Abbasağa Temizlik Şirketi

Abbasağa Temizlik Şirketi, olarak Boş, Ev, Ofis, İşyeri, İş Merkezi, Bina, Okul, Otel, Dezenfeksiyon, Dezenfekte, Dış Cephe Cam Temizliği, Dağcı Teknik İşler

ABBASAĞA TEMİZLİK ŞİRKETİ

İstanbul'un Beşiktaş ilçesine bağlı Abbasağa mahallesi yeni yapıları ve farklı mimarilere sahip binaları ile büyümeye devam etmektedir. Bu binalara doğal olarak temizlik hizmeti yapılması gerekmektedir. Biz Netpak Temizlik Şirketi olarak profesyonel çalışma ekibimizle 1997 yılından beri siz değerli müşterilerimize Abbasağa’da kaliteli hizmetler vermekteyiz.

Abbasağa’da verdiğimiz bu hizmetler arasında; ev cam temizlik hizmeti, okul cam temizlik hizmeti, işyeri cam temizlik hizmeti, yurt cam temizlik hizmeti, kreş cam temizlik hizmeti, villa cam temizlik hizmeti, inşaat sonrası cam temizlik hizmeti ve tadilat sonrası cam temizlik hizmeti bulunmaktadır.

İnşaat sonrası ev temizliğinde camlarınız, balkonlarınız, mermerleriniz ve duvarlarınız silinir. Kapılarınız, dolaplarınız tepeden en alt kısımdaki pervazları çıkartılana kadar temizlenir. Banyo ve lavabolarınız derz, harç, boya gibi atıklardan arıtılır temizlenir ve ilaçlanarak bakterilerden arındırılır. Duş tekneniz, klozetiniz etiketlerinden temizlenir, parkeleriniz ve ara koridor taşlarınız ilaçlanır ve vakumlu makinalarımız tarafından temizlenir, eviniz 1 günde teslim edilir.

Ofis temizliği alanında daha kapsamlı, teknolojik ekipmanlarla daha kaliteli hizmetler sunmaya özen göstermekteyiz. Yerlerin, masaların, ofis araç gereçlerinin temizlenmesi ve dezenfekte edilmesi ince temizlik gerektirmektedir. Biz Netpak Temizlik olarak Abbasağa’da hem ofis hem de büro temizliğini farklı alternatiflerle, personelleri rahatsız etmeden onlara en uygun saat ve günlerde gerçekleştirmekteyiz.

Abbasağa’da verdiğimiz hizmetler arasında bulunan inşaat sonrası cam temizliği normal camlardan farklı bir hizmettir. Camlardaki mantarların temizlenmesi ve çerçevelerin üzerindeki bantların temizlenmesi normal cam temizliğinden daha zordur. Tadilat sonrası cam temizliğinde ise boya, badana ve tadilat gibi işlemler yapıldığı için cam ve çerçevelerde oturmuş ağır kirler mevcut olup gerek kimyasallarla gerek cam kazıma aparatlarıyla tamamen dezenfekte edilmektedir.

Ayrıca boş ev temizlik hizmeti, okul temizlik hizmeti ve işyeri temizlik hizmeti de Netpak Temizlik Şirketi olarak Abbasağa’da verdiğimiz hizmetler arasında bulunmaktadır. Boş ev temizleme işi basit gibi gözükse de evde sizden önce oturan kişilerin bıraktığı kir kalıntıları zamanla oturmuş hale gelmektedir, ayrıca taşınma öncesi gerek görüldüğü takdirde boya, badana yapılmaktadır ve bu da temizlik işini çok daha fazla zorlaştırmaktadır. Biz Netpak Temizlik olarak gelişmiş teknoloji ve ekipmanlar, gerekli kimyasallar ve profesyonel ekiplerimizle ev temizliğinde de sizlere en iyi şekilde hizmet sunmaktayız.

Dış cephe cam temizliği ve dağcılık dış cephe temizliği alanında da Netpak Dağcı Temizlik Şirketi olarak Abbasağa’da uzman sertifikalı dağcı personellerimiz ile 7/24 profesyonel dağcı cephe temizliği hizmetleri sunmaktayız. Dış cephe cam temizliği, yüksek binaların cephe temizliğinde uyguladığımız araç, vinç yardımı ya da asma sepet gibi farklı alternatiflerle gerçekleştirdiğimiz bir hizmettir. Önemli bir husus olarak da; çalışanlarımız yüksekte çalışma anlamında gerekli belgelere ve sertifikalara sahiptir.

Biz Abbasağa Netpak Temizlik Şirketi olarak yılların vermiş olduğu tecrübe ile siz değerli müşterilerimize daha sağlıklı, daha güler yüzlü adımız gibi net ve pak ortamlar sunmaya hazırız. Sizde profesyonel temizlik konusunda hizmet almak isterseniz bizlere iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca www.netpaktemizlik.com sitemizi de inceleyip ihtiyacınız olan temizlik hizmetlerini bizlerden talep edebilirsiniz. Unutmayın; size bir telefon kadar yakınız…

 

 

Abbasağa dış cephe temizliği, Abbasağa dağcı cephe temizliği, Abbasağa dış cephe cam temizliği, Abbasağa cephe temizliği, Abbasağa cam temizliği, Abbasağa temizlik şirketi, Abbasağa temizlik şirketleri, Abbasağa temizlik firması, Abbasağa temizlik firmaları, İstanbul Abbasağa dış cephe temizliği, Abbasağa cephe temizlik şirketiAbbasağa inşaat temizliği, Abbasağa inşaat sonrası temizlik, Abbasağa inşaat sonrası ev temizliği, Abbasağa işyeri temizliği, Abbasağa boş ev temizliği, Abbasağa tadilat sonrası temizlik, Abbasağa okul temizliği, Abbasağa yurt temizliği, Abbasağa inşaat sonu işyeri temizliği, Abbasağa temizlik, Abbasağa inşaat sonrası villa temizliği, Abbasağa ev temizliği, Abbasağa ev temizlik şirketleri, Abbasağa tadilat sonrası ev temizliği, Abbasağa tadilat sonu villa temizliği, Abbasağa ev temizlik şirketiAbbasağa ofis temizliği, Abbasağa ofis genel temizlik, Abbasağa ofis temizleme hizmeti, Abbasağa ofis temizlik şirketi, Abbasağa ofis temizlik şirketleri, Abbasağa ofis temizlik firması, Abbasağa ofis temizlik firmaları, Abbasağa düzenli ofis temizliği, Abbasağa günlük ofis temizliği, Abbasağa part time ofis temizliği, Abbasağa düzenli ofis temizlik şirketi, Abbasağa periyodik ofis temizliği, Abbasağa ofis temizlik fiyatları, Abbasağa ofis temizlik işi, İstanbul Abbasağa ofis temizliğiAbbasağa cam temizliği, Abbasağa cam temizlik şirketleri, Abbasağa okul cam temizliği, Abbasağa yurt cam temizliği, Abbasağa işyeri cam temizliği, Abbasağa ev cam temizliği, Abbasağa hastane cam temizliği, Abbasağa cam temizlik firmaları, Abbasağa cam temizlik şirketi, Abbasağa villa cam temizliği, Abbasağa cam temizlik firması, İstanbul Abbasağa, İstanbul Abbasağa temizlik şirketi, Abbasağa cam temizleme fiyatları, Abbasağa cam temizlik elemanı

Yorum Paylaş

Profesyonel Dış Cephe ve Temizlik Hizmetleri

Biz Ne Yapıyoruz ?
İstanbul Temizlik Şirketiyiz.

Profesyonel Dış Cephe Temizlik.