Çıksalın Temizlik Şirketi

Çıksalın Temizlik Şirketi, olarak Boş, Ev, Ofis, İş Yeri, İş Merkezi, Bina, Okul, Otel, Dezenfeksiyon, Dezenfekte, Dış Cephe Cam Temizliği, Dağcı Teknik İşler,

ÇIKSALIN TEMİZLİK ŞİRKETİ

İstanbul'un Beyoğlu ilçesine bağlı Çıksalın semti yeni yapıları ve farklı mimarilere sahip binaları ile büyümeye devam etmektedir. Bu binalara doğal olarak temizlik hizmeti yapılması gerekmektedir. Biz Netpak Temizlik Şirketi olarak profesyonel çalışma ekibimizle 1997 yılından beri siz değerli müşterilerimize Çıksalın’da kaliteli hizmetler vermekteyiz.

Çıksalın’da verdiğimiz bu hizmetler arasında; ev cam temizlik hizmeti, okul cam temizlik hizmeti, işyeri cam temizlik hizmeti, yurt cam temizlik hizmeti, kreş cam temizlik hizmeti, villa cam temizlik hizmeti, inşaat sonrası cam temizlik hizmeti ve tadilat sonrası cam temizlik hizmeti bulunmaktadır.

İnşaat sonrası ev temizliğinde camlarınız, balkonlarınız, mermerleriniz ve duvarlarınız silinir. Kapılarınız, dolaplarınız tepeden en alt kısımdaki pervazları çıkartılana kadar temizlenir. Banyo ve lavabolarınız derz, harç, boya gibi atıklardan arıtılır temizlenir ve ilaçlanarak bakterilerden arındırılır. Duş tekneniz, klozetiniz etiketlerinden temizlenir, parkeleriniz ve ara koridor taşlarınız ilaçlanır ve vakumlu makinalarımız tarafından temizlenir, eviniz 1 günde teslim edilir.

Ofis temizliği alanında daha kapsamlı, teknolojik ekipmanlarla daha kaliteli hizmetler sunmaya özen göstermekteyiz. Yerlerin, masaların, ofis araç gereçlerinin temizlenmesi ve dezenfekte edilmesi ince temizlik gerektirmektedir. Biz Netpak Temizlik olarak Çıksalın’da hem ofis hem de büro temizliğini farklı alternatiflerle, personelleri rahatsız etmeden onlara en uygun saat ve günlerde gerçekleştirmekteyiz.

Çıksalın’da verdiğimiz hizmetler arasında bulunan inşaat sonrası cam temizliği normal camlardan farklı bir hizmettir. Camlardaki mantarların temizlenmesi ve çerçevelerin üzerindeki bantların temizlenmesi normal cam temizliğinden daha zordur. Tadilat sonrası cam temizliğinde ise boya, badana ve tadilat gibi işlemler yapıldığı için cam ve çerçevelerde oturmuş ağır kirler mevcut olup gerek kimyasallarla gerek cam kazıma aparatlarıyla tamamen dezenfekte edilmektedir.

Ayrıca boş ev temizlik hizmeti, okul temizlik hizmeti ve işyeri temizlik hizmeti de Netpak Temizlik Şirketi olarak Çıksalın’da verdiğimiz hizmetler arasında bulunmaktadır. Boş ev temizleme işi basit gibi gözükse de evde sizden önce oturan kişilerin bıraktığı kir kalıntıları zamanla oturmuş hale gelmektedir, ayrıca taşınma öncesi gerek görüldüğü takdirde boya, badana yapılmaktadır ve bu da temizlik işini çok daha fazla zorlaştırmaktadır. Biz Netpak Temizlik olarak gelişmiş teknoloji ve ekipmanlar, gerekli kimyasallar ve profesyonel ekiplerimizle ev temizliğinde de sizlere en iyi şekilde hizmet sunmaktayız.

Dış cephe cam temizliği ve dağcılık dış cephe temizliği alanında da Netpak Dağcı Temizlik Şirketi olarak Çıksalın’da uzman sertifikalı dağcı personellerimiz ile 7/24 profesyonel dağcı cephe temizliği hizmetleri sunmaktayız. Dış cephe cam temizliği, yüksek binaların cephe temizliğinde uyguladığımız araç, vinç yardımı ya da asma sepet gibi farklı alternatiflerle gerçekleştirdiğimiz bir hizmettir. Önemli bir husus olarak da; çalışanlarımız yüksekte çalışma anlamında gerekli belgelere ve sertifikalara sahiptir.

Biz Çıksalın Netpak Temizlik Şirketi olarak yılların vermiş olduğu tecrübe ile siz değerli müşterilerimize daha sağlıklı, daha güler yüzlü adımız gibi net ve pak ortamlar sunmaya hazırız. Sizde profesyonel temizlik konusunda hizmet almak isterseniz bizlere iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca www.netpaktemizlik.com sitemizi de inceleyip ihtiyacınız olan temizlik hizmetlerini bizlerden talep edebilirsiniz. Unutmayın; size bir telefon kadar yakınız…

 

 

Çıksalın dış cephe temizliği, Çıksalın dağcı cephe temizliği, Çıksalın dış cephe cam temizliği, Çıksalın cephe temizliği, Çıksalın cam temizliği, Çıksalın temizlik şirketi, Çıksalın temizlik şirketleri, Çıksalın temizlik firması, Çıksalın temizlik firmaları, İstanbul Çıksalın dış cephe temizliği, Çıksalın cephe temizlik şirketiÇıksalın inşaat temizliği, Çıksalın inşaat sonrası temizlik, Çıksalın inşaat sonrası ev temizliği, Çıksalın işyeri temizliği, Çıksalın boş ev temizliği, Çıksalın tadilat sonrası temizlik, Çıksalın okul temizliği, Çıksalın yurt temizliği, Çıksalın inşaat sonu işyeri temizliği, Çıksalın temizlik, Çıksalın inşaat sonrası villa temizliği, Çıksalın ev temizliği, Çıksalın ev temizlik şirketleri, Çıksalın tadilat sonrası ev temizliği, Çıksalın tadilat sonu villa temizliği, Çıksalın ev temizlik şirketiÇıksalın ofis temizliği, Çıksalın ofis genel temizlik, Çıksalın ofis temizleme hizmeti, Çıksalın ofis temizlik şirketi, Çıksalın ofis temizlik şirketleri, Çıksalın ofis temizlik firması, Çıksalın ofis temizlik firmaları, Çıksalın düzenli ofis temizliği, Çıksalın günlük ofis temizliği, Çıksalın part time ofis temizliği, Çıksalın düzenli ofis temizlik şirketi, Çıksalın periyodik ofis temizliği, Çıksalın ofis temizlik fiyatları, Çıksalın ofis temizlik işi, İstanbul Çıksalın ofis temizliğiÇıksalın cam temizliği, Çıksalın cam temizlik şirketleri, Çıksalın okul cam temizliği, Çıksalın yurt cam temizliği, Çıksalın işyeri cam temizliği, Çıksalın ev cam temizliği, Çıksalın hastane cam temizliği, Çıksalın cam temizlik firmaları, Çıksalın cam temizlik şirketi, Çıksalın villa cam temizliği, Çıksalın cam temizlik firması, İstanbul Çıksalın, İstanbul Çıksalın temizlik şirketi, Çıksalın cam temizleme fiyatları, Çıksalın cam temizlik elemanı

 

Yorum Paylaş

Profesyonel Dış Cephe ve Temizlik Hizmetleri

Biz Ne Yapıyoruz ?
İstanbul Temizlik Şirketiyiz.

Profesyonel Dış Cephe Temizlik.