Nişantaşı Temizlik Şirketi

Nişantaşı Temizlik Şirketi, olarak Boş, Ev, Ofis, İş Yeri, İş Merkezi, Bina, Okul, Otel, Dezenfeksiyon, Dezenfekte, Dış Cephe Cam Temizliği, Dağcı Teknik İşler,

NİŞANTAŞI TEMİZLİK ŞİRKETİ

İstanbul Nişantaşı yeni yapıları ve farklı mimarilere sahip binaları ile büyümeye devam etmektedir. Bu binalara doğal olarak temizlik hizmeti yapılması gerekmektedir. Biz Netpak Temizlik Şirketi olarak profesyonel çalışma ekibimizle 1997 yılından beri siz değerli müşterilerimize Nişantaşı’nda kaliteli hizmetler vermekteyiz.

Nişantaşı’nda verdiğimiz bu hizmetler arasında; ev cam temizlik hizmeti, okul cam temizlik hizmeti, işyeri cam temizlik hizmeti, yurt cam temizlik hizmeti, kreş cam temizlik hizmeti, villa cam temizlik hizmeti, inşaat sonrası cam temizlik hizmeti ve tadilat sonrası cam temizlik hizmeti bulunmaktadır.

İnşaat sonrası ev temizliğinde camlarınız, balkonlarınız, mermerleriniz ve duvarlarınız silinir. Kapılarınız, dolaplarınız tepeden en alt kısımdaki pervazları çıkartılana kadar temizlenir. Banyo ve lavabolarınız derz, harç, boya gibi atıklardan arıtılır temizlenir ve ilaçlanarak bakterilerden arındırılır. Duş tekneniz, klozetiniz etiketlerinden temizlenir, parkeleriniz ve ara koridor taşlarınız ilaçlanır ve vakumlu makinalarımız tarafından temizlenir, eviniz 1 günde teslim edilir.

Ofis temizliği alanında daha kapsamlı, teknolojik ekipmanlarla daha kaliteli hizmetler sunmaya özen göstermekteyiz. Yerlerin, masaların, ofis araç gereçlerinin temizlenmesi ve dezenfekte edilmesi ince temizlik gerektirmektedir. Biz Netpak Temizlik olarak Nişantaşı’nda hem ofis hem de büro temizliğini farklı alternatiflerle, personelleri rahatsız etmeden onlara en uygun saat ve günlerde gerçekleştirmekteyiz.

Nişantaşı’nda verdiğimiz hizmetler arasında bulunan inşaat sonrası cam temizliği normal camlardan farklı bir hizmettir. Camlardaki mantarların temizlenmesi ve çerçevelerin üzerindeki bantların temizlenmesi normal cam temizliğinden daha zordur. Tadilat sonrası cam temizliğinde ise boya, badana ve tadilat gibi işlemler yapıldığı için cam ve çerçevelerde oturmuş ağır kirler mevcut olup gerek kimyasallarla gerek cam kazıma aparatlarıyla tamamen dezenfekte edilmektedir.

Ayrıca boş ev temizlik hizmeti, okul temizlik hizmeti ve işyeri temizlik hizmeti de Netpak Temizlik Şirketi olarak Nişantaşı’nda verdiğimiz hizmetler arasında bulunmaktadır. Boş ev temizleme işi basit gibi gözükse de evde sizden önce oturan kişilerin bıraktığı kir kalıntıları zamanla oturmuş hale gelmektedir, ayrıca taşınma öncesi gerek görüldüğü takdirde boya, badana yapılmaktadır ve bu da temizlik işini çok daha fazla zorlaştırmaktadır. Biz Netpak Temizlik olarak gelişmiş teknoloji ve ekipmanlar, gerekli kimyasallar ve profesyonel ekiplerimizle ev temizliğinde de sizlere en iyi şekilde hizmet sunmaktayız.

