Gülbağ Temizlik Şirketi

Gülbağ Temizlik Şirketi, olarak Boş, Ev, Ofis, İş Yeri, İş Merkezi, Bina, Okul, Otel, Dezenfeksiyon, Dezenfekte, Dış Cephe Cam Temizliği, Dağcı Teknik İşler,

GÜLBAĞ TEMİZLİK ŞİRKETİ

İstanbul'un Şişli ilçesine bağlı Gülbağ semti yeni yapıları ve farklı mimarilere sahip binaları ile büyümeye devam etmektedir. Bu binalara doğal olarak temizlik hizmeti yapılması gerekmektedir. Biz Netpak Temizlik Şirketi olarak profesyonel çalışma ekibimizle 1997 yılından beri siz değerli müşterilerimize Gülbağ’da kaliteli hizmetler vermekteyiz.

Gülbağ’da verdiğimiz bu hizmetler arasında; ev cam temizlik hizmeti, okul cam temizlik hizmeti, işyeri cam temizlik hizmeti, yurt cam temizlik hizmeti, kreş cam temizlik hizmeti, villa cam temizlik hizmeti, inşaat sonrası cam temizlik hizmeti ve tadilat sonrası cam temizlik hizmeti bulunmaktadır.

İnşaat sonrası ev temizliğinde camlarınız, balkonlarınız, mermerleriniz ve duvarlarınız silinir. Kapılarınız, dolaplarınız tepeden en alt kısımdaki pervazları çıkartılana kadar temizlenir. Banyo ve lavabolarınız derz, harç, boya gibi atıklardan arıtılır temizlenir ve ilaçlanarak bakterilerden arındırılır. Duş tekneniz, klozetiniz etiketlerinden temizlenir, parkeleriniz ve ara koridor taşlarınız ilaçlanır ve vakumlu makinalarımız tarafından temizlenir, eviniz 1 günde teslim edilir.

Ofis temizliği alanında daha kapsamlı, teknolojik ekipmanlarla daha kaliteli hizmetler sunmaya özen göstermekteyiz. Yerlerin, masaların, ofis araç gereçlerinin temizlenmesi ve dezenfekte edilmesi ince temizlik gerektirmektedir. Biz Netpak Temizlik olarak Gülbağ’da hem ofis hem de büro temizliğini farklı alternatiflerle, personelleri rahatsız etmeden onlara en uygun saat ve günlerde gerçekleştirmekteyiz.

Gülbağ’da verdiğimiz hizmetler arasında bulunan inşaat sonrası cam temizliği normal camlardan farklı bir hizmettir. Camlardaki mantarların temizlenmesi ve çerçevelerin üzerindeki bantların temizlenmesi normal cam temizliğinden daha zordur. Tadilat sonrası cam temizliğinde ise boya, badana ve tadilat gibi işlemler yapıldığı için cam ve çerçevelerde oturmuş ağır kirler mevcut olup gerek kimyasallarla gerek cam kazıma aparatlarıyla tamamen dezenfekte edilmektedir.

Ayrıca boş ev temizlik hizmeti, okul temizlik hizmeti ve işyeri temizlik hizmeti de Netpak Temizlik Şirketi olarak Gülbağ’da verdiğimiz hizmetler arasında bulunmaktadır. Boş ev temizleme işi basit gibi gözükse de evde sizden önce oturan kişilerin bıraktığı kir kalıntıları zamanla oturmuş hale gelmektedir, ayrıca taşınma öncesi gerek görüldüğü takdirde boya, badana yapılmaktadır ve bu da temizlik işini çok daha fazla zorlaştırmaktadır. Biz Netpak Temizlik olarak gelişmiş teknoloji ve ekipmanlar, gerekli kimyasallar ve profesyonel ekiplerimizle ev temizliğinde de sizlere en iyi şekilde hizmet sunmaktayız.

Dış cephe cam temizliği ve dağcılık dış cephe temizliği alanında da Netpak Dağcı Temizlik Şirketi olarak Gülbağ’da uzman sertifikalı dağcı personellerimiz ile 7/24 profesyonel dağcı cephe temizliği hizmetleri sunmaktayız. Dış cephe cam temizliği, yüksek binaların cephe temizliğinde uyguladığımız araç, vinç yardımı ya da asma sepet gibi farklı alternatiflerle gerçekleştirdiğimiz bir hizmettir. Önemli bir husus olarak da; çalışanlarımız yüksekte çalışma anlamında gerekli belgelere ve sertifikalara sahiptir.

Biz Gülbağ Netpak Temizlik Şirketi olarak yılların vermiş olduğu tecrübe ile siz değerli müşterilerimize daha sağlıklı, daha güler yüzlü adımız gibi net ve pak ortamlar sunmaya hazırız. Sizde profesyonel temizlik konusunda hizmet almak isterseniz bizlere iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca www.netpaktemizlik.com sitemizi de inceleyip ihtiyacınız olan temizlik hizmetlerini bizlerden talep edebilirsiniz. Unutmayın; size bir telefon kadar yakınız…

 

 

Gülbağ dış cephe temizliği, Gülbağ dağcı cephe temizliği, Gülbağ dış cephe cam temizliği, Gülbağ cephe temizliği, Gülbağ cam temizliği, Gülbağ temizlik şirketi, Gülbağ temizlik şirketleri, Gülbağ temizlik firması, Gülbağ temizlik firmaları, İstanbul Gülbağ dış cephe temizliği, Gülbağ cephe temizlik şirketiGülbağ inşaat temizliği, Gülbağ inşaat sonrası temizlik, Gülbağ inşaat sonrası ev temizliği, Gülbağ işyeri temizliği, Gülbağ boş ev temizliği, Gülbağ tadilat sonrası temizlik, Gülbağ okul temizliği, Gülbağ yurt temizliği, Gülbağ inşaat sonu işyeri temizliği, Gülbağ temizlik, Gülbağ inşaat sonrası villa temizliği, Gülbağ ev temizliği, Gülbağ ev temizlik şirketleri, Gülbağ tadilat sonrası ev temizliği, Gülbağ tadilat sonu villa temizliği, Gülbağ ev temizlik şirketiGülbağ ofis temizliği, Gülbağ ofis genel temizlik, Gülbağ ofis temizleme hizmeti, Gülbağ ofis temizlik şirketi, Gülbağ ofis temizlik şirketleri, Gülbağ ofis temizlik firması, Gülbağ ofis temizlik firmaları, Gülbağ düzenli ofis temizliği, Gülbağ günlük ofis temizliği, Gülbağ part time ofis temizliği, Gülbağ düzenli ofis temizlik şirketi, Gülbağ periyodik ofis temizliği, Gülbağ ofis temizlik fiyatları, Gülbağ ofis temizlik işi, İstanbul Gülbağ ofis temizliğiGülbağ cam temizliği, Gülbağ cam temizlik şirketleri, Gülbağ okul cam temizliği, Gülbağ yurt cam temizliği, Gülbağ işyeri cam temizliği, Gülbağ ev cam temizliği, Gülbağ hastane cam temizliği, Gülbağ cam temizlik firmaları, Gülbağ cam temizlik şirketi, Gülbağ villa cam temizliği, Gülbağ cam temizlik firması, İstanbul Gülbağ, İstanbul Gülbağ temizlik şirketi, Gülbağ cam temizleme fiyatları, Gülbağ cam temizlik elemanı

 

Yorum Paylaş

Profesyonel Dış Cephe ve Temizlik Hizmetleri

Biz Ne Yapıyoruz ?
İstanbul Temizlik Şirketiyiz.

Profesyonel Dış Cephe Temizlik.