Kabataş Temizlik Şirketi

Kabataş Temizlik Şirketi, olarak Boş, Ev, Ofis, İş Yeri, İş Merkezi, Bina, Okul, Otel, Dezenfeksiyon, Dezenfekte, Dış Cephe Cam Temizliği, Dağcı Teknik İşler,

KABATAŞ TEMİZLİK ŞİRKETİ

İstanbul Kabataş yeni yapıları ve farklı mimarilere sahip binaları ile büyümeye devam etmektedir. Bu binalara doğal olarak temizlik hizmeti yapılması gerekmektedir. Biz Netpak Temizlik Şirketi olarak profesyonel çalışma ekibimizle 1997 yılından beri siz değerli müşterilerimize Kabataş’ta kaliteli hizmetler vermekteyiz.

Kabataş’ta verdiğimiz bu hizmetler arasında; ev cam temizlik hizmeti, okul cam temizlik hizmeti, işyeri cam temizlik hizmeti, yurt cam temizlik hizmeti, kreş cam temizlik hizmeti, villa cam temizlik hizmeti, inşaat sonrası cam temizlik hizmeti ve tadilat sonrası cam temizlik hizmeti bulunmaktadır.

İnşaat sonrası ev temizliğinde camlarınız, balkonlarınız, mermerleriniz ve duvarlarınız silinir. Kapılarınız, dolaplarınız tepeden en alt kısımdaki pervazları çıkartılana kadar temizlenir. Banyo ve lavabolarınız derz, harç, boya gibi atıklardan arıtılır temizlenir ve ilaçlanarak bakterilerden arındırılır. Duş tekneniz, klozetiniz etiketlerinden temizlenir, parkeleriniz ve ara koridor taşlarınız ilaçlanır ve vakumlu makinalarımız tarafından temizlenir, eviniz 1 günde teslim edilir.

Ofis temizliği alanında daha kapsamlı, teknolojik ekipmanlarla daha kaliteli hizmetler sunmaya özen göstermekteyiz. Yerlerin, masaların, ofis araç gereçlerinin temizlenmesi ve dezenfekte edilmesi ince temizlik gerektirmektedir. Biz Netpak Temizlik olarak Kabataş’ta hem ofis hem de büro temizliğini farklı alternatiflerle, personelleri rahatsız etmeden onlara en uygun saat ve günlerde gerçekleştirmekteyiz.

Kabataş’ta verdiğimiz hizmetler arasında bulunan inşaat sonrası cam temizliği normal camlardan farklı bir hizmettir. Camlardaki mantarların temizlenmesi ve çerçevelerin üzerindeki bantların temizlenmesi normal cam temizliğinden daha zordur. Tadilat sonrası cam temizliğinde ise boya, badana ve tadilat gibi işlemler yapıldığı için cam ve çerçevelerde oturmuş ağır kirler mevcut olup gerek kimyasallarla gerek cam kazıma aparatlarıyla tamamen dezenfekte edilmektedir.

Ayrıca boş ev temizlik hizmeti, okul temizlik hizmeti ve işyeri temizlik hizmeti de Netpak Temizlik Şirketi olarak Kabataş’ta verdiğimiz hizmetler arasında bulunmaktadır. Boş ev temizleme işi basit gibi gözükse de evde sizden önce oturan kişilerin bıraktığı kir kalıntıları zamanla oturmuş hale gelmektedir, ayrıca taşınma öncesi gerek görüldüğü takdirde boya, badana yapılmaktadır ve bu da temizlik işini çok daha fazla zorlaştırmaktadır. Biz Netpak Temizlik olarak gelişmiş teknoloji ve ekipmanlar, gerekli kimyasallar ve profesyonel ekiplerimizle ev temizliğinde de sizlere en iyi şekilde hizmet sunmaktayız.

Dış cephe cam temizliği ve dağcılık dış cephe temizliği alanında da Netpak Dağcı Temizlik Şirketi olarak Kabataş’ta uzman sertifikalı dağcı personellerimiz ile 7/24 profesyonel dağcı cephe temizliği hizmetleri sunmaktayız. Dış cephe cam temizliği, yüksek binaların cephe temizliğinde uyguladığımız araç, vinç yardımı ya da asma sepet gibi farklı alternatiflerle gerçekleştirdiğimiz bir hizmettir. Önemli bir husus olarak da; çalışanlarımız yüksekte çalışma anlamında gerekli belgelere ve sertifikalara sahiptir.

Biz Kabataş Netpak Temizlik Şirketi olarak yılların vermiş olduğu tecrübe ile siz değerli müşterilerimize daha sağlıklı, daha güler yüzlü adımız gibi net ve pak ortamlar sunmaya hazırız. Sizde profesyonel temizlik konusunda hizmet almak isterseniz bizlere iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca www.netpaktemizlik.com sitemizi de inceleyip ihtiyacınız olan temizlik hizmetlerini bizlerden talep edebilirsiniz. Unutmayın; size bir telefon kadar yakınız…

 

Kabataş dış cephe temizliği, Kabataş dağcı cephe temizliği, Kabataş dış cephe cam temizliği, Kabataş cephe temizliği, Kabataş cam temizliği, Kabataş temizlik şirketi, Kabataş temizlik şirketleri, Kabataş temizlik firması, Kabataş temizlik firmaları, İstanbul Kabataş dış cephe temizliği, Kabataş cephe temizlik şirketi, Kabataş inşaat temizliği, Kabataş inşaat sonrası temizlik, Kabataş inşaat sonrası ev temizliği, Kabataş işyeri temizliği, Kabataş boş ev temizliği, Kabataş tadilat sonrası temizlik, Kabataş okul temizliği, Kabataş yurt temizliği, Kabataş inşaat sonu işyeri temizliği, Kabataş temizlik, Kabataş inşaat sonrası villa temizliği, Kabataş ev temizliği, Kabataş ev temizlik şirketleri, Kabataş tadilat sonrası ev temizliği, Kabataş tadilat sonu villa temizliği, Kabataş ev temizlik şirketi, Kabataş ofis temizliği, Kabataş ofis genel temizlik, Kabataş ofis temizleme hizmeti, Kabataş ofis temizlik şirketi, Kabataş ofis temizlik şirketleri, Kabataş ofis temizlik firması, Kabataş ofis temizlik firmaları, Kabataş düzenli ofis temizliği, Kabataş günlük ofis temizliği, Kabataş part time ofis temizliği, Kabataş düzenli ofis temizlik şirketi, Kabataş periyodik ofis temizliği, Kabataş ofis temizlik fiyatları, Kabataş ofis temizlik işi, İstanbul Kabataş ofis temizliği Kabataş cam temizliği, Kabataş cam temizlik şirketleri, Kabataş okul cam temizliği, Kabataş yurt cam temizliği, Kabataş işyeri cam temizliği, Kabataş ev cam temizliği, Kabataş hastane cam temizliği, Kabataş cam temizlik firmaları, Kabataş cam temizlik şirketi, Kabataş villa cam temizliği, Kabataş cam temizlik firması, İstanbul Kabataş, İstanbul Kabataş temizlik şirketi, Kabataş cam temizleme fiyatları, Kabataş cam temizlik elemanı

 

Yorum Paylaş

Profesyonel Dış Cephe ve Temizlik Hizmetleri

Biz Ne Yapıyoruz ?
İstanbul Temizlik Şirketiyiz.

Profesyonel Dış Cephe Temizlik.