Azapkapı Temizlik Şirketi

Azapkapı Temizlik Şirketi, olarak Boş, Ev, Ofis, İş Yeri, İş Merkezi, Bina, Okul, Otel, Dezenfeksiyon, Dezenfekte, Dış Cephe Cam Temizliği, Dağcı Teknik İşler,

AZAPKAPI TEMİZLİK ŞİRKETİ

İstanbul'un Beyoğlu ilçesine bağlı Azapkapı semti yeni yapıları ve farklı mimarilere sahip binaları ile büyümeye devam etmektedir. Bu binalara doğal olarak temizlik hizmeti yapılması gerekmektedir. Biz Netpak Temizlik Şirketi olarak profesyonel çalışma ekibimizle 1997 yılından beri siz değerli müşterilerimize Azapkapı’da kaliteli hizmetler vermekteyiz.

Azapkapı’da verdiğimiz bu hizmetler arasında; ev cam temizlik hizmeti, okul cam temizlik hizmeti, işyeri cam temizlik hizmeti, yurt cam temizlik hizmeti, kreş cam temizlik hizmeti, villa cam temizlik hizmeti, inşaat sonrası cam temizlik hizmeti ve tadilat sonrası cam temizlik hizmeti bulunmaktadır.

İnşaat sonrası ev temizliğinde camlarınız, balkonlarınız, mermerleriniz ve duvarlarınız silinir. Kapılarınız, dolaplarınız tepeden en alt kısımdaki pervazları çıkartılana kadar temizlenir. Banyo ve lavabolarınız derz, harç, boya gibi atıklardan arıtılır temizlenir ve ilaçlanarak bakterilerden arındırılır. Duş tekneniz, klozetiniz etiketlerinden temizlenir, parkeleriniz ve ara koridor taşlarınız ilaçlanır ve vakumlu makinalarımız tarafından temizlenir, eviniz 1 günde teslim edilir.

Ofis temizliği alanında daha kapsamlı, teknolojik ekipmanlarla daha kaliteli hizmetler sunmaya özen göstermekteyiz. Yerlerin, masaların, ofis araç gereçlerinin temizlenmesi ve dezenfekte edilmesi ince temizlik gerektirmektedir. Biz Netpak Temizlik olarak Azapkapı’da hem ofis hem de büro temizliğini farklı alternatiflerle, personelleri rahatsız etmeden onlara en uygun saat ve günlerde gerçekleştirmekteyiz.

Azapkapı’da verdiğimiz hizmetler arasında bulunan inşaat sonrası cam temizliği normal camlardan farklı bir hizmettir. Camlardaki mantarların temizlenmesi ve çerçevelerin üzerindeki bantların temizlenmesi normal cam temizliğinden daha zordur. Tadilat sonrası cam temizliğinde ise boya, badana ve tadilat gibi işlemler yapıldığı için cam ve çerçevelerde oturmuş ağır kirler mevcut olup gerek kimyasallarla gerek cam kazıma aparatlarıyla tamamen dezenfekte edilmektedir.

Ayrıca boş ev temizlik hizmeti, okul temizlik hizmeti ve işyeri temizlik hizmeti de Netpak Temizlik Şirketi olarak Azapkapı’da verdiğimiz hizmetler arasında bulunmaktadır. Boş ev temizleme işi basit gibi gözükse de evde sizden önce oturan kişilerin bıraktığı kir kalıntıları zamanla oturmuş hale gelmektedir, ayrıca taşınma öncesi gerek görüldüğü takdirde boya, badana yapılmaktadır ve bu da temizlik işini çok daha fazla zorlaştırmaktadır. Biz Netpak Temizlik olarak gelişmiş teknoloji ve ekipmanlar, gerekli kimyasallar ve profesyonel ekiplerimizle ev temizliğinde de sizlere en iyi şekilde hizmet sunmaktayız.

Dış cephe cam temizliği ve dağcılık dış cephe temizliği alanında da Netpak Dağcı Temizlik Şirketi olarak Azapkapı’da uzman sertifikalı dağcı personellerimiz ile 7/24 profesyonel dağcı cephe temizliği hizmetleri sunmaktayız. Dış cephe cam temizliği, yüksek binaların cephe temizliğinde uyguladığımız araç, vinç yardımı ya da asma sepet gibi farklı alternatiflerle gerçekleştirdiğimiz bir hizmettir. Önemli bir husus olarak da; çalışanlarımız yüksekte çalışma anlamında gerekli belgelere ve sertifikalara sahiptir.

Biz Azapkapı Netpak Temizlik Şirketi olarak yılların vermiş olduğu tecrübe ile siz değerli müşterilerimize daha sağlıklı, daha güler yüzlü adımız gibi net ve pak ortamlar sunmaya hazırız. Sizde profesyonel temizlik konusunda hizmet almak isterseniz bizlere iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca www.netpaktemizlik.com sitemizi de inceleyip ihtiyacınız olan temizlik hizmetlerini bizlerden talep edebilirsiniz. Unutmayın; size bir telefon kadar yakınız…

 

 

Azapkapı dış cephe temizliği, Azapkapı dağcı cephe temizliği, Azapkapı dış cephe cam temizliği, Azapkapı cephe temizliği, Azapkapı cam temizliği, Azapkapı temizlik şirketi, Azapkapı temizlik şirketleri, Azapkapı temizlik firması, Azapkapı temizlik firmaları, İstanbul Azapkapı dış cephe temizliği, Azapkapı cephe temizlik şirketiAzapkapı inşaat temizliği, Azapkapı inşaat sonrası temizlik, Azapkapı inşaat sonrası ev temizliği, Azapkapı işyeri temizliği, Azapkapı boş ev temizliği, Azapkapı tadilat sonrası temizlik, Azapkapı okul temizliği, Azapkapı yurt temizliği, Azapkapı inşaat sonu işyeri temizliği, Azapkapı temizlik, Azapkapı inşaat sonrası villa temizliği, Azapkapı ev temizliği, Azapkapı ev temizlik şirketleri, Azapkapı tadilat sonrası ev temizliği, Azapkapı tadilat sonu villa temizliği, Azapkapı ev temizlik şirketiAzapkapı ofis temizliği, Azapkapı ofis genel temizlik, Azapkapı ofis temizleme hizmeti, Azapkapı ofis temizlik şirketi, Azapkapı ofis temizlik şirketleri, Azapkapı ofis temizlik firması, Azapkapı ofis temizlik firmaları, Azapkapı düzenli ofis temizliği, Azapkapı günlük ofis temizliği, Azapkapı part time ofis temizliği, Azapkapı düzenli ofis temizlik şirketi, Azapkapı periyodik ofis temizliği, Azapkapı ofis temizlik fiyatları, Azapkapı ofis temizlik işi, İstanbul Azapkapı ofis temizliğiAzapkapı cam temizliği, Azapkapı cam temizlik şirketleri, Azapkapı okul cam temizliği, Azapkapı yurt cam temizliği, Azapkapı işyeri cam temizliği, Azapkapı ev cam temizliği, Azapkapı hastane cam temizliği, Azapkapı cam temizlik firmaları, Azapkapı cam temizlik şirketi, Azapkapı villa cam temizliği, Azapkapı cam temizlik firması, İstanbul Azapkapı, İstanbul Azapkapı temizlik şirketi, Azapkapı cam temizleme fiyatları, Azapkapı cam temizlik elemanı

 

Yorum Paylaş

Profesyonel Dış Cephe ve Temizlik Hizmetleri

Biz Ne Yapıyoruz ?
İstanbul Temizlik Şirketiyiz.

Profesyonel Dış Cephe Temizlik.