Bomonti Temizlik Şirketi

Bomonti Temizlik Şirketi, olarak Boş, Ev, Ofis, İş Yeri, İş Merkezi, Bina, Okul, Otel, Dezenfeksiyon, Dezenfekte, Dış Cephe Cam Temizliği, Dağcı Teknik İşler,

BOMONTİ TEMİZLİK ŞİRKETİ

İstanbul Bomonti yeni yapıları ve farklı mimarilere sahip binaları ile büyümeye devam etmektedir. Bu binalara doğal olarak temizlik hizmeti yapılması gerekmektedir. Biz Netpak Temizlik Şirketi olarak profesyonel çalışma ekibimizle 1997 yılından beri siz değerli müşterilerimize Bomonti’de kaliteli hizmetler vermekteyiz.

Bomonti’de verdiğimiz bu hizmetler arasında; ev cam temizlik hizmeti, okul cam temizlik hizmeti, işyeri cam temizlik hizmeti, yurt cam temizlik hizmeti, kreş cam temizlik hizmeti, villa cam temizlik hizmeti, inşaat sonrası cam temizlik hizmeti ve tadilat sonrası cam temizlik hizmeti bulunmaktadır.

İnşaat sonrası ev temizliğinde camlarınız, balkonlarınız, mermerleriniz ve duvarlarınız silinir. Kapılarınız, dolaplarınız tepeden en alt kısımdaki pervazları çıkartılana kadar temizlenir. Banyo ve lavabolarınız derz, harç, boya gibi atıklardan arıtılır temizlenir ve ilaçlanarak bakterilerden arındırılır. Duş tekneniz, klozetiniz etiketlerinden temizlenir, parkeleriniz ve ara koridor taşlarınız ilaçlanır ve vakumlu makinalarımız tarafından temizlenir, eviniz 1 günde teslim edilir.

Ofis temizliği alanında daha kapsamlı, teknolojik ekipmanlarla daha kaliteli hizmetler sunmaya özen göstermekteyiz. Yerlerin, masaların, ofis araç gereçlerinin temizlenmesi ve dezenfekte edilmesi ince temizlik gerektirmektedir. Biz Netpak Temizlik olarak Bomonti’de hem ofis hem de büro temizliğini farklı alternatiflerle, personelleri rahatsız etmeden onlara en uygun saat ve günlerde gerçekleştirmekteyiz.

Bomonti’de verdiğimiz hizmetler arasında bulunan inşaat sonrası cam temizliği normal camlardan farklı bir hizmettir. Camlardaki mantarların temizlenmesi ve çerçevelerin üzerindeki bantların temizlenmesi normal cam temizliğinden daha zordur. Tadilat sonrası cam temizliğinde ise boya, badana ve tadilat gibi işlemler yapıldığı için cam ve çerçevelerde oturmuş ağır kirler mevcut olup gerek kimyasallarla gerek cam kazıma aparatlarıyla tamamen dezenfekte edilmektedir.

Ayrıca boş ev temizlik hizmeti, okul temizlik hizmeti ve işyeri temizlik hizmeti de Netpak Temizlik Şirketi olarak Bomonti’de verdiğimiz hizmetler arasında bulunmaktadır. Boş ev temizleme işi basit gibi gözükse de evde sizden önce oturan kişilerin bıraktığı kir kalıntıları zamanla oturmuş hale gelmektedir, ayrıca taşınma öncesi gerek görüldüğü takdirde boya, badana yapılmaktadır ve bu da temizlik işini çok daha fazla zorlaştırmaktadır. Biz Netpak Temizlik olarak gelişmiş teknoloji ve ekipmanlar, gerekli kimyasallar ve profesyonel ekiplerimizle ev temizliğinde de sizlere en iyi şekilde hizmet sunmaktayız.

Dış cephe cam temizliği ve dağcılık dış cephe temizliği alanında da Netpak Dağcı Temizlik Şirketi olarak Bomonti’de uzman sertifikalı dağcı personellerimiz ile 7/24 profesyonel dağcı cephe temizliği hizmetleri sunmaktayız. Dış cephe cam temizliği, yüksek binaların cephe temizliğinde uyguladığımız araç, vinç yardımı ya da asma sepet gibi farklı alternatiflerle gerçekleştirdiğimiz bir hizmettir. Önemli bir husus olarak da; çalışanlarımız yüksekte çalışma anlamında gerekli belgelere ve sertifikalara sahiptir.

Biz Bomonti Netpak Temizlik Şirketi olarak yılların vermiş olduğu tecrübe ile siz değerli müşterilerimize daha sağlıklı, daha güler yüzlü adımız gibi net ve pak ortamlar sunmaya hazırız. Sizde profesyonel temizlik konusunda hizmet almak isterseniz bizlere iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca www.netpaktemizlik.com sitemizi de inceleyip ihtiyacınız olan temizlik hizmetlerini bizlerden talep edebilirsiniz. Unutmayın; size bir telefon kadar yakınız…

 

 

Bomonti dış cephe temizliği, Bomonti dağcı cephe temizliği, Bomonti dış cephe cam temizliği, Bomonti cephe temizliği, Bomonti cam temizliği, Bomonti temizlik şirketi, Bomonti temizlik şirketleri, Bomonti temizlik firması, Bomonti temizlik firmaları, İstanbul Bomonti dış cephe temizliği, Bomonti cephe temizlik şirketiBomonti inşaat temizliği, Bomonti inşaat sonrası temizlik, Bomonti inşaat sonrası ev temizliği, Bomonti işyeri temizliği, Bomonti boş ev temizliği, Bomonti tadilat sonrası temizlik, Bomonti okul temizliği, Bomonti yurt temizliği, Bomonti inşaat sonu işyeri temizliği, Bomonti temizlik, Bomonti inşaat sonrası villa temizliği, Bomonti ev temizliği, Bomonti ev temizlik şirketleri, Bomonti tadilat sonrası ev temizliği, Bomonti tadilat sonu villa temizliği, Bomonti ev temizlik şirketiBomonti ofis temizliği, Bomonti ofis genel temizlik, Bomonti ofis temizleme hizmeti, Bomonti ofis temizlik şirketi, Bomonti ofis temizlik şirketleri, Bomonti ofis temizlik firması, Bomonti ofis temizlik firmaları, Bomonti düzenli ofis temizliği, Bomonti günlük ofis temizliği, Bomonti part time ofis temizliği, Bomonti düzenli ofis temizlik şirketi, Bomonti periyodik ofis temizliği, Bomonti ofis temizlik fiyatları, Bomonti ofis temizlik işi, İstanbul Bomonti ofis temizliğiBomonti cam temizliği, Bomonti cam temizlik şirketleri, Bomonti okul cam temizliği, Bomonti yurt cam temizliği, Bomonti işyeri cam temizliği, Bomonti ev cam temizliği, Bomonti hastane cam temizliği, Bomonti cam temizlik firmaları, Bomonti cam temizlik şirketi, Bomonti villa cam temizliği, Bomonti cam temizlik firması, İstanbul Bomonti, İstanbul Bomonti temizlik şirketi, Bomonti cam temizleme fiyatları, Bomonti cam temizlik elemanı

 

Yorum Paylaş

Profesyonel Dış Cephe ve Temizlik Hizmetleri

Biz Ne Yapıyoruz ?
İstanbul Temizlik Şirketiyiz.

Profesyonel Dış Cephe Temizlik.