Acıbadem Temizlik Şirketi

Acıbadem Temizlik Şirketi, olarak Boş, Ev, Ofis, İş Yeri, İş Merkezi, Bina, Okul, Otel, Dezenfeksiyon, Dezenfekte, Dış Cephe Cam Temizliği, Dağcı Teknik İşler,

ACIBADEM TEMİZLİK ŞİRKETİ

İstanbul Acıbadem yeni yapıları ve farklı mimarilere sahip binaları ile büyümeye devam etmektedir. Bu binalara doğal olarak temizlik hizmeti yapılması gerekmektedir. Biz Netpak Temizlik Şirketi olarak profesyonel çalışma ekibimizle 1997 yılından beri siz değerli müşterilerimize Acıbadem’de kaliteli hizmetler vermekteyiz.

Acıbadem’de verdiğimiz bu hizmetler arasında; ev cam temizlik hizmeti, okul cam temizlik hizmeti, işyeri cam temizlik hizmeti, yurt cam temizlik hizmeti, kreş cam temizlik hizmeti, villa cam temizlik hizmeti, inşaat sonrası cam temizlik hizmeti ve tadilat sonrası cam temizlik hizmeti bulunmaktadır.

İnşaat sonrası ev temizliğinde camlarınız, balkonlarınız, mermerleriniz ve duvarlarınız silinir. Kapılarınız, dolaplarınız tepeden en alt kısımdaki pervazları çıkartılana kadar temizlenir. Banyo ve lavabolarınız derz, harç, boya gibi atıklardan arıtılır temizlenir ve ilaçlanarak bakterilerden arındırılır. Duş tekneniz, klozetiniz etiketlerinden temizlenir, parkeleriniz ve ara koridor taşlarınız ilaçlanır ve vakumlu makinalarımız tarafından temizlenir, eviniz 1 günde teslim edilir.

Ofis temizliği alanında daha kapsamlı, teknolojik ekipmanlarla daha kaliteli hizmetler sunmaya özen göstermekteyiz. Yerlerin, masaların, ofis araç gereçlerinin temizlenmesi ve dezenfekte edilmesi ince temizlik gerektirmektedir. Biz Netpak Temizlik olarak Acıbadem’de hem ofis hem de büro temizliğini farklı alternatiflerle, personelleri rahatsız etmeden onlara en uygun saat ve günlerde gerçekleştirmekteyiz.

Acıbadem’de verdiğimiz hizmetler arasında bulunan inşaat sonrası cam temizliği normal camlardan farklı bir hizmettir. Camlardaki mantarların temizlenmesi ve çerçevelerin üzerindeki bantların temizlenmesi normal cam temizliğinden daha zordur. Tadilat sonrası cam temizliğinde ise boya, badana ve tadilat gibi işlemler yapıldığı için cam ve çerçevelerde oturmuş ağır kirler mevcut olup gerek kimyasallarla gerek cam kazıma aparatlarıyla tamamen dezenfekte edilmektedir.

Ayrıca boş ev temizlik hizmeti, okul temizlik hizmeti ve işyeri temizlik hizmeti de Netpak Temizlik Şirketi olarak Acıbadem’de verdiğimiz hizmetler arasında bulunmaktadır. Boş ev temizleme işi basit gibi gözükse de evde sizden önce oturan kişilerin bıraktığı kir kalıntıları zamanla oturmuş hale gelmektedir, ayrıca taşınma öncesi gerek görüldüğü takdirde boya, badana yapılmaktadır ve bu da temizlik işini çok daha fazla zorlaştırmaktadır. Biz Netpak Temizlik olarak gelişmiş teknoloji ve ekipmanlar, gerekli kimyasallar ve profesyonel ekiplerimizle ev temizliğinde de sizlere en iyi şekilde hizmet sunmaktayız.

Dış cephe cam temizliği ve dağcılık dış cephe temizliği alanında da Netpak Dağcı Temizlik Şirketi olarak Acıbadem’de uzman sertifikalı dağcı personellerimiz ile 7/24 profesyonel dağcı cephe temizliği hizmetleri sunmaktayız. Dış cephe cam temizliği, yüksek binaların cephe temizliğinde uyguladığımız araç, vinç yardımı ya da asma sepet gibi farklı alternatiflerle gerçekleştirdiğimiz bir hizmettir. Önemli bir husus olarak da; çalışanlarımız yüksekte çalışma anlamında gerekli belgelere ve sertifikalara sahiptir.

Biz Acıbadem Netpak Temizlik Şirketi olarak yılların vermiş olduğu tecrübe ile siz değerli müşterilerimize daha sağlıklı, daha güler yüzlü adımız gibi net ve pak ortamlar sunmaya hazırız. Sizde profesyonel temizlik konusunda hizmet almak isterseniz bizlere iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca www.netpaktemizlik.com sitemizi de inceleyip ihtiyacınız olan temizlik hizmetlerini bizlerden talep edebilirsiniz. Unutmayın; size bir telefon kadar yakınız…

 

 

Acıbadem dış cephe temizliği, Acıbadem dağcı cephe temizliği, Acıbadem dış cephe cam temizliği, Acıbadem cephe temizliği, Acıbadem cam temizliği, Acıbadem temizlik şirketi, Acıbadem temizlik şirketleri, Acıbadem temizlik firması, Acıbadem temizlik firmaları, İstanbul Acıbadem dış cephe temizliği, Acıbadem cephe temizlik şirketiAcıbadem inşaat temizliği, Acıbadem inşaat sonrası temizlik, Acıbadem inşaat sonrası ev temizliği, Acıbadem işyeri temizliği, Acıbadem boş ev temizliği, Acıbadem tadilat sonrası temizlik, Acıbadem okul temizliği, Acıbadem yurt temizliği, Acıbadem inşaat sonu işyeri temizliği, Acıbadem temizlik, Acıbadem inşaat sonrası villa temizliği, Acıbadem ev temizliği, Acıbadem ev temizlik şirketleri, Acıbadem tadilat sonrası ev temizliği, Acıbadem tadilat sonu villa temizliği, Acıbadem ev temizlik şirketiAcıbadem ofis temizliği, Acıbadem ofis genel temizlik, Acıbadem ofis temizleme hizmeti, Acıbadem ofis temizlik şirketi, Acıbadem ofis temizlik şirketleri, Acıbadem ofis temizlik firması, Acıbadem ofis temizlik firmaları, Acıbadem düzenli ofis temizliği, Acıbadem günlük ofis temizliği, Acıbadem part time ofis temizliği, Acıbadem düzenli ofis temizlik şirketi, Acıbadem periyodik ofis temizliği, Acıbadem ofis temizlik fiyatları, Acıbadem ofis temizlik işi, İstanbul Acıbadem ofis temizliğiAcıbadem cam temizliği, Acıbadem cam temizlik şirketleri, Acıbadem okul cam temizliği, Acıbadem yurt cam temizliği, Acıbadem işyeri cam temizliği, Acıbadem ev cam temizliği, Acıbadem hastane cam temizliği, Acıbadem cam temizlik firmaları, Acıbadem cam temizlik şirketi, Acıbadem villa cam temizliği, Acıbadem cam temizlik firması, İstanbul Acıbadem, İstanbul Acıbadem temizlik şirketi, Acıbadem cam temizleme fiyatları, Acıbadem cam temizlik elemanı

 

Yorum Paylaş

Profesyonel Dış Cephe ve Temizlik Hizmetleri

Biz Ne Yapıyoruz ?
İstanbul Temizlik Şirketiyiz.

Profesyonel Dış Cephe Temizlik.