Elmadağ Temizlik Şirketi

Elmadağ Temizlik Şirketi, olarak Boş, Ev, Ofis, İş Yeri, İş Merkezi, Bina, Okul, Otel, Dezenfeksiyon, Dezenfekte, Dış Cephe Cam Temizliği, Dağcı Teknik İşler,

ELMADAĞ TEMİZLİK ŞİRKETİ

İstanbul'un Şişli ilçesine bağlı Elmadağ semti yeni yapıları ve farklı mimarilere sahip binaları ile büyümeye devam etmektedir. Bu binalara doğal olarak temizlik hizmeti yapılması gerekmektedir. Biz Netpak Temizlik Şirketi olarak profesyonel çalışma ekibimizle 1997 yılından beri siz değerli müşterilerimize Elmadağ’da kaliteli hizmetler vermekteyiz.

Elmadağ’da verdiğimiz bu hizmetler arasında; ev cam temizlik hizmeti, okul cam temizlik hizmeti, işyeri cam temizlik hizmeti, yurt cam temizlik hizmeti, kreş cam temizlik hizmeti, villa cam temizlik hizmeti, inşaat sonrası cam temizlik hizmeti ve tadilat sonrası cam temizlik hizmeti bulunmaktadır.

İnşaat sonrası ev temizliğinde camlarınız, balkonlarınız, mermerleriniz ve duvarlarınız silinir. Kapılarınız, dolaplarınız tepeden en alt kısımdaki pervazları çıkartılana kadar temizlenir. Banyo ve lavabolarınız derz, harç, boya gibi atıklardan arıtılır temizlenir ve ilaçlanarak bakterilerden arındırılır. Duş tekneniz, klozetiniz etiketlerinden temizlenir, parkeleriniz ve ara koridor taşlarınız ilaçlanır ve vakumlu makinalarımız tarafından temizlenir, eviniz 1 günde teslim edilir.

Ofis temizliği alanında daha kapsamlı, teknolojik ekipmanlarla daha kaliteli hizmetler sunmaya özen göstermekteyiz. Yerlerin, masaların, ofis araç gereçlerinin temizlenmesi ve dezenfekte edilmesi ince temizlik gerektirmektedir. Biz Netpak Temizlik olarak Elmadağ’da hem ofis hem de büro temizliğini farklı alternatiflerle, personelleri rahatsız etmeden onlara en uygun saat ve günlerde gerçekleştirmekteyiz.

Elmadağ’da verdiğimiz hizmetler arasında bulunan inşaat sonrası cam temizliği normal camlardan farklı bir hizmettir. Camlardaki mantarların temizlenmesi ve çerçevelerin üzerindeki bantların temizlenmesi normal cam temizliğinden daha zordur. Tadilat sonrası cam temizliğinde ise boya, badana ve tadilat gibi işlemler yapıldığı için cam ve çerçevelerde oturmuş ağır kirler mevcut olup gerek kimyasallarla gerek cam kazıma aparatlarıyla tamamen dezenfekte edilmektedir.

Ayrıca boş ev temizlik hizmeti, okul temizlik hizmeti ve işyeri temizlik hizmeti de Netpak Temizlik Şirketi olarak Elmadağ’da verdiğimiz hizmetler arasında bulunmaktadır. Boş ev temizleme işi basit gibi gözükse de evde sizden önce oturan kişilerin bıraktığı kir kalıntıları zamanla oturmuş hale gelmektedir, ayrıca taşınma öncesi gerek görüldüğü takdirde boya, badana yapılmaktadır ve bu da temizlik işini çok daha fazla zorlaştırmaktadır. Biz Netpak Temizlik olarak gelişmiş teknoloji ve ekipmanlar, gerekli kimyasallar ve profesyonel ekiplerimizle ev temizliğinde de sizlere en iyi şekilde hizmet sunmaktayız.

Dış cephe cam temizliği ve dağcılık dış cephe temizliği alanında da Netpak Dağcı Temizlik Şirketi olarak Elmadağ’da uzman sertifikalı dağcı personellerimiz ile 7/24 profesyonel dağcı cephe temizliği hizmetleri sunmaktayız. Dış cephe cam temizliği, yüksek binaların cephe temizliğinde uyguladığımız araç, vinç yardımı ya da asma sepet gibi farklı alternatiflerle gerçekleştirdiğimiz bir hizmettir. Önemli bir husus olarak da; çalışanlarımız yüksekte çalışma anlamında gerekli belgelere ve sertifikalara sahiptir.

Biz Elmadağ Netpak Temizlik Şirketi olarak yılların vermiş olduğu tecrübe ile siz değerli müşterilerimize daha sağlıklı, daha güler yüzlü adımız gibi net ve pak ortamlar sunmaya hazırız. Sizde profesyonel temizlik konusunda hizmet almak isterseniz bizlere iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca www.netpaktemizlik.com sitemizi de inceleyip ihtiyacınız olan temizlik hizmetlerini bizlerden talep edebilirsiniz. Unutmayın; size bir telefon kadar yakınız…

 

 

Elmadağ dış cephe temizliği, Elmadağ dağcı cephe temizliği, Elmadağ dış cephe cam temizliği, Elmadağ cephe temizliği, Elmadağ cam temizliği, Elmadağ temizlik şirketi, Elmadağ temizlik şirketleri, Elmadağ temizlik firması, Elmadağ temizlik firmaları, İstanbul Elmadağ dış cephe temizliği, Elmadağ cephe temizlik şirketiElmadağ inşaat temizliği, Elmadağ inşaat sonrası temizlik, Elmadağ inşaat sonrası ev temizliği, Elmadağ işyeri temizliği, Elmadağ boş ev temizliği, Elmadağ tadilat sonrası temizlik, Elmadağ okul temizliği, Elmadağ yurt temizliği, Elmadağ inşaat sonu işyeri temizliği, Elmadağ temizlik, Elmadağ inşaat sonrası villa temizliği, Elmadağ ev temizliği, Elmadağ ev temizlik şirketleri, Elmadağ tadilat sonrası ev temizliği, Elmadağ tadilat sonu villa temizliği, Elmadağ ev temizlik şirketiElmadağ ofis temizliği, Elmadağ ofis genel temizlik, Elmadağ ofis temizleme hizmeti, Elmadağ ofis temizlik şirketi, Elmadağ ofis temizlik şirketleri, Elmadağ ofis temizlik firması, Elmadağ ofis temizlik firmaları, Elmadağ düzenli ofis temizliği, Elmadağ günlük ofis temizliği, Elmadağ part time ofis temizliği, Elmadağ düzenli ofis temizlik şirketi, Elmadağ periyodik ofis temizliği, Elmadağ ofis temizlik fiyatları, Elmadağ ofis temizlik işi, İstanbul Elmadağ ofis temizliğiElmadağ cam temizliği, Elmadağ cam temizlik şirketleri, Elmadağ okul cam temizliği, Elmadağ yurt cam temizliği, Elmadağ işyeri cam temizliği, Elmadağ ev cam temizliği, Elmadağ hastane cam temizliği, Elmadağ cam temizlik firmaları, Elmadağ cam temizlik şirketi, Elmadağ villa cam temizliği, Elmadağ cam temizlik firması, İstanbul Elmadağ, İstanbul Elmadağ temizlik şirketi, Elmadağ cam temizleme fiyatları, Elmadağ cam temizlik elemanı

 

Yorum Paylaş

Profesyonel Dış Cephe ve Temizlik Hizmetleri

Biz Ne Yapıyoruz ?
İstanbul Temizlik Şirketiyiz.

Profesyonel Dış Cephe Temizlik.