Dolapdere Temizlik Şirketi

Dolapdere Temizlik Şirketi, olarak Boş, Ev, Ofis, İş Yeri, İş Merkezi, Bina, Okul, Otel, Dezenfeksiyon, Dezenfekte, Dış Cephe Cam Temizliği, Dağcı Teknik İşler,

DOLAPDERE TEMİZLİK ŞİRKETİ

İstanbul'un Beyoğlu ilçesine bağlı Dolapdere semti yeni yapıları ve farklı mimarilere sahip binaları ile büyümeye devam etmektedir. Bu binalara doğal olarak temizlik hizmeti yapılması gerekmektedir. Biz Netpak Temizlik Şirketi olarak profesyonel çalışma ekibimizle 1997 yılından beri siz değerli müşterilerimize Dolapdere’de kaliteli hizmetler vermekteyiz.

Dolapdere’de verdiğimiz bu hizmetler arasında; ev cam temizlik hizmeti, okul cam temizlik hizmeti, işyeri cam temizlik hizmeti, yurt cam temizlik hizmeti, kreş cam temizlik hizmeti, villa cam temizlik hizmeti, inşaat sonrası cam temizlik hizmeti ve tadilat sonrası cam temizlik hizmeti bulunmaktadır.

İnşaat sonrası ev temizliğinde camlarınız, balkonlarınız, mermerleriniz ve duvarlarınız silinir. Kapılarınız, dolaplarınız tepeden en alt kısımdaki pervazları çıkartılana kadar temizlenir. Banyo ve lavabolarınız derz, harç, boya gibi atıklardan arıtılır temizlenir ve ilaçlanarak bakterilerden arındırılır. Duş tekneniz, klozetiniz etiketlerinden temizlenir, parkeleriniz ve ara koridor taşlarınız ilaçlanır ve vakumlu makinalarımız tarafından temizlenir, eviniz 1 günde teslim edilir.

Ofis temizliği alanında daha kapsamlı, teknolojik ekipmanlarla daha kaliteli hizmetler sunmaya özen göstermekteyiz. Yerlerin, masaların, ofis araç gereçlerinin temizlenmesi ve dezenfekte edilmesi ince temizlik gerektirmektedir. Biz Netpak Temizlik olarak Dolapdere’de hem ofis hem de büro temizliğini farklı alternatiflerle, personelleri rahatsız etmeden onlara en uygun saat ve günlerde gerçekleştirmekteyiz.

Dolapdere’de verdiğimiz hizmetler arasında bulunan inşaat sonrası cam temizliği normal camlardan farklı bir hizmettir. Camlardaki mantarların temizlenmesi ve çerçevelerin üzerindeki bantların temizlenmesi normal cam temizliğinden daha zordur. Tadilat sonrası cam temizliğinde ise boya, badana ve tadilat gibi işlemler yapıldığı için cam ve çerçevelerde oturmuş ağır kirler mevcut olup gerek kimyasallarla gerek cam kazıma aparatlarıyla tamamen dezenfekte edilmektedir.

Ayrıca boş ev temizlik hizmeti, okul temizlik hizmeti ve işyeri temizlik hizmeti de Netpak Temizlik Şirketi olarak Dolapdere’de verdiğimiz hizmetler arasında bulunmaktadır. Boş ev temizleme işi basit gibi gözükse de evde sizden önce oturan kişilerin bıraktığı kir kalıntıları zamanla oturmuş hale gelmektedir, ayrıca taşınma öncesi gerek görüldüğü takdirde boya, badana yapılmaktadır ve bu da temizlik işini çok daha fazla zorlaştırmaktadır. Biz Netpak Temizlik olarak gelişmiş teknoloji ve ekipmanlar, gerekli kimyasallar ve profesyonel ekiplerimizle ev temizliğinde de sizlere en iyi şekilde hizmet sunmaktayız.

Dış cephe cam temizliği ve dağcılık dış cephe temizliği alanında da Netpak Dağcı Temizlik Şirketi olarak Dolapdere’de uzman sertifikalı dağcı personellerimiz ile 7/24 profesyonel dağcı cephe temizliği hizmetleri sunmaktayız. Dış cephe cam temizliği, yüksek binaların cephe temizliğinde uyguladığımız araç, vinç yardımı ya da asma sepet gibi farklı alternatiflerle gerçekleştirdiğimiz bir hizmettir. Önemli bir husus olarak da; çalışanlarımız yüksekte çalışma anlamında gerekli belgelere ve sertifikalara sahiptir.

Biz Dolapdere Netpak Temizlik Şirketi olarak yılların vermiş olduğu tecrübe ile siz değerli müşterilerimize daha sağlıklı, daha güler yüzlü adımız gibi net ve pak ortamlar sunmaya hazırız. Sizde profesyonel temizlik konusunda hizmet almak isterseniz bizlere iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca www.netpaktemizlik.com sitemizi de inceleyip ihtiyacınız olan temizlik hizmetlerini bizlerden talep edebilirsiniz. Unutmayın; size bir telefon kadar yakınız…

 

 

Dolapdere dış cephe temizliği, Dolapdere dağcı cephe temizliği, Dolapdere dış cephe cam temizliği, Dolapdere cephe temizliği, Dolapdere cam temizliği, Dolapdere temizlik şirketi, Dolapdere temizlik şirketleri, Dolapdere temizlik firması, Dolapdere temizlik firmaları, İstanbul Dolapdere dış cephe temizliği, Dolapdere cephe temizlik şirketiDolapdere inşaat temizliği, Dolapdere inşaat sonrası temizlik, Dolapdere inşaat sonrası ev temizliği, Dolapdere işyeri temizliği, Dolapdere boş ev temizliği, Dolapdere tadilat sonrası temizlik, Dolapdere okul temizliği, Dolapdere yurt temizliği, Dolapdere inşaat sonu işyeri temizliği, Dolapdere temizlik, Dolapdere inşaat sonrası villa temizliği, Dolapdere ev temizliği, Dolapdere ev temizlik şirketleri, Dolapdere tadilat sonrası ev temizliği, Dolapdere tadilat sonu villa temizliği, Dolapdere ev temizlik şirketiDolapdere ofis temizliği, Dolapdere ofis genel temizlik, Dolapdere ofis temizleme hizmeti, Dolapdere ofis temizlik şirketi, Dolapdere ofis temizlik şirketleri, Dolapdere ofis temizlik firması, Dolapdere ofis temizlik firmaları, Dolapdere düzenli ofis temizliği, Dolapdere günlük ofis temizliği, Dolapdere part time ofis temizliği, Dolapdere düzenli ofis temizlik şirketi, Dolapdere periyodik ofis temizliği, Dolapdere ofis temizlik fiyatları, Dolapdere ofis temizlik işi, İstanbul Dolapdere ofis temizliğiDolapdere cam temizliği, Dolapdere cam temizlik şirketleri, Dolapdere okul cam temizliği, Dolapdere yurt cam temizliği, Dolapdere işyeri cam temizliği, Dolapdere ev cam temizliği, Dolapdere hastane cam temizliği, Dolapdere cam temizlik firmaları, Dolapdere cam temizlik şirketi, Dolapdere villa cam temizliği, Dolapdere cam temizlik firması, İstanbul Dolapdere, İstanbul Dolapdere temizlik şirketi, Dolapdere cam temizleme fiyatları, Dolapdere cam temizlik elemanı

 

Yorum Paylaş

Profesyonel Dış Cephe ve Temizlik Hizmetleri

Biz Ne Yapıyoruz ?
İstanbul Temizlik Şirketiyiz.

Profesyonel Dış Cephe Temizlik.