Kurtuluş Temizlik Şirketi

Kurtuluş Temizlik Şirketi, olarak Boş, Ev, Ofis, İş Yeri, İş Merkezi, Bina, Okul, Otel, Dezenfeksiyon, Dezenfekte, Dış Cephe Cam Temizliği, Dağcı Teknik İşler,

KURTULUŞ TEMİZLİK ŞİRKETİ

İstanbul'un Şişli ilçesine bağlı Kurtuluş semti yeni yapıları ve farklı mimarilere sahip binaları ile büyümeye devam etmektedir. Bu binalara doğal olarak temizlik hizmeti yapılması gerekmektedir. Biz Netpak Temizlik Şirketi olarak profesyonel çalışma ekibimizle 1997 yılından beri siz değerli müşterilerimize Kurtuluş’ta kaliteli hizmetler vermekteyiz.

Kurtuluş’ta verdiğimiz bu hizmetler arasında; ev cam temizlik hizmeti, okul cam temizlik hizmeti, işyeri cam temizlik hizmeti, yurt cam temizlik hizmeti, kreş cam temizlik hizmeti, villa cam temizlik hizmeti, inşaat sonrası cam temizlik hizmeti ve tadilat sonrası cam temizlik hizmeti bulunmaktadır.

İnşaat sonrası ev temizliğinde camlarınız, balkonlarınız, mermerleriniz ve duvarlarınız silinir. Kapılarınız, dolaplarınız tepeden en alt kısımdaki pervazları çıkartılana kadar temizlenir. Banyo ve lavabolarınız derz, harç, boya gibi atıklardan arıtılır temizlenir ve ilaçlanarak bakterilerden arındırılır. Duş tekneniz, klozetiniz etiketlerinden temizlenir, parkeleriniz ve ara koridor taşlarınız ilaçlanır ve vakumlu makinalarımız tarafından temizlenir, eviniz 1 günde teslim edilir.

Ofis temizliği alanında daha kapsamlı, teknolojik ekipmanlarla daha kaliteli hizmetler sunmaya özen göstermekteyiz. Yerlerin, masaların, ofis araç gereçlerinin temizlenmesi ve dezenfekte edilmesi ince temizlik gerektirmektedir. Biz Netpak Temizlik olarak Kurtuluş’ta hem ofis hem de büro temizliğini farklı alternatiflerle, personelleri rahatsız etmeden onlara en uygun saat ve günlerde gerçekleştirmekteyiz.

Kurtuluş’ta verdiğimiz hizmetler arasında bulunan inşaat sonrası cam temizliği normal camlardan farklı bir hizmettir. Camlardaki mantarların temizlenmesi ve çerçevelerin üzerindeki bantların temizlenmesi normal cam temizliğinden daha zordur. Tadilat sonrası cam temizliğinde ise boya, badana ve tadilat gibi işlemler yapıldığı için cam ve çerçevelerde oturmuş ağır kirler mevcut olup gerek kimyasallarla gerek cam kazıma aparatlarıyla tamamen dezenfekte edilmektedir.

Ayrıca boş ev temizlik hizmeti, okul temizlik hizmeti ve işyeri temizlik hizmeti de Netpak Temizlik Şirketi olarak Kurtuluş’ta verdiğimiz hizmetler arasında bulunmaktadır. Boş ev temizleme işi basit gibi gözükse de evde sizden önce oturan kişilerin bıraktığı kir kalıntıları zamanla oturmuş hale gelmektedir, ayrıca taşınma öncesi gerek görüldüğü takdirde boya, badana yapılmaktadır ve bu da temizlik işini çok daha fazla zorlaştırmaktadır. Biz Netpak Temizlik olarak gelişmiş teknoloji ve ekipmanlar, gerekli kimyasallar ve profesyonel ekiplerimizle ev temizliğinde de sizlere en iyi şekilde hizmet sunmaktayız.

