Sıracevizler Temizlik Şirketi

Sıracevizler Temizlik Şirketi, olarak Boş, Ev, Ofis, İş Yeri, İş Merkezi, Bina, Okul,Otel,Dezenfeksiyon, Dezenfekte, Dış Cephe Cam Temizliği, Dağcı Teknik İşler

SIRACEVİZLER TEMİZLİK ŞİRKETİ

İstanbul'un Şişli ilçesine bağlı Sıracevizler semti yeni yapıları ve farklı mimarilere sahip binaları ile büyümeye devam etmektedir. Bu binalara doğal olarak temizlik hizmeti yapılması gerekmektedir. Biz Netpak Temizlik Şirketi olarak profesyonel çalışma ekibimizle 1997 yılından beri siz değerli müşterilerimize Sıracevizler’de kaliteli hizmetler vermekteyiz.

Sıracevizler’de verdiğimiz bu hizmetler arasında; ev cam temizlik hizmeti, okul cam temizlik hizmeti, işyeri cam temizlik hizmeti, yurt cam temizlik hizmeti, kreş cam temizlik hizmeti, villa cam temizlik hizmeti, inşaat sonrası cam temizlik hizmeti ve tadilat sonrası cam temizlik hizmeti bulunmaktadır.

İnşaat sonrası ev temizliğinde camlarınız, balkonlarınız, mermerleriniz ve duvarlarınız silinir. Kapılarınız, dolaplarınız tepeden en alt kısımdaki pervazları çıkartılana kadar temizlenir. Banyo ve lavabolarınız derz, harç, boya gibi atıklardan arıtılır temizlenir ve ilaçlanarak bakterilerden arındırılır. Duş tekneniz, klozetiniz etiketlerinden temizlenir, parkeleriniz ve ara koridor taşlarınız ilaçlanır ve vakumlu makinalarımız tarafından temizlenir, eviniz 1 günde teslim edilir.

Ofis temizliği alanında daha kapsamlı, teknolojik ekipmanlarla daha kaliteli hizmetler sunmaya özen göstermekteyiz. Yerlerin, masaların, ofis araç gereçlerinin temizlenmesi ve dezenfekte edilmesi ince temizlik gerektirmektedir. Biz Netpak Temizlik olarak Sıracevizler’de hem ofis hem de büro temizliğini farklı alternatiflerle, personelleri rahatsız etmeden onlara en uygun saat ve günlerde gerçekleştirmekteyiz.

Sıracevizler’de verdiğimiz hizmetler arasında bulunan inşaat sonrası cam temizliği normal camlardan farklı bir hizmettir. Camlardaki mantarların temizlenmesi ve çerçevelerin üzerindeki bantların temizlenmesi normal cam temizliğinden daha zordur. Tadilat sonrası cam temizliğinde ise boya, badana ve tadilat gibi işlemler yapıldığı için cam ve çerçevelerde oturmuş ağır kirler mevcut olup gerek kimyasallarla gerek cam kazıma aparatlarıyla tamamen dezenfekte edilmektedir.

Ayrıca boş ev temizlik hizmeti, okul temizlik hizmeti ve işyeri temizlik hizmeti de Netpak Temizlik Şirketi olarak Sıracevizler’de verdiğimiz hizmetler arasında bulunmaktadır. Boş ev temizleme işi basit gibi gözükse de evde sizden önce oturan kişilerin bıraktığı kir kalıntıları zamanla oturmuş hale gelmektedir, ayrıca taşınma öncesi gerek görüldüğü takdirde boya, badana yapılmaktadır ve bu da temizlik işini çok daha fazla zorlaştırmaktadır. Biz Netpak Temizlik olarak gelişmiş teknoloji ve ekipmanlar, gerekli kimyasallar ve profesyonel ekiplerimizle ev temizliğinde de sizlere en iyi şekilde hizmet sunmaktayız.

