Zekeriyaköy Temizlik Şirketi

Zekeriyaköy Temizlik Şirketi Olarak Ev Temizliği, Dezenfeksiyon, İnşaat ve Tadilat Sonrası Temizliği, Dış Cephe Temizliği, Uygun Fiyat %100 Memnuniyet Garantisi

ZEKERİYAKÖY TEMİZLİK ŞİRKETİ

İstanbul Zekeriyaköy yeni yapıları ve farklı mimarilere sahip binaları ile büyümeye devam etmektedir. Bu binalara doğal olarak temizlik hizmeti yapılması gerekmektedir. Biz Netpak Temizlik Şirketi olarak profesyonel çalışma ekibimizle 1997 yılından beri siz değerli müşterilerimize Zekeriyaköy’de kaliteli hizmetler vermekteyiz.

Zekeriyaköy’de verdiğimiz bu hizmetler arasında; ev cam temizlik hizmeti, okul cam temizlik hizmeti, işyeri cam temizlik hizmeti, yurt cam temizlik hizmeti, kreş cam temizlik hizmeti, villa cam temizlik hizmeti, inşaat sonrası cam temizlik hizmeti ve tadilat sonrası cam temizlik hizmeti bulunmaktadır.

İnşaat sonrası ev temizliğinde camlarınız, balkonlarınız, mermerleriniz ve duvarlarınız silinir. Kapılarınız, dolaplarınız tepeden en alt kısımdaki pervazları çıkartılana kadar temizlenir. Banyo ve lavabolarınız derz, harç, boya gibi atıklardan arıtılır temizlenir ve ilaçlanarak bakterilerden arındırılır. Duş tekneniz, klozetiniz etiketlerinden temizlenir, parkeleriniz ve ara koridor taşlarınız ilaçlanır ve vakumlu makinalarımız tarafından temizlenir, eviniz 1 günde teslim edilir.

Ofis temizliği alanında daha kapsamlı, teknolojik ekipmanlarla daha kaliteli hizmetler sunmaya özen göstermekteyiz. Yerlerin, masaların, ofis araç gereçlerinin temizlenmesi ve dezenfekte edilmesi ince temizlik gerektirmektedir. Biz Netpak Temizlik olarak Zekeriyaköy’de hem ofis hem de büro temizliğini farklı alternatiflerle, personelleri rahatsız etmeden onlara en uygun saat ve günlerde gerçekleştirmekteyiz.

Zekeriyaköy’de verdiğimiz hizmetler arasında bulunan inşaat sonrası cam temizliği normal camlardan farklı bir hizmettir. Camlardaki mantarların temizlenmesi ve çerçevelerin üzerindeki bantların temizlenmesi normal cam temizliğinden daha zordur. Tadilat sonrası cam temizliğinde ise boya, badana ve tadilat gibi işlemler yapıldığı için cam ve çerçevelerde oturmuş ağır kirler mevcut olup gerek kimyasallarla gerek cam kazıma aparatlarıyla tamamen dezenfekte edilmektedir.

Ayrıca boş ev temizlik hizmeti, okul temizlik hizmeti ve işyeri temizlik hizmeti de Netpak Temizlik Şirketi olarak Zekeriyaköy’de verdiğimiz hizmetler arasında bulunmaktadır. Boş ev temizleme işi basit gibi gözükse de evde sizden önce oturan kişilerin bıraktığı kir kalıntıları zamanla oturmuş hale gelmektedir, ayrıca taşınma öncesi gerek görüldüğü takdirde boya, badana yapılmaktadır ve bu da temizlik işini çok daha fazla zorlaştırmaktadır. Biz Netpak Temizlik olarak gelişmiş teknoloji ve ekipmanlar, gerekli kimyasallar ve profesyonel ekiplerimizle ev temizliğinde de sizlere en iyi şekilde hizmet sunmaktayız.

