Yeşilköy Temizlik Şirketi

Yeşilköy Temizlik Şirketi, Olarak Ev Temizliği, Ofis Temizliği, İnşaat ve Tadilat Sonrası Temizliği, Dış Cephe Temizliği, Uygun Fiyat %100 Memnuniyet Garantisi

YEŞİLKÖY TEMİZLİK ŞİRKETİ

İstanbul Yeşilköy yeni yapıları ve farklı mimarilere sahip binaları ile büyümeye devam etmektedir. Bu binalara doğal olarak temizlik hizmeti yapılması gerekmektedir. Biz Netpak Temizlik Şirketi olarak profesyonel çalışma ekibimizle 1997 yılından beri siz değerli müşterilerimize Yeşilköy’de kaliteli hizmetler vermekteyiz.

Yeşilköy’de verdiğimiz bu hizmetler arasında; ev cam temizlik hizmeti, okul cam temizlik hizmeti, işyeri cam temizlik hizmeti, yurt cam temizlik hizmeti, kreş cam temizlik hizmeti, villa cam temizlik hizmeti, inşaat sonrası cam temizlik hizmeti ve tadilat sonrası cam temizlik hizmeti bulunmaktadır.

İnşaat sonrası ev temizliğinde camlarınız, balkonlarınız, mermerleriniz ve duvarlarınız silinir. Kapılarınız, dolaplarınız tepeden en alt kısımdaki pervazları çıkartılana kadar temizlenir. Banyo ve lavabolarınız derz, harç, boya gibi atıklardan arıtılır temizlenir ve ilaçlanarak bakterilerden arındırılır. Duş tekneniz, klozetiniz etiketlerinden temizlenir, parkeleriniz ve ara koridor taşlarınız ilaçlanır ve vakumlu makinalarımız tarafından temizlenir, eviniz 1 günde teslim edilir.

Ofis temizliği alanında daha kapsamlı, teknolojik ekipmanlarla daha kaliteli hizmetler sunmaya özen göstermekteyiz. Yerlerin, masaların, ofis araç gereçlerinin temizlenmesi ve dezenfekte edilmesi ince temizlik gerektirmektedir. Biz Netpak Temizlik olarak Yeşilköy’de hem ofis hem de büro temizliğini farklı alternatiflerle, personelleri rahatsız etmeden onlara en uygun saat ve günlerde gerçekleştirmekteyiz.

Yeşilköy’de verdiğimiz hizmetler arasında bulunan inşaat sonrası cam temizliği normal camlardan farklı bir hizmettir. Camlardaki mantarların temizlenmesi ve çerçevelerin üzerindeki bantların temizlenmesi normal cam temizliğinden daha zordur. Tadilat sonrası cam temizliğinde ise boya, badana ve tadilat gibi işlemler yapıldığı için cam ve çerçevelerde oturmuş ağır kirler mevcut olup gerek kimyasallarla gerek cam kazıma aparatlarıyla tamamen dezenfekte edilmektedir.

Ayrıca boş ev temizlik hizmeti, okul temizlik hizmeti ve işyeri temizlik hizmeti de Netpak Temizlik Şirketi olarak Yeşilköy’de verdiğimiz hizmetler arasında bulunmaktadır. Boş ev temizleme işi basit gibi gözükse de evde sizden önce oturan kişilerin bıraktığı kir kalıntıları zamanla oturmuş hale gelmektedir, ayrıca taşınma öncesi gerek görüldüğü takdirde boya, badana yapılmaktadır ve bu da temizlik işini çok daha fazla zorlaştırmaktadır. Biz Netpak Temizlik olarak gelişmiş teknoloji ve ekipmanlar, gerekli kimyasallar ve profesyonel ekiplerimizle ev temizliğinde de sizlere en iyi şekilde hizmet sunmaktayız.

