Galata Temizlik Şirketi

Galata Temizlik Şirketi, olarak Boş, Ev, Ofis, İş Yeri, İş Merkezi, Bina, Okul, Otel, Dezenfeksiyon, Dezenfekte, Dış Cephe Cam Temizliği, Dağcı Teknik İşler,

GALATA TEMİZLİK ŞİRKETİ

İstanbul Galata yeni yapıları ve farklı mimarilere sahip binaları ile büyümeye devam etmektedir. Bu binalara doğal olarak temizlik hizmeti yapılması gerekmektedir. Biz Netpak Temizlik Şirketi olarak profesyonel çalışma ekibimizle 1997 yılından beri siz değerli müşterilerimize Galata’da kaliteli hizmetler vermekteyiz.

Galata’da verdiğimiz bu hizmetler arasında; ev cam temizlik hizmeti, okul cam temizlik hizmeti, işyeri cam temizlik hizmeti, yurt cam temizlik hizmeti, kreş cam temizlik hizmeti, villa cam temizlik hizmeti, inşaat sonrası cam temizlik hizmeti ve tadilat sonrası cam temizlik hizmeti bulunmaktadır.

İnşaat sonrası ev temizliğinde camlarınız, balkonlarınız, mermerleriniz ve duvarlarınız silinir. Kapılarınız, dolaplarınız tepeden en alt kısımdaki pervazları çıkartılana kadar temizlenir. Banyo ve lavabolarınız derz, harç, boya gibi atıklardan arıtılır temizlenir ve ilaçlanarak bakterilerden arındırılır. Duş tekneniz, klozetiniz etiketlerinden temizlenir, parkeleriniz ve ara koridor taşlarınız ilaçlanır ve vakumlu makinalarımız tarafından temizlenir, eviniz 1 günde teslim edilir.

Ofis temizliği alanında daha kapsamlı, teknolojik ekipmanlarla daha kaliteli hizmetler sunmaya özen göstermekteyiz. Yerlerin, masaların, ofis araç gereçlerinin temizlenmesi ve dezenfekte edilmesi ince temizlik gerektirmektedir. Biz Netpak Temizlik olarak Galata’da hem ofis hem de büro temizliğini farklı alternatiflerle, personelleri rahatsız etmeden onlara en uygun saat ve günlerde gerçekleştirmekteyiz.

Galata’da verdiğimiz hizmetler arasında bulunan inşaat sonrası cam temizliği normal camlardan farklı bir hizmettir. Camlardaki mantarların temizlenmesi ve çerçevelerin üzerindeki bantların temizlenmesi normal cam temizliğinden daha zordur. Tadilat sonrası cam temizliğinde ise boya, badana ve tadilat gibi işlemler yapıldığı için cam ve çerçevelerde oturmuş ağır kirler mevcut olup gerek kimyasallarla gerek cam kazıma aparatlarıyla tamamen dezenfekte edilmektedir.

Ayrıca boş ev temizlik hizmeti, okul temizlik hizmeti ve işyeri temizlik hizmeti de Netpak Temizlik Şirketi olarak Galata’da verdiğimiz hizmetler arasında bulunmaktadır. Boş ev temizleme işi basit gibi gözükse de evde sizden önce oturan kişilerin bıraktığı kir kalıntıları zamanla oturmuş hale gelmektedir, ayrıca taşınma öncesi gerek görüldüğü takdirde boya, badana yapılmaktadır ve bu da temizlik işini çok daha fazla zorlaştırmaktadır. Biz Netpak Temizlik olarak gelişmiş teknoloji ve ekipmanlar, gerekli kimyasallar ve profesyonel ekiplerimizle ev temizliğinde de sizlere en iyi şekilde hizmet sunmaktayız.

Dış cephe cam temizliği ve dağcılık dış cephe temizliği alanında da Netpak Dağcı Temizlik Şirketi olarak Galata’da uzman sertifikalı dağcı personellerimiz ile 7/24 profesyonel dağcı cephe temizliği hizmetleri sunmaktayız. Dış cephe cam temizliği, yüksek binaların cephe temizliğinde uyguladığımız araç, vinç yardımı ya da asma sepet gibi farklı alternatiflerle gerçekleştirdiğimiz bir hizmettir. Önemli bir husus olarak da; çalışanlarımız yüksekte çalışma anlamında gerekli belgelere ve sertifikalara sahiptir.

Biz Galata Netpak Temizlik Şirketi olarak yılların vermiş olduğu tecrübe ile siz değerli müşterilerimize daha sağlıklı, daha güler yüzlü adımız gibi net ve pak ortamlar sunmaya hazırız. Sizde profesyonel temizlik konusunda hizmet almak isterseniz bizlere iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca www.netpaktemizlik.com sitemizi de inceleyip ihtiyacınız olan temizlik hizmetlerini bizlerden talep edebilirsiniz. Unutmayın; size bir telefon kadar yakınız…

 

Galata dış cephe temizliği, Galata dağcı cephe temizliği, Galata dış cephe cam temizliği, Galata cephe temizliği, Galata cam temizliği, Galata temizlik şirketi, Galata temizlik şirketleri, Galata temizlik firması, Galata temizlik firmaları, İstanbul Galata dış cephe temizliği, Galata cephe temizlik şirketi, Galata inşaat temizliği, Galata inşaat sonrası temizlik, Galata inşaat sonrası ev temizliği, Galata işyeri temizliği, Galata boş ev temizliği, Galata tadilat sonrası temizlik, Galata okul temizliği, Galata yurt temizliği, Galata inşaat sonu işyeri temizliği, Galata temizlik, Galata inşaat sonrası villa temizliği, Galata ev temizliği, Galata ev temizlik şirketleri, Galata tadilat sonrası ev temizliği, Galata tadilat sonu villa temizliği, Galata ev temizlik şirketi, Galata ofis temizliği, Galata ofis genel temizlik, Galata ofis temizleme hizmeti, Galata ofis temizlik şirketi, Galata ofis temizlik şirketleri, Galata ofis temizlik firması, Galata ofis temizlik firmaları, Galata düzenli ofis temizliği, Galata günlük ofis temizliği, Galata part time ofis temizliği, Galata düzenli ofis temizlik şirketi, Galata periyodik ofis temizliği, Galata ofis temizlik fiyatları, Galata ofis temizlik işi, İstanbul Galata ofis temizliği Galata cam temizliği, Galata cam temizlik şirketleri, Galata okul cam temizliği, Galata yurt cam temizliği, Galata işyeri cam temizliği, Galata ev cam temizliği, Galata hastane cam temizliği, Galata cam temizlik firmaları, Galata cam temizlik şirketi, Galata villa cam temizliği, Galata cam temizlik firması, İstanbul Galata, İstanbul Galata temizlik şirketi, Galata cam temizleme fiyatları, Galata cam temizlik elemanı

 

Yorum Paylaş

Profesyonel Dış Cephe ve Temizlik Hizmetleri

Biz Ne Yapıyoruz ?
İstanbul Temizlik Şirketiyiz.

Profesyonel Dış Cephe Temizlik.