Fındıklı Temizlik Şirketi

Fındıklı Temizlik Şirketi, olarak Boş, Ev, Ofis, İş Yeri, İş Merkezi, Bina, Okul, Otel, Dezenfeksiyon, Dezenfekte, Dış Cephe Cam Temizliği, Dağcı Teknik İşler,

FINDIKLI TEMİZLİK ŞİRKETİ

İstanbul Fındıklı yeni yapıları ve farklı mimarilere sahip binaları ile büyümeye devam etmektedir. Bu binalara doğal olarak temizlik hizmeti yapılması gerekmektedir. Biz Netpak Temizlik Şirketi olarak profesyonel çalışma ekibimizle 1997 yılından beri siz değerli müşterilerimize Fındıklı’da kaliteli hizmetler vermekteyiz.

Fındıklı’da verdiğimiz bu hizmetler arasında; ev cam temizlik hizmeti, okul cam temizlik hizmeti, işyeri cam temizlik hizmeti, yurt cam temizlik hizmeti, kreş cam temizlik hizmeti, villa cam temizlik hizmeti, inşaat sonrası cam temizlik hizmeti ve tadilat sonrası cam temizlik hizmeti bulunmaktadır.

İnşaat sonrası ev temizliğinde camlarınız, balkonlarınız, mermerleriniz ve duvarlarınız silinir. Kapılarınız, dolaplarınız tepeden en alt kısımdaki pervazları çıkartılana kadar temizlenir. Banyo ve lavabolarınız derz, harç, boya gibi atıklardan arıtılır temizlenir ve ilaçlanarak bakterilerden arındırılır. Duş tekneniz, klozetiniz etiketlerinden temizlenir, parkeleriniz ve ara koridor taşlarınız ilaçlanır ve vakumlu makinalarımız tarafından temizlenir, eviniz 1 günde teslim edilir.

Ofis temizliği alanında daha kapsamlı, teknolojik ekipmanlarla daha kaliteli hizmetler sunmaya özen göstermekteyiz. Yerlerin, masaların, ofis araç gereçlerinin temizlenmesi ve dezenfekte edilmesi ince temizlik gerektirmektedir. Biz Netpak Temizlik olarak Fındıklı’da hem ofis hem de büro temizliğini farklı alternatiflerle, personelleri rahatsız etmeden onlara en uygun saat ve günlerde gerçekleştirmekteyiz.

Fındıklı’da verdiğimiz hizmetler arasında bulunan inşaat sonrası cam temizliği normal camlardan farklı bir hizmettir. Camlardaki mantarların temizlenmesi ve çerçevelerin üzerindeki bantların temizlenmesi normal cam temizliğinden daha zordur. Tadilat sonrası cam temizliğinde ise boya, badana ve tadilat gibi işlemler yapıldığı için cam ve çerçevelerde oturmuş ağır kirler mevcut olup gerek kimyasallarla gerek cam kazıma aparatlarıyla tamamen dezenfekte edilmektedir.

Ayrıca boş ev temizlik hizmeti, okul temizlik hizmeti ve işyeri temizlik hizmeti de Netpak Temizlik Şirketi olarak Fındıklı’da verdiğimiz hizmetler arasında bulunmaktadır. Boş ev temizleme işi basit gibi gözükse de evde sizden önce oturan kişilerin bıraktığı kir kalıntıları zamanla oturmuş hale gelmektedir, ayrıca taşınma öncesi gerek görüldüğü takdirde boya, badana yapılmaktadır ve bu da temizlik işini çok daha fazla zorlaştırmaktadır. Biz Netpak Temizlik olarak gelişmiş teknoloji ve ekipmanlar, gerekli kimyasallar ve profesyonel ekiplerimizle ev temizliğinde de sizlere en iyi şekilde hizmet sunmaktayız.

Dış cephe cam temizliği ve dağcılık dış cephe temizliği alanında da Netpak Dağcı Temizlik Şirketi olarak Fındıklı’da uzman sertifikalı dağcı personellerimiz ile 7/24 profesyonel dağcı cephe temizliği hizmetleri sunmaktayız. Dış cephe cam temizliği, yüksek binaların cephe temizliğinde uyguladığımız araç, vinç yardımı ya da asma sepet gibi farklı alternatiflerle gerçekleştirdiğimiz bir hizmettir. Önemli bir husus olarak da; çalışanlarımız yüksekte çalışma anlamında gerekli belgelere ve sertifikalara sahiptir.

Biz Fındıklı Netpak Temizlik Şirketi olarak yılların vermiş olduğu tecrübe ile siz değerli müşterilerimize daha sağlıklı, daha güler yüzlü adımız gibi net ve pak ortamlar sunmaya hazırız. Sizde profesyonel temizlik konusunda hizmet almak isterseniz bizlere iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca www.netpaktemizlik.com sitemizi de inceleyip ihtiyacınız olan temizlik hizmetlerini bizlerden talep edebilirsiniz. Unutmayın; size bir telefon kadar yakınız…

 

Fındıklı dış cephe temizliği, Fındıklı dağcı cephe temizliği, Fındıklı dış cephe cam temizliği, Fındıklı cephe temizliği, Fındıklı cam temizliği, Fındıklı temizlik şirketi, Fındıklı temizlik şirketleri, Fındıklı temizlik firması, Fındıklı temizlik firmaları, İstanbul Fındıklı dış cephe temizliği, Fındıklı cephe temizlik şirketi, Fındıklı inşaat temizliği, Fındıklı inşaat sonrası temizlik, Fındıklı inşaat sonrası ev temizliği, Fındıklı işyeri temizliği, Fındıklı boş ev temizliği, Fındıklı tadilat sonrası temizlik, Fındıklı okul temizliği, Fındıklı yurt temizliği, Fındıklı inşaat sonu işyeri temizliği, Fındıklı temizlik, Fındıklı inşaat sonrası villa temizliği, Fındıklı ev temizliği, Fındıklı ev temizlik şirketleri, Fındıklı tadilat sonrası ev temizliği, Fındıklı tadilat sonu villa temizliği, Fındıklı ev temizlik şirketi, Fındıklı ofis temizliği, Fındıklı ofis genel temizlik, Fındıklı ofis temizleme hizmeti, Fındıklı ofis temizlik şirketi, Fındıklı ofis temizlik şirketleri, Fındıklı ofis temizlik firması, Fındıklı ofis temizlik firmaları, Fındıklı düzenli ofis temizliği, Fındıklı  günlük ofis temizliği, Fındıklı part time ofis temizliği, Fındıklı düzenli ofis temizlik şirketi, Fındıklı periyodik ofis temizliği, Fındıklı ofis temizlik fiyatları, Fındıklı ofis temizlik işi, İstanbul Fındıklı ofis temizliği Fındıklı cam temizliği, Fındıklı cam temizlik şirketleri, Fındıklı okul cam temizliği, Fındıklı yurt cam temizliği, Fındıklı işyeri cam temizliği, Fındıklı ev cam temizliği, Fındıklı hastane cam temizliği, Fındıklı cam temizlik firmaları, Fındıklı cam temizlik şirketi, Fındıklı villa cam temizliği, Fındıklı cam temizlik firması, İstanbul Fındıklı, İstanbul Fındıklı temizlik şirketi, Fındıklı cam temizleme fiyatları, Fındıklı cam temizlik elemanı

 

Yorum Paylaş

Profesyonel Dış Cephe ve Temizlik Hizmetleri

Biz Ne Yapıyoruz ?
İstanbul Temizlik Şirketiyiz.

Profesyonel Dış Cephe Temizlik.