Pangaltı Temizlik Şirketi

Pangaltı Temizlik Şirketi, olarak Boş, Ev, Ofis, İş Yeri, İş Merkezi, Bina, Okul, Otel, Dezenfeksiyon, Dezenfekte, Dış Cephe Cam Temizliği, Dağcı Teknik İşler,

PANGALTI TEMİZLİK ŞİRKETİ

İstanbul'un Şişli ilçesine bağlı Pangaltı semti yeni yapıları ve farklı mimarilere sahip binaları ile büyümeye devam etmektedir. Bu binalara doğal olarak temizlik hizmeti yapılması gerekmektedir. Biz Netpak Temizlik Şirketi olarak profesyonel çalışma ekibimizle 1997 yılından beri siz değerli müşterilerimize Pangaltı’da kaliteli hizmetler vermekteyiz.

Pangaltı’da verdiğimiz bu hizmetler arasında; ev cam temizlik hizmeti, okul cam temizlik hizmeti, işyeri cam temizlik hizmeti, yurt cam temizlik hizmeti, kreş cam temizlik hizmeti, villa cam temizlik hizmeti, inşaat sonrası cam temizlik hizmeti ve tadilat sonrası cam temizlik hizmeti bulunmaktadır.

İnşaat sonrası ev temizliğinde camlarınız, balkonlarınız, mermerleriniz ve duvarlarınız silinir. Kapılarınız, dolaplarınız tepeden en alt kısımdaki pervazları çıkartılana kadar temizlenir. Banyo ve lavabolarınız derz, harç, boya gibi atıklardan arıtılır temizlenir ve ilaçlanarak bakterilerden arındırılır. Duş tekneniz, klozetiniz etiketlerinden temizlenir, parkeleriniz ve ara koridor taşlarınız ilaçlanır ve vakumlu makinalarımız tarafından temizlenir, eviniz 1 günde teslim edilir.

Ofis temizliği alanında daha kapsamlı, teknolojik ekipmanlarla daha kaliteli hizmetler sunmaya özen göstermekteyiz. Yerlerin, masaların, ofis araç gereçlerinin temizlenmesi ve dezenfekte edilmesi ince temizlik gerektirmektedir. Biz Netpak Temizlik olarak Pangaltı’da hem ofis hem de büro temizliğini farklı alternatiflerle, personelleri rahatsız etmeden onlara en uygun saat ve günlerde gerçekleştirmekteyiz.

Pangaltı’da verdiğimiz hizmetler arasında bulunan inşaat sonrası cam temizliği normal camlardan farklı bir hizmettir. Camlardaki mantarların temizlenmesi ve çerçevelerin üzerindeki bantların temizlenmesi normal cam temizliğinden daha zordur. Tadilat sonrası cam temizliğinde ise boya, badana ve tadilat gibi işlemler yapıldığı için cam ve çerçevelerde oturmuş ağır kirler mevcut olup gerek kimyasallarla gerek cam kazıma aparatlarıyla tamamen dezenfekte edilmektedir.

Ayrıca boş ev temizlik hizmeti, okul temizlik hizmeti ve işyeri temizlik hizmeti de Netpak Temizlik Şirketi olarak Pangaltı’da verdiğimiz hizmetler arasında bulunmaktadır. Boş ev temizleme işi basit gibi gözükse de evde sizden önce oturan kişilerin bıraktığı kir kalıntıları zamanla oturmuş hale gelmektedir, ayrıca taşınma öncesi gerek görüldüğü takdirde boya, badana yapılmaktadır ve bu da temizlik işini çok daha fazla zorlaştırmaktadır. Biz Netpak Temizlik olarak gelişmiş teknoloji ve ekipmanlar, gerekli kimyasallar ve profesyonel ekiplerimizle ev temizliğinde de sizlere en iyi şekilde hizmet sunmaktayız.

Dış cephe cam temizliği ve dağcılık dış cephe temizliği alanında da Netpak Dağcı Temizlik Şirketi olarak Pangaltı’da uzman sertifikalı dağcı personellerimiz ile 7/24 profesyonel dağcı cephe temizliği hizmetleri sunmaktayız. Dış cephe cam temizliği, yüksek binaların cephe temizliğinde uyguladığımız araç, vinç yardımı ya da asma sepet gibi farklı alternatiflerle gerçekleştirdiğimiz bir hizmettir. Önemli bir husus olarak da; çalışanlarımız yüksekte çalışma anlamında gerekli belgelere ve sertifikalara sahiptir.

Biz Pangaltı Netpak Temizlik Şirketi olarak yılların vermiş olduğu tecrübe ile siz değerli müşterilerimize daha sağlıklı, daha güler yüzlü adımız gibi net ve pak ortamlar sunmaya hazırız. Sizde profesyonel temizlik konusunda hizmet almak isterseniz bizlere iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca www.netpaktemizlik.com sitemizi de inceleyip ihtiyacınız olan temizlik hizmetlerini bizlerden talep edebilirsiniz. Unutmayın; size bir telefon kadar yakınız…

 

 

Pangaltı dış cephe temizliği, Pangaltı dağcı cephe temizliği, Pangaltı dış cephe cam temizliği, Pangaltı cephe temizliği, Pangaltı cam temizliği, Pangaltı temizlik şirketi, Pangaltı temizlik şirketleri, Pangaltı temizlik firması, Pangaltı temizlik firmaları, İstanbul Pangaltı dış cephe temizliği, Pangaltı cephe temizlik şirketiPangaltı inşaat temizliği, Pangaltı inşaat sonrası temizlik, Pangaltı inşaat sonrası ev temizliği, Pangaltı işyeri temizliği, Pangaltı boş ev temizliği, Pangaltı tadilat sonrası temizlik, Pangaltı okul temizliği, Pangaltı yurt temizliği, Pangaltı inşaat sonu işyeri temizliği, Pangaltı temizlik, Pangaltı inşaat sonrası villa temizliği, Pangaltı ev temizliği, Pangaltı ev temizlik şirketleri, Pangaltı tadilat sonrası ev temizliği, Pangaltı tadilat sonu villa temizliği, Pangaltı ev temizlik şirketiPangaltı ofis temizliği, Pangaltı ofis genel temizlik, Pangaltı ofis temizleme hizmeti, Pangaltı ofis temizlik şirketi, Pangaltı ofis temizlik şirketleri, Pangaltı ofis temizlik firması, Pangaltı ofis temizlik firmaları, Pangaltı düzenli ofis temizliği, Pangaltı günlük ofis temizliği, Pangaltı part time ofis temizliği, Pangaltı düzenli ofis temizlik şirketi, Pangaltı periyodik ofis temizliği, Pangaltı ofis temizlik fiyatları, Pangaltı ofis temizlik işi, İstanbul Pangaltı ofis temizliğiPangaltı cam temizliği, Pangaltı cam temizlik şirketleri, Pangaltı okul cam temizliği, Pangaltı yurt cam temizliği, Pangaltı işyeri cam temizliği, Pangaltı ev cam temizliği, Pangaltı hastane cam temizliği, Pangaltı cam temizlik firmaları, Pangaltı cam temizlik şirketi, Pangaltı villa cam temizliği, Pangaltı cam temizlik firması, İstanbul Pangaltı, İstanbul Pangaltı temizlik şirketi, Pangaltı cam temizleme fiyatları, Pangaltı cam temizlik elemanı

 

Yorum Paylaş

Profesyonel Dış Cephe ve Temizlik Hizmetleri

Biz Ne Yapıyoruz ?
İstanbul Temizlik Şirketiyiz.

Profesyonel Dış Cephe Temizlik.