Ambarlı Temizlik Şirketi

Ambarlı Temizlik Şirketi, olarak Boş, Ev, Ofis, İş Yeri, İş Merkezi, Bina, Okul, Otel, Dezenfeksiyon, Dezenfekte, Dış Cephe Cam Temizliği, Dağcı Teknik İşler,

AMBARLI TEMİZLİK ŞİRKETİ

İstanbul'un Avcılar ilçesine bağlı Ambarlı mahallesi yeni yapıları ve farklı mimarilere sahip binaları ile büyümeye devam etmektedir. Bu binalara doğal olarak temizlik hizmeti yapılması gerekmektedir. Biz Netpak Temizlik Şirketi olarak profesyonel çalışma ekibimizle 1997 yılından beri siz değerli müşterilerimize Ambarlı’da kaliteli hizmetler vermekteyiz.

Ambarlı’da verdiğimiz bu hizmetler arasında; ev cam temizlik hizmeti, okul cam temizlik hizmeti, işyeri cam temizlik hizmeti, yurt cam temizlik hizmeti, kreş cam temizlik hizmeti, villa cam temizlik hizmeti, inşaat sonrası cam temizlik hizmeti ve tadilat sonrası cam temizlik hizmeti bulunmaktadır.

İnşaat sonrası ev temizliğinde camlarınız, balkonlarınız, mermerleriniz ve duvarlarınız silinir. Kapılarınız, dolaplarınız tepeden en alt kısımdaki pervazları çıkartılana kadar temizlenir. Banyo ve lavabolarınız derz, harç, boya gibi atıklardan arıtılır temizlenir ve ilaçlanarak bakterilerden arındırılır. Duş tekneniz, klozetiniz etiketlerinden temizlenir, parkeleriniz ve ara koridor taşlarınız ilaçlanır ve vakumlu makinalarımız tarafından temizlenir, eviniz 1 günde teslim edilir.

Ofis temizliği alanında daha kapsamlı, teknolojik ekipmanlarla daha kaliteli hizmetler sunmaya özen göstermekteyiz. Yerlerin, masaların, ofis araç gereçlerinin temizlenmesi ve dezenfekte edilmesi ince temizlik gerektirmektedir. Biz Netpak Temizlik olarak Ambarlı’da hem ofis hem de büro temizliğini farklı alternatiflerle, personelleri rahatsız etmeden onlara en uygun saat ve günlerde gerçekleştirmekteyiz.

Ambarlı’da verdiğimiz hizmetler arasında bulunan inşaat sonrası cam temizliği normal camlardan farklı bir hizmettir. Camlardaki mantarların temizlenmesi ve çerçevelerin üzerindeki bantların temizlenmesi normal cam temizliğinden daha zordur. Tadilat sonrası cam temizliğinde ise boya, badana ve tadilat gibi işlemler yapıldığı için cam ve çerçevelerde oturmuş ağır kirler mevcut olup gerek kimyasallarla gerek cam kazıma aparatlarıyla tamamen dezenfekte edilmektedir.

Ayrıca boş ev temizlik hizmeti, okul temizlik hizmeti ve işyeri temizlik hizmeti de Netpak Temizlik Şirketi olarak Ambarlı’da verdiğimiz hizmetler arasında bulunmaktadır. Boş ev temizleme işi basit gibi gözükse de evde sizden önce oturan kişilerin bıraktığı kir kalıntıları zamanla oturmuş hale gelmektedir, ayrıca taşınma öncesi gerek görüldüğü takdirde boya, badana yapılmaktadır ve bu da temizlik işini çok daha fazla zorlaştırmaktadır. Biz Netpak Temizlik olarak gelişmiş teknoloji ve ekipmanlar, gerekli kimyasallar ve profesyonel ekiplerimizle ev temizliğinde de sizlere en iyi şekilde hizmet sunmaktayız.

Dış cephe cam temizliği ve dağcılık dış cephe temizliği alanında da Netpak Dağcı Temizlik Şirketi olarak Ambarlı’da uzman sertifikalı dağcı personellerimiz ile 7/24 profesyonel dağcı cephe temizliği hizmetleri sunmaktayız. Dış cephe cam temizliği, yüksek binaların cephe temizliğinde uyguladığımız araç, vinç yardımı ya da asma sepet gibi farklı alternatiflerle gerçekleştirdiğimiz bir hizmettir. Önemli bir husus olarak da; çalışanlarımız yüksekte çalışma anlamında gerekli belgelere ve sertifikalara sahiptir.

Biz Ambarlı Netpak Temizlik Şirketi olarak yılların vermiş olduğu tecrübe ile siz değerli müşterilerimize daha sağlıklı, daha güler yüzlü adımız gibi net ve pak ortamlar sunmaya hazırız. Sizde profesyonel temizlik konusunda hizmet almak isterseniz bizlere iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca www.netpaktemizlik.com sitemizi de inceleyip ihtiyacınız olan temizlik hizmetlerini bizlerden talep edebilirsiniz. Unutmayın; size bir telefon kadar yakınız…

 

Ambarlı dış cephe temizliği, Ambarlı dağcı cephe temizliği, Ambarlı dış cephe cam temizliği, Ambarlı cephe temizliği, Ambarlı cam temizliği, Ambarlı temizlik şirketi, Ambarlı temizlik şirketleri, Ambarlı temizlik firması, Ambarlı temizlik firmaları, İstanbul Ambarlı dış cephe temizliği, Ambarlı cephe temizlik şirketiAmbarlı inşaat temizliği, Ambarlı inşaat sonrası temizlik, Ambarlı inşaat sonrası ev temizliği, Ambarlı işyeri temizliği, Ambarlı boş ev temizliği, Ambarlı tadilat sonrası temizlik, Ambarlı okul temizliği, Ambarlı yurt temizliği, Ambarlı inşaat sonu işyeri temizliği, Ambarlı temizlik, Ambarlı inşaat sonrası villa temizliği, Ambarlı ev temizliği, Ambarlı ev temizlik şirketleri, Ambarlı tadilat sonrası ev temizliği, Ambarlı tadilat sonu villa temizliği, Ambarlı ev temizlik şirketiAmbarlı ofis temizliği, Ambarlı ofis genel temizlik, Ambarlı ofis temizleme hizmeti, Ambarlı ofis temizlik şirketi, Ambarlı ofis temizlik şirketleri, Ambarlı ofis temizlik firması, Ambarlı ofis temizlik firmaları, Ambarlı düzenli ofis temizliği, Ambarlı günlük ofis temizliği, Ambarlı part time ofis temizliği, Ambarlı düzenli ofis temizlik şirketi, Ambarlı periyodik ofis temizliği, Ambarlı ofis temizlik fiyatları, Ambarlı ofis temizlik işi, İstanbul Ambarlı ofis temizliğiAmbarlı cam temizliği, Ambarlı cam temizlik şirketleri, Ambarlı okul cam temizliği, Ambarlı yurt cam temizliği, Ambarlı işyeri cam temizliği, Ambarlı ev cam temizliği, Ambarlı hastane cam temizliği, Ambarlı cam temizlik firmaları, Ambarlı cam temizlik şirketi, Ambarlı villa cam temizliği, Ambarlı cam temizlik firması, İstanbul Ambarlı, İstanbul Ambarlı temizlik şirketi, Ambarlı cam temizleme fiyatları, Ambarlı cam temizlik elemanı

 

Yorum Paylaş

Profesyonel Dış Cephe ve Temizlik Hizmetleri

Biz Ne Yapıyoruz ?
İstanbul Temizlik Şirketiyiz.

Profesyonel Dış Cephe Temizlik.