Çiftecevizler Temizlik Şirketi

Çifteceviz Temizlik Şirketi, olarak Boş, Ev, Ofis, İş Yeri, İş Merkezi, Bina, Okul, Otel, Dezenfeksiyon, Dezenfekte,Dış Cephe Cam Temizliği, Dağcı Teknik İşler,

ÇİFTECEVİZLER TEMİZLİK ŞİRKETİ

İstanbul Çiftecevizler yeni yapıları ve farklı mimarilere sahip binaları ile büyümeye devam etmektedir. Bu binalara doğal olarak temizlik hizmeti yapılması gerekmektedir. Biz Netpak Temizlik Şirketi olarak profesyonel çalışma ekibimizle 1997 yılından beri siz değerli müşterilerimize Çiftecevizler’de kaliteli hizmetler vermekteyiz.

Çiftecevizler’de verdiğimiz bu hizmetler arasında; ev cam temizlik hizmeti, okul cam temizlik hizmeti, işyeri cam temizlik hizmeti, yurt cam temizlik hizmeti, kreş cam temizlik hizmeti, villa cam temizlik hizmeti, inşaat sonrası cam temizlik hizmeti ve tadilat sonrası cam temizlik hizmeti bulunmaktadır.

İnşaat sonrası ev temizliğinde camlarınız, balkonlarınız, mermerleriniz ve duvarlarınız silinir. Kapılarınız, dolaplarınız tepeden en alt kısımdaki pervazları çıkartılana kadar temizlenir. Banyo ve lavabolarınız derz, harç, boya gibi atıklardan arıtılır temizlenir ve ilaçlanarak bakterilerden arındırılır. Duş tekneniz, klozetiniz etiketlerinden temizlenir, parkeleriniz ve ara koridor taşlarınız ilaçlanır ve vakumlu makinalarımız tarafından temizlenir, eviniz 1 günde teslim edilir.

Ofis temizliği alanında daha kapsamlı, teknolojik ekipmanlarla daha kaliteli hizmetler sunmaya özen göstermekteyiz. Yerlerin, masaların, ofis araç gereçlerinin temizlenmesi ve dezenfekte edilmesi ince temizlik gerektirmektedir. Biz Netpak Temizlik olarak Çiftecevizler’de hem ofis hem de büro temizliğini farklı alternatiflerle, personelleri rahatsız etmeden onlara en uygun saat ve günlerde gerçekleştirmekteyiz.

Çiftecevizler’de verdiğimiz hizmetler arasında bulunan inşaat sonrası cam temizliği normal camlardan farklı bir hizmettir. Camlardaki mantarların temizlenmesi ve çerçevelerin üzerindeki bantların temizlenmesi normal cam temizliğinden daha zordur. Tadilat sonrası cam temizliğinde ise boya, badana ve tadilat gibi işlemler yapıldığı için cam ve çerçevelerde oturmuş ağır kirler mevcut olup gerek kimyasallarla gerek cam kazıma aparatlarıyla tamamen dezenfekte edilmektedir.

Ayrıca boş ev temizlik hizmeti, okul temizlik hizmeti ve işyeri temizlik hizmeti de Netpak Temizlik Şirketi olarak Çiftecevizler’de verdiğimiz hizmetler arasında bulunmaktadır. Boş ev temizleme işi basit gibi gözükse de evde sizden önce oturan kişilerin bıraktığı kir kalıntıları zamanla oturmuş hale gelmektedir, ayrıca taşınma öncesi gerek görüldüğü takdirde boya, badana yapılmaktadır ve bu da temizlik işini çok daha fazla zorlaştırmaktadır. Biz Netpak Temizlik olarak gelişmiş teknoloji ve ekipmanlar, gerekli kimyasallar ve profesyonel ekiplerimizle ev temizliğinde de sizlere en iyi şekilde hizmet sunmaktayız.