Dış cephe cam temizliği ve dağcılık dış cephe temizliği alanında da Netpak Dağcı Temizlik Şirketi olarak Kurtuluş’ta uzman sertifikalı dağcı personellerimiz ile 7/24 profesyonel dağcı cephe temizliği hizmetleri sunmaktayız. Dış cephe cam temizliği, yüksek binaların cephe temizliğinde uyguladığımız araç, vinç yardımı ya da asma sepet gibi farklı alternatiflerle gerçekleştirdiğimiz bir hizmettir. Önemli bir husus olarak da; çalışanlarımız yüksekte çalışma anlamında gerekli belgelere ve sertifikalara sahiptir.

Biz Kurtuluş Netpak Temizlik Şirketi olarak yılların vermiş olduğu tecrübe ile siz değerli müşterilerimize daha sağlıklı, daha güler yüzlü adımız gibi net ve pak ortamlar sunmaya hazırız. Sizde profesyonel temizlik konusunda hizmet almak isterseniz bizlere iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca www.netpaktemizlik.com sitemizi de inceleyip ihtiyacınız olan temizlik hizmetlerini bizlerden talep edebilirsiniz. Unutmayın; size bir telefon kadar yakınız…

 

 

Kurtuluş dış cephe temizliği, Kurtuluş dağcı cephe temizliği, Kurtuluş dış cephe cam temizliği, Kurtuluş cephe temizliği, Kurtuluş cam temizliği, Kurtuluş temizlik şirketi, Kurtuluş temizlik şirketleri, Kurtuluş temizlik firması, Kurtuluş temizlik firmaları, İstanbul Kurtuluş dış cephe temizliği, Kurtuluş cephe temizlik şirketiKurtuluş inşaat temizliği, Kurtuluş inşaat sonrası temizlik, Kurtuluş inşaat sonrası ev temizliği, Kurtuluş işyeri temizliği, Kurtuluş boş ev temizliği, Kurtuluş tadilat sonrası temizlik, Kurtuluş okul temizliği, Kurtuluş yurt temizliği, Kurtuluş inşaat sonu işyeri temizliği, Kurtuluş temizlik, Kurtuluş inşaat sonrası villa temizliği, Kurtuluş ev temizliği, Kurtuluş ev temizlik şirketleri, Kurtuluş tadilat sonrası ev temizliği, Kurtuluş tadilat sonu villa temizliği, Kurtuluş ev temizlik şirketiKurtuluş ofis temizliği, Kurtuluş ofis genel temizlik, Kurtuluş ofis temizleme hizmeti, Kurtuluş ofis temizlik şirketi, Kurtuluş ofis temizlik şirketleri, Kurtuluş ofis temizlik firması, Kurtuluş ofis temizlik firmaları, Kurtuluş düzenli ofis temizliği, Kurtuluş günlük ofis temizliği, Kurtuluş part time ofis temizliği, Kurtuluş düzenli ofis temizlik şirketi, Kurtuluş periyodik ofis temizliği, Kurtuluş ofis temizlik fiyatları, Kurtuluş ofis temizlik işi, İstanbul Kurtuluş ofis temizliğiKurtuluş cam temizliği, Kurtuluş cam temizlik şirketleri, Kurtuluş okul cam temizliği, Kurtuluş yurt cam temizliği, Kurtuluş işyeri cam temizliği, Kurtuluş ev cam temizliği, Kurtuluş hastane cam temizliği, Kurtuluş cam temizlik firmaları, Kurtuluş cam temizlik şirketi, Kurtuluş villa cam temizliği, Kurtuluş cam temizlik firması, İstanbul Kurtuluş, İstanbul Kurtuluş temizlik şirketi, Kurtuluş cam temizleme fiyatları, Kurtuluş cam temizlik elemanı

Yorum Paylaş

Profesyonel Dış Cephe ve Temizlik Hizmetleri

Biz Ne Yapıyoruz ?
İstanbul Temizlik Şirketiyiz.

Profesyonel Dış Cephe Temizlik.