Dış cephe cam temizliği ve dağcılık dış cephe temizliği alanında da Netpak Dağcı Temizlik Şirketi olarak Zekeriyaköy’de uzman sertifikalı dağcı personellerimiz ile 7/24 profesyonel dağcı cephe temizliği hizmetleri sunmaktayız. Dış cephe cam temizliği, yüksek binaların cephe temizliğinde uyguladığımız araç, vinç yardımı ya da asma sepet gibi farklı alternatiflerle gerçekleştirdiğimiz bir hizmettir. Önemli bir husus olarak da; çalışanlarımız yüksekte çalışma anlamında gerekli belgelere ve sertifikalara sahiptir.

Biz Zekeriyaköy Netpak Temizlik Şirketi olarak yılların vermiş olduğu tecrübe ile siz değerli müşterilerimize daha sağlıklı, daha güler yüzlü adımız gibi net ve pak ortamlar sunmaya hazırız. Sizde profesyonel temizlik konusunda hizmet almak isterseniz bizlere iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca www.netpaktemizlik.com sitemizi de inceleyip ihtiyacınız olan temizlik hizmetlerini bizlerden talep edebilirsiniz. Unutmayın; size bir telefon kadar yakınız…

 

 

Zekeriyaköy dış cephe temizliği, Zekeriyaköy dağcı cephe temizliği, Zekeriyaköy dış cephe cam temizliği, Zekeriyaköy cephe temizliği, Zekeriyaköy cam temizliği, Zekeriyaköy temizlik şirketi, Zekeriyaköy temizlik şirketleri, Zekeriyaköy temizlik firması, Zekeriyaköy temizlik firmaları, İstanbul Zekeriyaköy dış cephe temizliği, Zekeriyaköy cephe temizlik şirketiZekeriyaköy inşaat temizliği, Zekeriyaköy inşaat sonrası temizlik, Zekeriyaköy inşaat sonrası ev temizliği, Zekeriyaköy işyeri temizliği, Zekeriyaköy boş ev temizliği, Zekeriyaköy tadilat sonrası temizlik, Zekeriyaköy okul temizliği, Zekeriyaköy yurt temizliği, Zekeriyaköy inşaat sonu işyeri temizliği, Zekeriyaköy temizlik, Zekeriyaköy inşaat sonrası villa temizliği, Zekeriyaköy ev temizliği, Zekeriyaköy ev temizlik şirketleri, Zekeriyaköy tadilat sonrası ev temizliği, Zekeriyaköy tadilat sonu villa temizliği, Zekeriyaköy ev temizlik şirketiZekeriyaköy ofis temizliği, Zekeriyaköy ofis genel temizlik, Zekeriyaköy ofis temizleme hizmeti, Zekeriyaköy ofis temizlik şirketi, Zekeriyaköy ofis temizlik şirketleri, Zekeriyaköy ofis temizlik firması, Zekeriyaköy ofis temizlik firmaları, Zekeriyaköy düzenli ofis temizliği, Zekeriyaköy günlük ofis temizliği, Zekeriyaköy part time ofis temizliği, Zekeriyaköy düzenli ofis temizlik şirketi, Zekeriyaköy periyodik ofis temizliği, Zekeriyaköy ofis temizlik fiyatları, Zekeriyaköy ofis temizlik işi, İstanbul Zekeriyaköy ofis temizliğiZekeriyaköy cam temizliği, Zekeriyaköy cam temizlik şirketleri, Zekeriyaköy okul cam temizliği, Zekeriyaköy yurt cam temizliği, Zekeriyaköy işyeri cam temizliği, Zekeriyaköy ev cam temizliği, Zekeriyaköy hastane cam temizliği, Zekeriyaköy cam temizlik firmaları, Zekeriyaköy cam temizlik şirketi, Zekeriyaköy villa cam temizliği, Zekeriyaköy cam temizlik firması, İstanbul Zekeriyaköy, İstanbul Zekeriyaköy temizlik şirketi, Zekeriyaköy cam temizleme fiyatları, Zekeriyaköy cam temizlik elemanı

Yorum Paylaş

Profesyonel Dış Cephe ve Temizlik Hizmetleri

Biz Ne Yapıyoruz ?
İstanbul Temizlik Şirketiyiz.

Profesyonel Dış Cephe Temizlik.