Zincirlikuyu Temizlik Şirketi

Zincirlikuyu Temizlik Şirketi Olarak Ev Temizliği, Ofis Temizliği,İnşaat ve Tadilat Sonrası Temizliği,Dış Cephe Temizliği, Dezenfekte, %100Memnuniyet Garantisi

ZİNCİRLİKUYU TEMİZLİK ŞİRKETİ

İstanbul Zincirlikuyu yeni yapıları ve farklı mimarilere sahip binaları ile büyümeye devam etmektedir. Bu binalara doğal olarak temizlik hizmeti yapılması gerekmektedir. Biz Netpak Temizlik Şirketi olarak profesyonel çalışma ekibimizle 1997 yılından beri siz değerli müşterilerimize Zincirlikuyu’da kaliteli hizmetler vermekteyiz.

Zincirlikuyu’da verdiğimiz bu hizmetler arasında; ev cam temizlik hizmeti, okul cam temizlik hizmeti, işyeri cam temizlik hizmeti, yurt cam temizlik hizmeti, kreş cam temizlik hizmeti, villa cam temizlik hizmeti, inşaat sonrası cam temizlik hizmeti ve tadilat sonrası cam temizlik hizmeti bulunmaktadır.

İnşaat sonrası ev temizliğinde camlarınız, balkonlarınız, mermerleriniz ve duvarlarınız silinir. Kapılarınız, dolaplarınız tepeden en alt kısımdaki pervazları çıkartılana kadar temizlenir. Banyo ve lavabolarınız derz, harç, boya gibi atıklardan arıtılır temizlenir ve ilaçlanarak bakterilerden arındırılır. Duş tekneniz, klozetiniz etiketlerinden temizlenir, parkeleriniz ve ara koridor taşlarınız ilaçlanır ve vakumlu makinalarımız tarafından temizlenir, eviniz 1 günde teslim edilir.

Ofis temizliği alanında daha kapsamlı, teknolojik ekipmanlarla daha kaliteli hizmetler sunmaya özen göstermekteyiz. Yerlerin, masaların, ofis araç gereçlerinin temizlenmesi ve dezenfekte edilmesi ince temizlik gerektirmektedir. Biz Netpak Temizlik olarak Zincirlikuyu’da hem ofis hem de büro temizliğini farklı alternatiflerle, personelleri rahatsız etmeden onlara en uygun saat ve günlerde gerçekleştirmekteyiz.

Zincirlikuyu’da verdiğimiz hizmetler arasında bulunan inşaat sonrası cam temizliği normal camlardan farklı bir hizmettir. Camlardaki mantarların temizlenmesi ve çerçevelerin üzerindeki bantların temizlenmesi normal cam temizliğinden daha zordur. Tadilat sonrası cam temizliğinde ise boya, badana ve tadilat gibi işlemler yapıldığı için cam ve çerçevelerde oturmuş ağır kirler mevcut olup gerek kimyasallarla gerek cam kazıma aparatlarıyla tamamen dezenfekte edilmektedir.

Ayrıca boş ev temizlik hizmeti, okul temizlik hizmeti ve işyeri temizlik hizmeti de Netpak Temizlik Şirketi olarak Zincirlikuyu’da verdiğimiz hizmetler arasında bulunmaktadır. Boş ev temizleme işi basit gibi gözükse de evde sizden önce oturan kişilerin bıraktığı kir kalıntıları zamanla oturmuş hale gelmektedir, ayrıca taşınma öncesi gerek görüldüğü takdirde boya, badana yapılmaktadır ve bu da temizlik işini çok daha fazla zorlaştırmaktadır. Biz Netpak Temizlik olarak gelişmiş teknoloji ve ekipmanlar, gerekli kimyasallar ve profesyonel ekiplerimizle ev temizliğinde de sizlere en iyi şekilde hizmet sunmaktayız.