Dış cephe cam temizliği ve dağcılık dış cephe temizliği alanında da Netpak Dağcı Temizlik Şirketi olarak Nişantaşı’nda uzman sertifikalı dağcı personellerimiz ile 7/24 profesyonel dağcı cephe temizliği hizmetleri sunmaktayız. Dış cephe cam temizliği, yüksek binaların cephe temizliğinde uyguladığımız araç, vinç yardımı ya da asma sepet gibi farklı alternatiflerle gerçekleştirdiğimiz bir hizmettir. Önemli bir husus olarak da; çalışanlarımız yüksekte çalışma anlamında gerekli belgelere ve sertifikalara sahiptir.

Biz Nişantaşı Netpak Temizlik Şirketi olarak yılların vermiş olduğu tecrübe ile siz değerli müşterilerimize daha sağlıklı, daha güler yüzlü adımız gibi net ve pak ortamlar sunmaya hazırız. Sizde profesyonel temizlik konusunda hizmet almak isterseniz bizlere iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca www.netpaktemizlik.com sitemizi de inceleyip ihtiyacınız olan temizlik hizmetlerini bizlerden talep edebilirsiniz. Unutmayın; size bir telefon kadar yakınız…

 

 

Nişantaşı dış cephe temizliği, Nişantaşı dağcı cephe temizliği, Nişantaşı dış cephe cam temizliği, Nişantaşı cephe temizliği, Nişantaşı cam temizliği, Nişantaşı temizlik şirketi, Nişantaşı temizlik şirketleri, Nişantaşı temizlik firması, Nişantaşı temizlik firmaları, İstanbul Nişantaşı dış cephe temizliği, Nişantaşı cephe temizlik şirketiNişantaşı inşaat temizliği, Nişantaşı inşaat sonrası temizlik, Nişantaşı inşaat sonrası ev temizliği, Nişantaşı işyeri temizliği, Nişantaşı boş ev temizliği, Nişantaşı tadilat sonrası temizlik, Nişantaşı okul temizliği, Nişantaşı yurt temizliği, Nişantaşı inşaat sonu işyeri temizliği, Nişantaşı temizlik, Nişantaşı inşaat sonrası villa temizliği, Nişantaşı ev temizliği, Nişantaşı ev temizlik şirketleri, Nişantaşı tadilat sonrası ev temizliği, Nişantaşı tadilat sonu villa temizliği, Nişantaşı ev temizlik şirketiNişantaşı ofis temizliği, Nişantaşı ofis genel temizlik, Nişantaşı ofis temizleme hizmeti, Nişantaşı ofis temizlik şirketi, Nişantaşı ofis temizlik şirketleri, Nişantaşı ofis temizlik firması, Nişantaşı ofis temizlik firmaları, Nişantaşı düzenli ofis temizliği, Nişantaşı günlük ofis temizliği, Nişantaşı part time ofis temizliği, Nişantaşı düzenli ofis temizlik şirketi, Nişantaşı periyodik ofis temizliği, Nişantaşı ofis temizlik fiyatları, Nişantaşı ofis temizlik işi, İstanbul Nişantaşı ofis temizliğiNişantaşı cam temizliği, Nişantaşı cam temizlik şirketleri, Nişantaşı okul cam temizliği, Nişantaşı yurt cam temizliği, Nişantaşı işyeri cam temizliği, Nişantaşı ev cam temizliği, Nişantaşı hastane cam temizliği, Nişantaşı cam temizlik firmaları, Nişantaşı cam temizlik şirketi, Nişantaşı villa cam temizliği, Nişantaşı cam temizlik firması, İstanbul Nişantaşı, İstanbul Nişantaşı temizlik şirketi, Nişantaşı cam temizleme fiyatları, Nişantaşı cam temizlik elemanı

 

Yorum Paylaş

Profesyonel Dış Cephe ve Temizlik Hizmetleri

Biz Ne Yapıyoruz ?
İstanbul Temizlik Şirketiyiz.

Profesyonel Dış Cephe Temizlik.