Zeytinburnu Temizlik Şirketi

Zeytinburnu Temizlik Şirketi,Olarak Dezenfeksiyon, Ofis Temizliği, İnşaat ve Tadilat Sonrası Temizliği, Dış Cephe Temizliği, Uygun Fiyat %100 Memnuniyet Garanti

ZEYTİNBURNU TEMİZLİK ŞİRKETİ

İstanbul Zeytinburnu yeni yapıları ve farklı mimarilere sahip binaları ile büyümeye devam etmektedir. Bu binalara doğal olarak temizlik hizmeti yapılması gerekmektedir. Biz Netpak Temizlik Şirketi olarak profesyonel çalışma ekibimizle 1997 yılından beri siz değerli müşterilerimize Zeytinburnu’nda kaliteli hizmetler vermekteyiz.

Zeytinburnu’nda verdiğimiz bu hizmetler arasında; ev cam temizlik hizmeti, okul cam temizlik hizmeti, işyeri cam temizlik hizmeti, yurt cam temizlik hizmeti, kreş cam temizlik hizmeti, villa cam temizlik hizmeti, inşaat sonrası cam temizlik hizmeti ve tadilat sonrası cam temizlik hizmeti bulunmaktadır.

İnşaat sonrası ev temizliğinde camlarınız, balkonlarınız, mermerleriniz ve duvarlarınız silinir. Kapılarınız, dolaplarınız tepeden en alt kısımdaki pervazları çıkartılana kadar temizlenir. Banyo ve lavabolarınız derz, harç, boya gibi atıklardan arıtılır temizlenir ve ilaçlanarak bakterilerden arındırılır. Duş tekneniz, klozetiniz etiketlerinden temizlenir, parkeleriniz ve ara koridor taşlarınız ilaçlanır ve vakumlu makinalarımız tarafından temizlenir, eviniz 1 günde teslim edilir.

Ofis temizliği alanında daha kapsamlı, teknolojik ekipmanlarla daha kaliteli hizmetler sunmaya özen göstermekteyiz. Yerlerin, masaların, ofis araç gereçlerinin temizlenmesi ve dezenfekte edilmesi ince temizlik gerektirmektedir. Biz Netpak Temizlik olarak Zeytinburnu’nda hem ofis hem de büro temizliğini farklı alternatiflerle, personelleri rahatsız etmeden onlara en uygun saat ve günlerde gerçekleştirmekteyiz.

Zeytinburnu’nda verdiğimiz hizmetler arasında bulunan inşaat sonrası cam temizliği normal camlardan farklı bir hizmettir. Camlardaki mantarların temizlenmesi ve çerçevelerin üzerindeki bantların temizlenmesi normal cam temizliğinden daha zordur. Tadilat sonrası cam temizliğinde ise boya, badana ve tadilat gibi işlemler yapıldığı için cam ve çerçevelerde oturmuş ağır kirler mevcut olup gerek kimyasallarla gerek cam kazıma aparatlarıyla tamamen dezenfekte edilmektedir.

Ayrıca boş ev temizlik hizmeti, okul temizlik hizmeti ve işyeri temizlik hizmeti de Netpak Temizlik Şirketi olarak Zeytinburnu’nda verdiğimiz hizmetler arasında bulunmaktadır. Boş ev temizleme işi basit gibi gözükse de evde sizden önce oturan kişilerin bıraktığı kir kalıntıları zamanla oturmuş hale gelmektedir, ayrıca taşınma öncesi gerek görüldüğü takdirde boya, badana yapılmaktadır ve bu da temizlik işini çok daha fazla zorlaştırmaktadır. Biz Netpak Temizlik olarak gelişmiş teknoloji ve ekipmanlar, gerekli kimyasallar ve profesyonel ekiplerimizle ev temizliğinde de sizlere en iyi şekilde hizmet sunmaktayız.

