ev temizliği, Hacıhüsrev tadilat sonu villa temizliği, Hacıhüsrev ev temizlik şirketi, Hacıhüsrev ofis temizliği, Hacıhüsrev ofis genel temizlik, Hacıhüsrev ofis temizleme hizmeti, Hacıhüsrev ofis temizlik şirketi, Hacıhüsrev ofis temizlik şirketleri, Hacıhüsrev ofis temizlik firması, Hacıhüsrev ofis temizlik firmaları, Hacıhüsrev düzenli ofis temizliği, Hacıhüsrev günlük ofis temizliği, Hacıhüsrev part time ofis temizliği, Hacıhüsrev düzenli ofis temizlik şirketi, Hacıhüsrev periyodik ofis temizliği, Hacıhüsrev ofis temizlik fiyatları, Hacıhüsrev ofis temizlik işi, İstanbul Hacıhüsrev ofis temizliği Hacıhüsrev cam temizliği, Hacıhüsrev cam temizlik şirketleri, Hacıhüsrev okul cam temizliği, Hacıhüsrev yurt cam temizliği, Hacıhüsrev işyeri cam temizliği, Hacıhüsrev ev cam temizliği, Hacıhüsrev hastane cam temizliği, Hacıhüsrev cam temizlik firmaları, Hacıhüsrev cam temizlik şirketi, Hacıhüsrev villa cam temizliği, Hacıhüsrev cam temizlik firması, İstanbul Hacıhüsrev, İstanbul Hacıhüsrev temizlik şirketi, Hacıhüsrev cam temizleme fiyatları, Hacıhüsrev cam temizlik elemanı

 

Yorum Paylaş

Profesyonel Dış Cephe ve Temizlik Hizmetleri

Biz Ne Yapıyoruz ?
İstanbul Temizlik Şirketiyiz.

Profesyonel Dış Cephe Temizlik.