Osmanbey Temizlik Şirketi

Osmanbey Temizlik Şirketi, olarak Boş, Ev, Ofis, İş Yeri, İş Merkezi, Bina, Okul, Otel, Dezenfeksiyon, Dezenfekte, Dış Cephe Cam Temizliği, Dağcı Teknik İşler,

OSMANBEY TEMİZLİK ŞİRKETİ

İstanbul'un Şişli ilçesine bağlı Osmanbey semti yeni yapıları ve farklı mimarilere sahip binaları ile büyümeye devam etmektedir. Bu binalara doğal olarak temizlik hizmeti yapılması gerekmektedir. Biz Netpak Temizlik Şirketi olarak profesyonel çalışma ekibimizle 1997 yılından beri siz değerli müşterilerimize Osmanbey’de kaliteli hizmetler vermekteyiz.

Osmanbey’de verdiğimiz bu hizmetler arasında; ev cam temizlik hizmeti, okul cam temizlik hizmeti, işyeri cam temizlik hizmeti, yurt cam temizlik hizmeti, kreş cam temizlik hizmeti, villa cam temizlik hizmeti, inşaat sonrası cam temizlik hizmeti ve tadilat sonrası cam temizlik hizmeti bulunmaktadır.

İnşaat sonrası ev temizliğinde camlarınız, balkonlarınız, mermerleriniz ve duvarlarınız silinir. Kapılarınız, dolaplarınız tepeden en alt kısımdaki pervazları çıkartılana kadar temizlenir. Banyo ve lavabolarınız derz, harç, boya gibi atıklardan arıtılır temizlenir ve ilaçlanarak bakterilerden arındırılır. Duş tekneniz, klozetiniz etiketlerinden temizlenir, parkeleriniz ve ara koridor taşlarınız ilaçlanır ve vakumlu makinalarımız tarafından temizlenir, eviniz 1 günde teslim edilir.

Ofis temizliği alanında daha kapsamlı, teknolojik ekipmanlarla daha kaliteli hizmetler sunmaya özen göstermekteyiz. Yerlerin, masaların, ofis araç gereçlerinin temizlenmesi ve dezenfekte edilmesi ince temizlik gerektirmektedir. Biz Netpak Temizlik olarak Osmanbey’de hem ofis hem de büro temizliğini farklı alternatiflerle, personelleri rahatsız etmeden onlara en uygun saat ve günlerde gerçekleştirmekteyiz.

Osmanbey’de verdiğimiz hizmetler arasında bulunan inşaat sonrası cam temizliği normal camlardan farklı bir hizmettir. Camlardaki mantarların temizlenmesi ve çerçevelerin üzerindeki bantların temizlenmesi normal cam temizliğinden daha zordur. Tadilat sonrası cam temizliğinde ise boya, badana ve tadilat gibi işlemler yapıldığı için cam ve çerçevelerde oturmuş ağır kirler mevcut olup gerek kimyasallarla gerek cam kazıma aparatlarıyla tamamen dezenfekte edilmektedir.

Ayrıca boş ev temizlik hizmeti, okul temizlik hizmeti ve işyeri temizlik hizmeti de Netpak Temizlik Şirketi olarak Osmanbey’de verdiğimiz hizmetler arasında bulunmaktadır. Boş ev temizleme işi basit gibi gözükse de evde sizden önce oturan kişilerin bıraktığı kir kalıntıları zamanla oturmuş hale gelmektedir, ayrıca taşınma öncesi gerek görüldüğü takdirde boya, badana yapılmaktadır ve bu da temizlik işini çok daha fazla zorlaştırmaktadır. Biz Netpak Temizlik olarak gelişmiş teknoloji ve ekipmanlar, gerekli kimyasallar ve profesyonel ekiplerimizle ev temizliğinde de sizlere en iyi şekilde hizmet sunmaktayız.

Dış cephe cam temizliği ve dağcılık dış cephe temizliği alanında da Netpak Dağcı Temizlik Şirketi olarak Osmanbey’de uzman sertifikalı dağcı personellerimiz ile 7/24 profesyonel dağcı cephe temizliği hizmetleri sunmaktayız. Dış cephe cam temizliği, yüksek binaların cephe temizliğinde uyguladığımız araç, vinç yardımı ya da asma sepet gibi farklı alternatiflerle gerçekleştirdiğimiz bir hizmettir. Önemli bir husus olarak da; çalışanlarımız yüksekte çalışma anlamında gerekli belgelere ve sertifikalara sahiptir.

Biz Osmanbey Netpak Temizlik Şirketi olarak yılların vermiş olduğu tecrübe ile siz değerli müşterilerimize daha sağlıklı, daha güler yüzlü adımız gibi net ve pak ortamlar sunmaya hazırız. Sizde profesyonel temizlik konusunda hizmet almak isterseniz bizlere iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca www.netpaktemizlik.com sitemizi de inceleyip ihtiyacınız olan temizlik hizmetlerini bizlerden talep edebilirsiniz. Unutmayın; size bir telefon kadar yakınız…

 

 

Osmanbey dış cephe temizliği, Osmanbey dağcı cephe temizliği, Osmanbey dış cephe cam temizliği, Osmanbey cephe temizliği, Osmanbey cam temizliği, Osmanbey temizlik şirketi, Osmanbey temizlik şirketleri, Osmanbey temizlik firması, Osmanbey temizlik firmaları, İstanbul Osmanbey dış cephe temizliği, Osmanbey cephe temizlik şirketiOsmanbey inşaat temizliği, Osmanbey inşaat sonrası temizlik, Osmanbey inşaat sonrası ev temizliği, Osmanbey işyeri temizliği, Osmanbey boş ev temizliği, Osmanbey tadilat sonrası temizlik, Osmanbey okul temizliği, Osmanbey yurt temizliği, Osmanbey inşaat sonu işyeri temizliği, Osmanbey temizlik, Osmanbey inşaat sonrası villa temizliği, Osmanbey ev temizliği, Osmanbey ev temizlik şirketleri, Osmanbey tadilat sonrası ev temizliği, Osmanbey tadilat sonu villa temizliği, Osmanbey ev temizlik şirketiOsmanbey ofis temizliği, Osmanbey ofis genel temizlik, Osmanbey ofis temizleme hizmeti, Osmanbey ofis temizlik şirketi, Osmanbey ofis temizlik şirketleri, Osmanbey ofis temizlik firması, Osmanbey ofis temizlik firmaları, Osmanbey düzenli ofis temizliği, Osmanbey günlük ofis temizliği, Osmanbey part time ofis temizliği, Osmanbey düzenli ofis temizlik şirketi, Osmanbey periyodik ofis temizliği, Osmanbey ofis temizlik fiyatları, Osmanbey ofis temizlik işi, İstanbul Osmanbey ofis temizliğiOsmanbey cam temizliği, Osmanbey cam temizlik şirketleri, Osmanbey okul cam temizliği, Osmanbey yurt cam temizliği, Osmanbey işyeri cam temizliği, Osmanbey ev cam temizliği, Osmanbey hastane cam temizliği, Osmanbey cam temizlik firmaları, Osmanbey cam temizlik şirketi, Osmanbey villa cam temizliği, Osmanbey cam temizlik firması, İstanbul Osmanbey, İstanbul Osmanbey temizlik şirketi, Osmanbey cam temizleme fiyatları, Osmanbey cam temizlik elemanı

 

Yorum Paylaş

Profesyonel Dış Cephe ve Temizlik Hizmetleri

Biz Ne Yapıyoruz ?
İstanbul Temizlik Şirketiyiz.

Profesyonel Dış Cephe Temizlik.