Feriköy Temizlik Şirketi

Feriköy Temizlik Şirketi, olarak Boş, Ev, Ofis, İş Yeri, İş Merkezi, Bina, Okul, Otel, Dezenfeksiyon, Dezenfekte, Dış Cephe Cam Temizliği, Dağcı Teknik İşler,

FERİKÖY TEMİZLİK ŞİRKETİ

İstanbul'un Şişli ilçesine bağlı Feriköy semti yeni yapıları ve farklı mimarilere sahip binaları ile büyümeye devam etmektedir. Bu binalara doğal olarak temizlik hizmeti yapılması gerekmektedir. Biz Netpak Temizlik Şirketi olarak profesyonel çalışma ekibimizle 1997 yılından beri siz değerli müşterilerimize Feriköy’de kaliteli hizmetler vermekteyiz.

Feriköy’de verdiğimiz bu hizmetler arasında; ev cam temizlik hizmeti, okul cam temizlik hizmeti, işyeri cam temizlik hizmeti, yurt cam temizlik hizmeti, kreş cam temizlik hizmeti, villa cam temizlik hizmeti, inşaat sonrası cam temizlik hizmeti ve tadilat sonrası cam temizlik hizmeti bulunmaktadır.

İnşaat sonrası ev temizliğinde camlarınız, balkonlarınız, mermerleriniz ve duvarlarınız silinir. Kapılarınız, dolaplarınız tepeden en alt kısımdaki pervazları çıkartılana kadar temizlenir. Banyo ve lavabolarınız derz, harç, boya gibi atıklardan arıtılır temizlenir ve ilaçlanarak bakterilerden arındırılır. Duş tekneniz, klozetiniz etiketlerinden temizlenir, parkeleriniz ve ara koridor taşlarınız ilaçlanır ve vakumlu makinalarımız tarafından temizlenir, eviniz 1 günde teslim edilir.

Ofis temizliği alanında daha kapsamlı, teknolojik ekipmanlarla daha kaliteli hizmetler sunmaya özen göstermekteyiz. Yerlerin, masaların, ofis araç gereçlerinin temizlenmesi ve dezenfekte edilmesi ince temizlik gerektirmektedir. Biz Netpak Temizlik olarak Feriköy’de hem ofis hem de büro temizliğini farklı alternatiflerle, personelleri rahatsız etmeden onlara en uygun saat ve günlerde gerçekleştirmekteyiz.

Feriköy’de verdiğimiz hizmetler arasında bulunan inşaat sonrası cam temizliği normal camlardan farklı bir hizmettir. Camlardaki mantarların temizlenmesi ve çerçevelerin üzerindeki bantların temizlenmesi normal cam temizliğinden daha zordur. Tadilat sonrası cam temizliğinde ise boya, badana ve tadilat gibi işlemler yapıldığı için cam ve çerçevelerde oturmuş ağır kirler mevcut olup gerek kimyasallarla gerek cam kazıma aparatlarıyla tamamen dezenfekte edilmektedir.

Ayrıca boş ev temizlik hizmeti, okul temizlik hizmeti ve işyeri temizlik hizmeti de Netpak Temizlik Şirketi olarak Feriköy’de verdiğimiz hizmetler arasında bulunmaktadır. Boş ev temizleme işi basit gibi gözükse de evde sizden önce oturan kişilerin bıraktığı kir kalıntıları zamanla oturmuş hale gelmektedir, ayrıca taşınma öncesi gerek görüldüğü takdirde boya, badana yapılmaktadır ve bu da temizlik işini çok daha fazla zorlaştırmaktadır. Biz Netpak Temizlik olarak gelişmiş teknoloji ve ekipmanlar, gerekli kimyasallar ve profesyonel ekiplerimizle ev temizliğinde de sizlere en iyi şekilde hizmet sunmaktayız.

Dış cephe cam temizliği ve dağcılık dış cephe temizliği alanında da Netpak Dağcı Temizlik Şirketi olarak Feriköy’de uzman sertifikalı dağcı personellerimiz ile 7/24 profesyonel dağcı cephe temizliği hizmetleri sunmaktayız. Dış cephe cam temizliği, yüksek binaların cephe temizliğinde uyguladığımız araç, vinç yardımı ya da asma sepet gibi farklı alternatiflerle gerçekleştirdiğimiz bir hizmettir. Önemli bir husus olarak da; çalışanlarımız yüksekte çalışma anlamında gerekli belgelere ve sertifikalara sahiptir.

Biz Feriköy Netpak Temizlik Şirketi olarak yılların vermiş olduğu tecrübe ile siz değerli müşterilerimize daha sağlıklı, daha güler yüzlü adımız gibi net ve pak ortamlar sunmaya hazırız. Sizde profesyonel temizlik konusunda hizmet almak isterseniz bizlere iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca www.netpaktemizlik.com sitemizi de inceleyip ihtiyacınız olan temizlik hizmetlerini bizlerden talep edebilirsiniz. Unutmayın; size bir telefon kadar yakınız…

 

 

Feriköy dış cephe temizliği, Feriköy dağcı cephe temizliği, Feriköy dış cephe cam temizliği, Feriköy cephe temizliği, Feriköy cam temizliği, Feriköy temizlik şirketi, Feriköy temizlik şirketleri, Feriköy temizlik firması, Feriköy temizlik firmaları, İstanbul Feriköy dış cephe temizliği, Feriköy cephe temizlik şirketiFeriköy inşaat temizliği, Feriköy inşaat sonrası temizlik, Feriköy inşaat sonrası ev temizliği, Feriköy işyeri temizliği, Feriköy boş ev temizliği, Feriköy tadilat sonrası temizlik, Feriköy okul temizliği, Feriköy yurt temizliği, Feriköy inşaat sonu işyeri temizliği, Feriköy temizlik, Feriköy inşaat sonrası villa temizliği, Feriköy ev temizliği, Feriköy ev temizlik şirketleri, Feriköy tadilat sonrası ev temizliği, Feriköy tadilat sonu villa temizliği, Feriköy ev temizlik şirketiFeriköy ofis temizliği, Feriköy ofis genel temizlik, Feriköy ofis temizleme hizmeti, Feriköy ofis temizlik şirketi, Feriköy ofis temizlik şirketleri, Feriköy ofis temizlik firması, Feriköy ofis temizlik firmaları, Feriköy düzenli ofis temizliği, Feriköy günlük ofis temizliği, Feriköy part time ofis temizliği, Feriköy düzenli ofis temizlik şirketi, Feriköy periyodik ofis temizliği, Feriköy ofis temizlik fiyatları, Feriköy ofis temizlik işi, İstanbul Feriköy ofis temizliğiFeriköy cam temizliği, Feriköy cam temizlik şirketleri, Feriköy okul cam temizliği, Feriköy yurt cam temizliği, Feriköy işyeri cam temizliği, Feriköy ev cam temizliği, Feriköy hastane cam temizliği, Feriköy cam temizlik firmaları, Feriköy cam temizlik şirketi, Feriköy villa cam temizliği, Feriköy cam temizlik firması, İstanbul Feriköy, İstanbul Feriköy temizlik şirketi, Feriköy cam temizleme fiyatları, Feriköy cam temizlik elemanı

 

Yorum Paylaş

Profesyonel Dış Cephe ve Temizlik Hizmetleri

Biz Ne Yapıyoruz ?
İstanbul Temizlik Şirketiyiz.

Profesyonel Dış Cephe Temizlik.