Dış cephe cam temizliği ve dağcılık dış cephe temizliği alanında da Netpak Dağcı Temizlik Şirketi olarak Zincirlikuyu’da uzman sertifikalı dağcı personellerimiz ile 7/24 profesyonel dağcı cephe temizliği hizmetleri sunmaktayız. Dış cephe cam temizliği, yüksek binaların cephe temizliğinde uyguladığımız araç, vinç yardımı ya da asma sepet gibi farklı alternatiflerle gerçekleştirdiğimiz bir hizmettir. Önemli bir husus olarak da; çalışanlarımız yüksekte çalışma anlamında gerekli belgelere ve sertifikalara sahiptir.

Biz Zincirlikuyu Netpak Temizlik Şirketi olarak yılların vermiş olduğu tecrübe ile siz değerli müşterilerimize daha sağlıklı, daha güler yüzlü adımız gibi net ve pak ortamlar sunmaya hazırız. Sizde profesyonel temizlik konusunda hizmet almak isterseniz bizlere iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca www.netpaktemizlik.com sitemizi de inceleyip ihtiyacınız olan temizlik hizmetlerini bizlerden talep edebilirsiniz. Unutmayın; size bir telefon kadar yakınız…

 

 

Zincirlikuyu dış cephe temizliği, Zincirlikuyu dağcı cephe temizliği, Zincirlikuyu dış cephe cam temizliği, Zincirlikuyu cephe temizliği, Zincirlikuyu cam temizliği, Zincirlikuyu temizlik şirketi, Zincirlikuyu temizlik şirketleri, Zincirlikuyu temizlik firması, Zincirlikuyu temizlik firmaları, İstanbul Zincirlikuyu dış cephe temizliği, Zincirlikuyu cephe temizlik şirketiZincirlikuyu inşaat temizliği, Zincirlikuyu inşaat sonrası temizlik, Zincirlikuyu inşaat sonrası ev temizliği, Zincirlikuyu işyeri temizliği, Zincirlikuyu boş ev temizliği, Zincirlikuyu tadilat sonrası temizlik, Zincirlikuyu okul temizliği, Zincirlikuyu yurt temizliği, Zincirlikuyu inşaat sonu işyeri temizliği, Zincirlikuyu temizlik, Zincirlikuyu inşaat sonrası villa temizliği, Zincirlikuyu ev temizliği, Zincirlikuyu ev temizlik şirketleri, Zincirlikuyu tadilat sonrası ev temizliği, Zincirlikuyu tadilat sonu villa temizliği, Zincirlikuyu ev temizlik şirketiZincirlikuyu ofis temizliği, Zincirlikuyu ofis genel temizlik, Zincirlikuyu ofis temizleme hizmeti, Zincirlikuyu ofis temizlik şirketi, Zincirlikuyu ofis temizlik şirketleri, Zincirlikuyu ofis temizlik firması, Zincirlikuyu ofis temizlik firmaları, Zincirlikuyu düzenli ofis temizliği, Zincirlikuyu günlük ofis temizliği, Zincirlikuyu part time ofis temizliği, Zincirlikuyu düzenli ofis temizlik şirketi, Zincirlikuyu periyodik ofis temizliği, Zincirlikuyu ofis temizlik fiyatları, Zincirlikuyu ofis temizlik işi, İstanbul Zincirlikuyu ofis temizliğiZincirlikuyu cam temizliği, Zincirlikuyu cam temizlik şirketleri, Zincirlikuyu okul cam temizliği, Zincirlikuyu yurt cam temizliği, Zincirlikuyu işyeri cam temizliği, Zincirlikuyu ev cam temizliği, Zincirlikuyu hastane cam temizliği, Zincirlikuyu cam temizlik firmaları, Zincirlikuyu cam temizlik şirketi, Zincirlikuyu villa cam temizliği, Zincirlikuyu cam temizlik firması, İstanbul Zincirlikuyu, İstanbul Zincirlikuyu temizlik şirketi, Zincirlikuyu cam temizleme fiyatları, Zincirlikuyu cam temizlik elemanı

Yorum Paylaş

Profesyonel Dış Cephe ve Temizlik Hizmetleri

Biz Ne Yapıyoruz ?
İstanbul Temizlik Şirketiyiz.

Profesyonel Dış Cephe Temizlik.