Dış cephe cam temizliği ve dağcılık dış cephe temizliği alanında da Netpak Dağcı Temizlik Şirketi olarak Çiftecevizler’de uzman sertifikalı dağcı personellerimiz ile 7/24 profesyonel dağcı cephe temizliği hizmetleri sunmaktayız. Dış cephe cam temizliği, yüksek binaların cephe temizliğinde uyguladığımız araç, vinç yardımı ya da asma sepet gibi farklı alternatiflerle gerçekleştirdiğimiz bir hizmettir. Önemli bir husus olarak da; çalışanlarımız yüksekte çalışma anlamında gerekli belgelere ve sertifikalara sahiptir.

Biz Çiftecevizler Netpak Temizlik Şirketi olarak yılların vermiş olduğu tecrübe ile siz değerli müşterilerimize daha sağlıklı, daha güler yüzlü adımız gibi net ve pak ortamlar sunmaya hazırız. Sizde profesyonel temizlik konusunda hizmet almak isterseniz bizlere iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca www.netpaktemizlik.com sitemizi de inceleyip ihtiyacınız olan temizlik hizmetlerini bizlerden talep edebilirsiniz. Unutmayın; size bir telefon kadar yakınız…

 

 

Çiftecevizler dış cephe temizliği, Çiftecevizler dağcı cephe temizliği, Çiftecevizler dış cephe cam temizliği, Çiftecevizler cephe temizliği, Çiftecevizler cam temizliği, Çiftecevizler temizlik şirketi, Çiftecevizler temizlik şirketleri, Çiftecevizler temizlik firması, Çiftecevizler temizlik firmaları, İstanbul Çiftecevizler dış cephe temizliği, Çiftecevizler cephe temizlik şirketiÇiftecevizler inşaat temizliği, Çiftecevizler inşaat sonrası temizlik, Çiftecevizler inşaat sonrası ev temizliği, Çiftecevizler işyeri temizliği, Çiftecevizler boş ev temizliği, Çiftecevizler tadilat sonrası temizlik, Çiftecevizler okul temizliği, Çiftecevizler yurt temizliği, Çiftecevizler inşaat sonu işyeri temizliği, Çiftecevizler temizlik, Çiftecevizler inşaat sonrası villa temizliği, Çiftecevizler ev temizliği, Çiftecevizler ev temizlik şirketleri, Çiftecevizler tadilat sonrası ev temizliği, Çiftecevizler tadilat sonu villa temizliği, Çiftecevizler ev temizlik şirketiÇiftecevizler ofis temizliği, Çiftecevizler ofis genel temizlik, Çiftecevizler ofis temizleme hizmeti, Çiftecevizler ofis temizlik şirketi, Çiftecevizler ofis temizlik şirketleri, Çiftecevizler ofis temizlik firması, Çiftecevizler ofis temizlik firmaları, Çiftecevizler düzenli ofis temizliği, Çiftecevizler günlük ofis temizliği, Çiftecevizler part time ofis temizliği, Çiftecevizler düzenli ofis temizlik şirketi, Çiftecevizler periyodik ofis temizliği, Çiftecevizler ofis temizlik fiyatları, Çiftecevizler ofis temizlik işi, İstanbul Çiftecevizler ofis temizliğiÇiftecevizler cam temizliği, Çiftecevizler cam temizlik şirketleri, Çiftecevizler okul cam temizliği, Çiftecevizler yurt cam temizliği, Çiftecevizler işyeri cam temizliği, Çiftecevizler ev cam temizliği, Çiftecevizler hastane cam temizliği, Çiftecevizler cam temizlik firmaları, Çiftecevizler cam temizlik şirketi, Çiftecevizler villa cam temizliği, Çiftecevizler cam temizlik firması, İstanbul Çiftecevizler, İstanbul Çiftecevizler temizlik şirketi, Çiftecevizler cam temizleme fiyatları, Çiftecevizler cam temizlik elemanı

 

Yorum Paylaş

Profesyonel Dış Cephe ve Temizlik Hizmetleri

Biz Ne Yapıyoruz ?
İstanbul Temizlik Şirketiyiz.

Profesyonel Dış Cephe Temizlik.