Akaretler Temizlik Şirketi

Akaretler Temizlik Şirketi, olarak Boş, Ev, Ofis, İş Yeri, İş Merkezi, Bina, Okul, Otel, Dezenfeksiyon, Dezenfekte, Dış Cephe Cam Temizliği, Dağcı Teknik İşler,

AKARETLER TEMİZLİK ŞİRKETİ

İstanbul Akaretler yeni yapıları ve farklı mimarilere sahip binaları ile büyümeye devam etmektedir. Bu binalara doğal olarak temizlik hizmeti yapılması gerekmektedir. Biz Netpak Temizlik Şirketi olarak profesyonel çalışma ekibimizle 1997 yılından beri siz değerli müşterilerimize Akaretler’de kaliteli hizmetler vermekteyiz.

Akaretler’de verdiğimiz bu hizmetler arasında; ev cam temizlik hizmeti, okul cam temizlik hizmeti, işyeri cam temizlik hizmeti, yurt cam temizlik hizmeti, kreş cam temizlik hizmeti, villa cam temizlik hizmeti, inşaat sonrası cam temizlik hizmeti ve tadilat sonrası cam temizlik hizmeti bulunmaktadır.

İnşaat sonrası ev temizliğinde camlarınız, balkonlarınız, mermerleriniz ve duvarlarınız silinir. Kapılarınız, dolaplarınız tepeden en alt kısımdaki pervazları çıkartılana kadar temizlenir. Banyo ve lavabolarınız derz, harç, boya gibi atıklardan arıtılır temizlenir ve ilaçlanarak bakterilerden arındırılır. Duş tekneniz, klozetiniz etiketlerinden temizlenir, parkeleriniz ve ara koridor taşlarınız ilaçlanır ve vakumlu makinalarımız tarafından temizlenir, eviniz 1 günde teslim edilir.

Ofis temizliği alanında daha kapsamlı, teknolojik ekipmanlarla daha kaliteli hizmetler sunmaya özen göstermekteyiz. Yerlerin, masaların, ofis araç gereçlerinin temizlenmesi ve dezenfekte edilmesi ince temizlik gerektirmektedir. Biz Netpak Temizlik olarak Akaretler’de hem ofis hem de büro temizliğini farklı alternatiflerle, personelleri rahatsız etmeden onlara en uygun saat ve günlerde gerçekleştirmekteyiz.

Akaretler’de verdiğimiz hizmetler arasında bulunan inşaat sonrası cam temizliği normal camlardan farklı bir hizmettir. Camlardaki mantarların temizlenmesi ve çerçevelerin üzerindeki bantların temizlenmesi normal cam temizliğinden daha zordur. Tadilat sonrası cam temizliğinde ise boya, badana ve tadilat gibi işlemler yapıldığı için cam ve çerçevelerde oturmuş ağır kirler mevcut olup gerek kimyasallarla gerek cam kazıma aparatlarıyla tamamen dezenfekte edilmektedir.

Ayrıca boş ev temizlik hizmeti, okul temizlik hizmeti ve işyeri temizlik hizmeti de Netpak Temizlik Şirketi olarak Akaretler’de verdiğimiz hizmetler arasında bulunmaktadır. Boş ev temizleme işi basit gibi gözükse de evde sizden önce oturan kişilerin bıraktığı kir kalıntıları zamanla oturmuş hale gelmektedir, ayrıca taşınma öncesi gerek görüldüğü takdirde boya, badana yapılmaktadır ve bu da temizlik işini çok daha fazla zorlaştırmaktadır. Biz Netpak Temizlik olarak gelişmiş teknoloji ve ekipmanlar, gerekli kimyasallar ve profesyonel ekiplerimizle ev temizliğinde de sizlere en iyi şekilde hizmet sunmaktayız.

Dış cephe cam temizliği ve dağcılık dış cephe temizliği alanında da Netpak Dağcı Temizlik Şirketi olarak Akaretler’de uzman sertifikalı dağcı personellerimiz ile 7/24 profesyonel dağcı cephe temizliği hizmetleri sunmaktayız. Dış cephe cam temizliği, yüksek binaların cephe temizliğinde uyguladığımız araç, vinç yardımı ya da asma sepet gibi farklı alternatiflerle gerçekleştirdiğimiz bir hizmettir. Önemli bir husus olarak da; çalışanlarımız yüksekte çalışma anlamında gerekli belgelere ve sertifikalara sahiptir.

Biz Akaretler Netpak Temizlik Şirketi olarak yılların vermiş olduğu tecrübe ile siz değerli müşterilerimize daha sağlıklı, daha güler yüzlü adımız gibi net ve pak ortamlar sunmaya hazırız. Sizde profesyonel temizlik konusunda hizmet almak isterseniz bizlere iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca www.netpaktemizlik.com sitemizi de inceleyip ihtiyacınız olan temizlik hizmetlerini bizlerden talep edebilirsiniz. Unutmayın; size bir telefon kadar yakınız…

 

 

Akaretler dış cephe temizliği, Akaretler dağcı cephe temizliği, Akaretler dış cephe cam temizliği, Akaretler cephe temizliği, Akaretler cam temizliği, Akaretler temizlik şirketi, Akaretler temizlik şirketleri, Akaretler temizlik firması, Akaretler temizlik firmaları, İstanbul Akaretler dış cephe temizliği, Akaretler cephe temizlik şirketiAkaretler inşaat temizliği, Akaretler inşaat sonrası temizlik, Akaretler inşaat sonrası ev temizliği, Akaretler işyeri temizliği, Akaretler boş ev temizliği, Akaretler tadilat sonrası temizlik, Akaretler okul temizliği, Akaretler yurt temizliği, Akaretler inşaat sonu işyeri temizliği, Akaretler temizlik, Akaretler inşaat sonrası villa temizliği, Akaretler ev temizliği, Akaretler ev temizlik şirketleri, Akaretler tadilat sonrası ev temizliği, Akaretler tadilat sonu villa temizliği, Akaretler ev temizlik şirketiAkaretler ofis temizliği, Akaretler ofis genel temizlik, Akaretler ofis temizleme hizmeti, Akaretler ofis temizlik şirketi, Akaretler ofis temizlik şirketleri, Akaretler ofis temizlik firması, Akaretler ofis temizlik firmaları, Akaretler düzenli ofis temizliği, Akaretler günlük ofis temizliği, Akaretler part time ofis temizliği, Akaretler düzenli ofis temizlik şirketi, Akaretler periyodik ofis temizliği, Akaretler ofis temizlik fiyatları, Akaretler ofis temizlik işi, İstanbul Akaretler ofis temizliğiAkaretler cam temizliği, Akaretler cam temizlik şirketleri, Akaretler okul cam temizliği, Akaretler yurt cam temizliği, Akaretler işyeri cam temizliği, Akaretler ev cam temizliği, Akaretler hastane cam temizliği, Akaretler cam temizlik firmaları, Akaretler cam temizlik şirketi, Akaretler villa cam temizliği, Akaretler cam temizlik firması, İstanbul Akaretler, İstanbul Akaretler temizlik şirketi, Akaretler cam temizleme fiyatları, Akaretler cam temizlik elemanı

 

Yorum Paylaş

Profesyonel Dış Cephe ve Temizlik Hizmetleri

Biz Ne Yapıyoruz ?
İstanbul Temizlik Şirketiyiz.

Profesyonel Dış Cephe Temizlik.