Dış cephe cam temizliği ve dağcılık dış cephe temizliği alanında da Netpak Dağcı Temizlik Şirketi olarak Zeytinburnu’nda uzman sertifikalı dağcı personellerimiz ile 7/24 profesyonel dağcı cephe temizliği hizmetleri sunmaktayız. Dış cephe cam temizliği, yüksek binaların cephe temizliğinde uyguladığımız araç, vinç yardımı ya da asma sepet gibi farklı alternatiflerle gerçekleştirdiğimiz bir hizmettir. Önemli bir husus olarak da; çalışanlarımız yüksekte çalışma anlamında gerekli belgelere ve sertifikalara sahiptir.

Biz Zeytinburnu Netpak Temizlik Şirketi olarak yılların vermiş olduğu tecrübe ile siz değerli müşterilerimize daha sağlıklı, daha güler yüzlü adımız gibi net ve pak ortamlar sunmaya hazırız. Sizde profesyonel temizlik konusunda hizmet almak isterseniz bizlere iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca www.netpaktemizlik.com sitemizi de inceleyip ihtiyacınız olan temizlik hizmetlerini bizlerden talep edebilirsiniz. Unutmayın; size bir telefon kadar yakınız…

 

 

 

Zeytinburnu dış cephe temizliği, Zeytinburnu dağcı cephe temizliği, Zeytinburnu dış cephe cam temizliği, Zeytinburnu cephe temizliği, Zeytinburnu cam temizliği, Zeytinburnu temizlik şirketi, Zeytinburnu temizlik şirketleri, Zeytinburnu temizlik firması, Zeytinburnu temizlik firmaları, İstanbul Zeytinburnu dış cephe temizliği, Zeytinburnu cephe temizlik şirketiZeytinburnu inşaat temizliği, Zeytinburnu inşaat sonrası temizlik, Zeytinburnu inşaat sonrası ev temizliği, Zeytinburnu işyeri temizliği, Zeytinburnu boş ev temizliği, Zeytinburnu tadilat sonrası temizlik, Zeytinburnu okul temizliği, Zeytinburnu yurt temizliği, Zeytinburnu inşaat sonu işyeri temizliği, Zeytinburnu temizlik, Zeytinburnu inşaat sonrası villa temizliği, Zeytinburnu ev temizliği, Zeytinburnu ev temizlik şirketleri, Zeytinburnu tadilat sonrası ev temizliği, Zeytinburnu tadilat sonu villa temizliği, Zeytinburnu ev temizlik şirketiZeytinburnu ofis temizliği, Zeytinburnu ofis genel temizlik, Zeytinburnu ofis temizleme hizmeti, Zeytinburnu ofis temizlik şirketi, Zeytinburnu ofis temizlik şirketleri, Zeytinburnu ofis temizlik firması, Zeytinburnu ofis temizlik firmaları, Zeytinburnu düzenli ofis temizliği, Zeytinburnu günlük ofis temizliği, Zeytinburnu part time ofis temizliği, Zeytinburnu düzenli ofis temizlik şirketi, Zeytinburnu periyodik ofis temizliği, Zeytinburnu ofis temizlik fiyatları, Zeytinburnu ofis temizlik işi, İstanbul Zeytinburnu ofis temizliğiZeytinburnu cam temizliği, Zeytinburnu cam temizlik şirketleri, Zeytinburnu okul cam temizliği, Zeytinburnu yurt cam temizliği, Zeytinburnu işyeri cam temizliği, Zeytinburnu ev cam temizliği, Zeytinburnu hastane cam temizliği, Zeytinburnu cam temizlik firmaları, Zeytinburnu cam temizlik şirketi, Zeytinburnu villa cam temizliği, Zeytinburnu cam temizlik firması, İstanbul Zeytinburnu, İstanbul Zeytinburnu temizlik şirketi, Zeytinburnu cam temizleme fiyatları, Zeytinburnu cam temizlik elemanı

Yorum Paylaş

Profesyonel Dış Cephe ve Temizlik Hizmetleri

Biz Ne Yapıyoruz ?
İstanbul Temizlik Şirketiyiz.

Profesyonel Dış Cephe Temizlik.