Dış cephe cam temizliği ve dağcılık dış cephe temizliği alanında da Netpak Dağcı Temizlik Şirketi olarak Sıracevizler’de uzman sertifikalı dağcı personellerimiz ile 7/24 profesyonel dağcı cephe temizliği hizmetleri sunmaktayız. Dış cephe cam temizliği, yüksek binaların cephe temizliğinde uyguladığımız araç, vinç yardımı ya da asma sepet gibi farklı alternatiflerle gerçekleştirdiğimiz bir hizmettir. Önemli bir husus olarak da; çalışanlarımız yüksekte çalışma anlamında gerekli belgelere ve sertifikalara sahiptir.

Biz Sıracevizler Netpak Temizlik Şirketi olarak yılların vermiş olduğu tecrübe ile siz değerli müşterilerimize daha sağlıklı, daha güler yüzlü adımız gibi net ve pak ortamlar sunmaya hazırız. Sizde profesyonel temizlik konusunda hizmet almak isterseniz bizlere iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca www.netpaktemizlik.com sitemizi de inceleyip ihtiyacınız olan temizlik hizmetlerini bizlerden talep edebilirsiniz. Unutmayın; size bir telefon kadar yakınız…

 

 

Sıracevizler dış cephe temizliği, Sıracevizler dağcı cephe temizliği, Sıracevizler dış cephe cam temizliği, Sıracevizler cephe temizliği, Sıracevizler cam temizliği, Sıracevizler temizlik şirketi, Sıracevizler temizlik şirketleri, Sıracevizler temizlik firması, Sıracevizler temizlik firmaları, İstanbul Sıracevizler dış cephe temizliği, Sıracevizler cephe temizlik şirketiSıracevizler inşaat temizliği, Sıracevizler inşaat sonrası temizlik, Sıracevizler inşaat sonrası ev temizliği, Sıracevizler işyeri temizliği, Sıracevizler boş ev temizliği, Sıracevizler tadilat sonrası temizlik, Sıracevizler okul temizliği, Sıracevizler yurt temizliği, Sıracevizler inşaat sonu işyeri temizliği, Sıracevizler temizlik, Sıracevizler inşaat sonrası villa temizliği, Sıracevizler ev temizliği, Sıracevizler ev temizlik şirketleri, Sıracevizler tadilat sonrası ev temizliği, Sıracevizler tadilat sonu villa temizliği, Sıracevizler ev temizlik şirketiSıracevizler ofis temizliği, Sıracevizler ofis genel temizlik, Sıracevizler ofis temizleme hizmeti, Sıracevizler ofis temizlik şirketi, Sıracevizler ofis temizlik şirketleri, Sıracevizler ofis temizlik firması, Sıracevizler ofis temizlik firmaları, Sıracevizler düzenli ofis temizliği, Sıracevizler günlük ofis temizliği, Sıracevizler part time ofis temizliği, Sıracevizler düzenli ofis temizlik şirketi, Sıracevizler periyodik ofis temizliği, Sıracevizler ofis temizlik fiyatları, Sıracevizler ofis temizlik işi, İstanbul Sıracevizler ofis temizliğiSıracevizler cam temizliği, Sıracevizler cam temizlik şirketleri, Sıracevizler okul cam temizliği, Sıracevizler yurt cam temizliği, Sıracevizler işyeri cam temizliği, Sıracevizler ev cam temizliği, Sıracevizler hastane cam temizliği, Sıracevizler cam temizlik firmaları, Sıracevizler cam temizlik şirketi, Sıracevizler villa cam temizliği, Sıracevizler cam temizlik firması, İstanbul Sıracevizler, İstanbul Sıracevizler temizlik şirketi, Sıracevizler cam temizleme fiyatları, Sıracevizler cam temizlik elemanı

 

Yorum Paylaş

Profesyonel Dış Cephe ve Temizlik Hizmetleri

Biz Ne Yapıyoruz ?
İstanbul Temizlik Şirketiyiz.

Profesyonel Dış Cephe Temizlik.