Yenikapı Temizlik Şirketi

Yenikapı Temizlik Şirketi,Olarak Dış Cephe Temizliği, Ofis Temizliği, Tadilat Temizlik, İnşaat Temizliği,7/24 Temizlik, %100 Memnuniyet Garantisi Uygun Fiyat..

YENİKAPI TEMİZLİK ŞİRKETİ

İstanbul Yenikapı yeni yapıları ve farklı mimarilere sahip binaları ile büyümeye devam etmektedir. Bu binalara doğal olarak temizlik hizmeti yapılması gerekmektedir. Biz Netpak Temizlik Şirketi olarak profesyonel çalışma ekibimizle 1997 yılından beri siz değerli müşterilerimize Yenikapı’da kaliteli hizmetler vermekteyiz.

Yenikapı’da verdiğimiz bu hizmetler arasında; ev cam temizlik hizmeti, okul cam temizlik hizmeti, işyeri cam temizlik hizmeti, yurt cam temizlik hizmeti, kreş cam temizlik hizmeti, villa cam temizlik hizmeti, inşaat sonrası cam temizlik hizmeti ve tadilat sonrası cam temizlik hizmeti bulunmaktadır.

İnşaat sonrası ev temizliğinde camlarınız, balkonlarınız, mermerleriniz ve duvarlarınız silinir. Kapılarınız, dolaplarınız tepeden en alt kısımdaki pervazları çıkartılana kadar temizlenir. Banyo ve lavabolarınız derz, harç, boya gibi atıklardan arıtılır temizlenir ve ilaçlanarak bakterilerden arındırılır. Duş tekneniz, klozetiniz etiketlerinden temizlenir, parkeleriniz ve ara koridor taşlarınız ilaçlanır ve vakumlu makinalarımız tarafından temizlenir, eviniz 1 günde teslim edilir.

Ofis temizliği alanında daha kapsamlı, teknolojik ekipmanlarla daha kaliteli hizmetler sunmaya özen göstermekteyiz. Yerlerin, masaların, ofis araç gereçlerinin temizlenmesi ve dezenfekte edilmesi ince temizlik gerektirmektedir. Biz Netpak Temizlik olarak Yenikapı’da hem ofis hem de büro temizliğini farklı alternatiflerle, personelleri rahatsız etmeden onlara en uygun saat ve günlerde gerçekleştirmekteyiz.

Yenikapı’da verdiğimiz hizmetler arasında bulunan inşaat sonrası cam temizliği normal camlardan farklı bir hizmettir. Camlardaki mantarların temizlenmesi ve çerçevelerin üzerindeki bantların temizlenmesi normal cam temizliğinden daha zordur. Tadilat sonrası cam temizliğinde ise boya, badana ve tadilat gibi işlemler yapıldığı için cam ve çerçevelerde oturmuş ağır kirler mevcut olup gerek kimyasallarla gerek cam kazıma aparatlarıyla tamamen dezenfekte edilmektedir.

Ayrıca boş ev temizlik hizmeti, okul temizlik hizmeti ve işyeri temizlik hizmeti de Netpak Temizlik Şirketi olarak Yenikapı’da verdiğimiz hizmetler arasında bulunmaktadır. Boş ev temizleme işi basit gibi gözükse de evde sizden önce oturan kişilerin bıraktığı kir kalıntıları zamanla oturmuş hale gelmektedir, ayrıca taşınma öncesi gerek görüldüğü takdirde boya, badana yapılmaktadır ve bu da temizlik işini çok daha fazla zorlaştırmaktadır. Biz Netpak Temizlik olarak gelişmiş teknoloji ve ekipmanlar, gerekli kimyasallar ve profesyonel ekiplerimizle ev temizliğinde de sizlere en iyi şekilde hizmet sunmaktayız.

Dış cephe cam temizliği ve dağcılık dış cephe temizliği alanında da Netpak Dağcı Temizlik Şirketi olarak Yenikapı’da uzman sertifikalı dağcı personellerimiz ile 7/24 profesyonel dağcı cephe temizliği hizmetleri sunmaktayız. Dış cephe cam temizliği, yüksek binaların cephe temizliğinde uyguladığımız araç, vinç yardımı ya da asma sepet gibi farklı alternatiflerle gerçekleştirdiğimiz bir hizmettir. Önemli bir husus olarak da; çalışanlarımız yüksekte çalışma anlamında gerekli belgelere ve sertifikalara sahiptir.

Biz Yenikapı Netpak Temizlik Şirketi olarak yılların vermiş olduğu tecrübe ile siz değerli müşterilerimize daha sağlıklı, daha güler yüzlü adımız gibi net ve pak ortamlar sunmaya hazırız. Sizde profesyonel temizlik konusunda hizmet almak isterseniz bizlere iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca www.netpaktemizlik.com sitemizi de inceleyip ihtiyacınız olan temizlik hizmetlerini bizlerden talep edebilirsiniz. Unutmayın; size bir telefon kadar yakınız…

 

 

Yenikapı dış cephe temizliği, Yenikapı dağcı cephe temizliği, Yenikapı dış cephe cam temizliği, Yenikapı cephe temizliği, Yenikapı cam temizliği, Yenikapı temizlik şirketi, Yenikapı temizlik şirketleri, Yenikapı temizlik firması, Yenikapı temizlik firmaları, İstanbul Yenikapı dış cephe temizliği, Yenikapı cephe temizlik şirketiYenikapı inşaat temizliği, Yenikapı inşaat sonrası temizlik, Yenikapı inşaat sonrası ev temizliği, Yenikapı işyeri temizliği, Yenikapı boş ev temizliği, Yenikapı tadilat sonrası temizlik, Yenikapı okul temizliği, Yenikapı yurt temizliği, Yenikapı inşaat sonu işyeri temizliği, Yenikapı temizlik, Yenikapı inşaat sonrası villa temizliği, Yenikapı ev temizliği, Yenikapı ev temizlik şirketleri, Yenikapı tadilat sonrası ev temizliği, Yenikapı tadilat sonu villa temizliği, Yenikapı ev temizlik şirketiYenikapı ofis temizliği, Yenikapı ofis genel temizlik, Yenikapı ofis temizleme hizmeti, Yenikapı ofis temizlik şirketi, Yenikapı ofis temizlik şirketleri, Yenikapı ofis temizlik firması, Yenikapı ofis temizlik firmaları, Yenikapı düzenli ofis temizliği, Yenikapı günlük ofis temizliği, Yenikapı part time ofis temizliği, Yenikapı düzenli ofis temizlik şirketi, Yenikapı periyodik ofis temizliği, Yenikapı ofis temizlik fiyatları, Yenikapı ofis temizlik işi, İstanbul Yenikapı ofis temizliğiYenikapı cam temizliği, Yenikapı cam temizlik şirketleri, Yenikapı okul cam temizliği, Yenikapı yurt cam temizliği, Yenikapı işyeri cam temizliği, Yenikapı ev cam temizliği, Yenikapı hastane cam temizliği, Yenikapı cam temizlik firmaları, Yenikapı cam temizlik şirketi, Yenikapı villa cam temizliği, Yenikapı cam temizlik firması, İstanbul Yenikapı, İstanbul Yenikapı temizlik şirketi, Yenikapı cam temizleme fiyatları, Yenikapı cam temizlik elemanı

Yorum Paylaş

Profesyonel Dış Cephe ve Temizlik Hizmetleri

Biz Ne Yapıyoruz ?
İstanbul Temizlik Şirketiyiz.

Profesyonel Dış Cephe Temizlik.