Dış cephe cam temizliği ve dağcılık dış cephe temizliği alanında da Netpak Dağcı Temizlik Şirketi olarak Yeşilköy’de uzman sertifikalı dağcı personellerimiz ile 7/24 profesyonel dağcı cephe temizliği hizmetleri sunmaktayız. Dış cephe cam temizliği, yüksek binaların cephe temizliğinde uyguladığımız araç, vinç yardımı ya da asma sepet gibi farklı alternatiflerle gerçekleştirdiğimiz bir hizmettir. Önemli bir husus olarak da; çalışanlarımız yüksekte çalışma anlamında gerekli belgelere ve sertifikalara sahiptir.

Biz Yeşilköy Netpak Temizlik Şirketi olarak yılların vermiş olduğu tecrübe ile siz değerli müşterilerimize daha sağlıklı, daha güler yüzlü adımız gibi net ve pak ortamlar sunmaya hazırız. Sizde profesyonel temizlik konusunda hizmet almak isterseniz bizlere iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca www.netpaktemizlik.com sitemizi de inceleyip ihtiyacınız olan temizlik hizmetlerini bizlerden talep edebilirsiniz. Unutmayın; size bir telefon kadar yakınız…

 

 

Yeşilköy dış cephe temizliği, Yeşilköy dağcı cephe temizliği, Yeşilköy dış cephe cam temizliği, Yeşilköy cephe temizliği, Yeşilköy cam temizliği, Yeşilköy temizlik şirketi, Yeşilköy temizlik şirketleri, Yeşilköy temizlik firması, Yeşilköy temizlik firmaları, İstanbul Yeşilköy dış cephe temizliği, Yeşilköy cephe temizlik şirketiYeşilköy inşaat temizliği, Yeşilköy inşaat sonrası temizlik, Yeşilköy inşaat sonrası ev temizliği, Yeşilköy işyeri temizliği, Yeşilköy boş ev temizliği, Yeşilköy tadilat sonrası temizlik, Yeşilköy okul temizliği, Yeşilköy yurt temizliği, Yeşilköy inşaat sonu işyeri temizliği, Yeşilköy temizlik, Yeşilköy inşaat sonrası villa temizliği, Yeşilköy ev temizliği, Yeşilköy ev temizlik şirketleri, Yeşilköy tadilat sonrası ev temizliği, Yeşilköy tadilat sonu villa temizliği, Yeşilköy ev temizlik şirketiYeşilköy ofis temizliği, Yeşilköy ofis genel temizlik, Yeşilköy ofis temizleme hizmeti, Yeşilköy ofis temizlik şirketi, Yeşilköy ofis temizlik şirketleri, Yeşilköy ofis temizlik firması, Yeşilköy ofis temizlik firmaları, Yeşilköy düzenli ofis temizliği, Yeşilköy günlük ofis temizliği, Yeşilköy part time ofis temizliği, Yeşilköy düzenli ofis temizlik şirketi, Yeşilköy periyodik ofis temizliği, Yeşilköy ofis temizlik fiyatları, Yeşilköy ofis temizlik işi, İstanbul Yeşilköy ofis temizliğiYeşilköy cam temizliği, Yeşilköy cam temizlik şirketleri, Yeşilköy okul cam temizliği, Yeşilköy yurt cam temizliği, Yeşilköy işyeri cam temizliği, Yeşilköy ev cam temizliği, Yeşilköy hastane cam temizliği, Yeşilköy cam temizlik firmaları, Yeşilköy cam temizlik şirketi, Yeşilköy villa cam temizliği, Yeşilköy cam temizlik firması, İstanbul Yeşilköy, İstanbul Yeşilköy temizlik şirketi, Yeşilköy cam temizleme fiyatları, Yeşilköy cam temizlik elemanı

Yorum Paylaş

Profesyonel Dış Cephe ve Temizlik Hizmetleri

Biz Ne Yapıyoruz ?
İstanbul Temizlik Şirketiyiz.

Profesyonel Dış Cephe Temizlik.