Ümraniye Temizlik Şirketi

Ümraniye Temizlik Şirketi,Geniş Personel Kadrosuyla Dış Cephe Temizliği, İnşaat Sonrası Temizlik, Tadilat Sonu Ev Temizliği, Ofis Temizliği, Hizmetleri Sunuyor.

ÜMRANİYE TEMİZLİK ŞİRKETİ

İstanbul Ümraniye yeni yapıları ve farklı mimarilere sahip binaları ile büyümeye devam etmektedir. Bu binalara doğal olarak temizlik hizmeti yapılması gerekmektedir. Biz Netpak Temizlik Şirketi olarak profesyonel çalışma ekibimizle 1997 yılından beri siz değerli müşterilerimize Ümraniye’de kaliteli hizmetler vermekteyiz.

Ümraniye’de verdiğimiz bu hizmetler arasında; ev cam temizlik hizmeti, okul cam temizlik hizmeti, işyeri cam temizlik hizmeti, yurt cam temizlik hizmeti, kreş cam temizlik hizmeti, villa cam temizlik hizmeti, inşaat sonrası cam temizlik hizmeti ve tadilat sonrası cam temizlik hizmeti bulunmaktadır.

İnşaat sonrası ev temizliğinde camlarınız, balkonlarınız, mermerleriniz ve duvarlarınız silinir. Kapılarınız, dolaplarınız tepeden en alt kısımdaki pervazları çıkartılana kadar temizlenir. Banyo ve lavabolarınız derz, harç, boya gibi atıklardan arıtılır temizlenir ve ilaçlanarak bakterilerden arındırılır. Duş tekneniz, klozetiniz etiketlerinden temizlenir, parkeleriniz ve ara koridor taşlarınız ilaçlanır ve vakumlu makinalarımız tarafından temizlenir, eviniz 1 günde teslim edilir.

Ofis temizliği alanında daha kapsamlı, teknolojik ekipmanlarla daha kaliteli hizmetler sunmaya özen göstermekteyiz. Yerlerin, masaların, ofis araç gereçlerinin temizlenmesi ve dezenfekte edilmesi ince temizlik gerektirmektedir. Biz Netpak Temizlik olarak Ümraniye’de hem ofis hem de büro temizliğini farklı alternatiflerle, personelleri rahatsız etmeden onlara en uygun saat ve günlerde gerçekleştirmekteyiz.

Ümraniye’de verdiğimiz hizmetler arasında bulunan inşaat sonrası cam temizliği normal camlardan farklı bir hizmettir. Camlardaki mantarların temizlenmesi ve çerçevelerin üzerindeki bantların temizlenmesi normal cam temizliğinden daha zordur. Tadilat sonrası cam temizliğinde ise boya, badana ve tadilat gibi işlemler yapıldığı için cam ve çerçevelerde oturmuş ağır kirler mevcut olup gerek kimyasallarla gerek cam kazıma aparatlarıyla tamamen dezenfekte edilmektedir.

Ayrıca boş ev temizlik hizmeti, okul temizlik hizmeti ve işyeri temizlik hizmeti de Netpak Temizlik Şirketi olarak Ümraniye’de verdiğimiz hizmetler arasında bulunmaktadır. Boş ev temizleme işi basit gibi gözükse de evde sizden önce oturan kişilerin bıraktığı kir kalıntıları zamanla oturmuş hale gelmektedir, ayrıca taşınma öncesi gerek görüldüğü takdirde boya, badana yapılmaktadır ve bu da temizlik işini çok daha fazla zorlaştırmaktadır. Biz Netpak Temizlik olarak gelişmiş teknoloji ve ekipmanlar, gerekli kimyasallar ve profesyonel ekiplerimizle ev temizliğinde de sizlere en iyi şekilde hizmet sunmaktayız.

Dış cephe cam temizliği ve dağcılık dış cephe temizliği alanında da Netpak Dağcı Temizlik Şirketi olarak Ümraniye’de uzman sertifikalı dağcı personellerimiz ile 7/24 profesyonel dağcı cephe temizliği hizmetleri sunmaktayız. Dış cephe cam temizliği, yüksek binaların cephe temizliğinde uyguladığımız araç, vinç yardımı ya da asma sepet gibi farklı alternatiflerle gerçekleştirdiğimiz bir hizmettir. Önemli bir husus olarak da; çalışanlarımız yüksekte çalışma anlamında gerekli belgelere ve sertifikalara sahiptir.

Biz Ümraniye Netpak Temizlik Şirketi olarak yılların vermiş olduğu tecrübe ile siz değerli müşterilerimize daha sağlıklı, daha güler yüzlü adımız gibi net ve pak ortamlar sunmaya hazırız. Sizde profesyonel temizlik konusunda hizmet almak isterseniz bizlere iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca www.netpaktemizlik.com sitemizi de inceleyip ihtiyacınız olan temizlik hizmetlerini bizlerden talep edebilirsiniz. Unutmayın; size bir telefon kadar yakınız…

 

 

Ümraniye dış cephe temizliği, Ümraniye dağcı cephe temizliği, Ümraniye dış cephe cam temizliği, Ümraniye cephe temizliği, Ümraniye cam temizliği, Ümraniye temizlik şirketi, Ümraniye temizlik şirketleri, Ümraniye temizlik firması, Ümraniye temizlik firmaları, İstanbul Ümraniye dış cephe temizliği, Ümraniye cephe temizlik şirketiÜmraniye inşaat temizliği, Ümraniye inşaat sonrası temizlik, Ümraniye inşaat sonrası ev temizliği, Ümraniye işyeri temizliği, Ümraniye boş ev temizliği, Ümraniye tadilat sonrası temizlik, Ümraniye okul temizliği, Ümraniye yurt temizliği, Ümraniye inşaat sonu işyeri temizliği, Ümraniye temizlik, Ümraniye inşaat sonrası villa temizliği, Ümraniye ev temizliği, Ümraniye ev temizlik şirketleri, Ümraniye tadilat sonrası ev temizliği, Ümraniye tadilat sonu villa temizliği, Ümraniye ev temizlik şirketiÜmraniye ofis temizliği, Ümraniye ofis genel temizlik, Ümraniye ofis temizleme hizmeti, Ümraniye ofis temizlik şirketi, Ümraniye ofis temizlik şirketleri, Ümraniye ofis temizlik firması, Ümraniye ofis temizlik firmaları, Ümraniye düzenli ofis temizliği, Ümraniye günlük ofis temizliği, Ümraniye part time ofis temizliği, Ümraniye düzenli ofis temizlik şirketi, Ümraniye periyodik ofis temizliği, Ümraniye ofis temizlik fiyatları, Ümraniye ofis temizlik işi, İstanbul Ümraniye ofis temizliğiÜmraniye cam temizliği, Ümraniye cam temizlik şirketleri, Ümraniye okul cam temizliği, Ümraniye yurt cam temizliği, Ümraniye işyeri cam temizliği, Ümraniye ev cam temizliği, Ümraniye hastane cam temizliği, Ümraniye cam temizlik firmaları, Ümraniye cam temizlik şirketi, Ümraniye villa cam temizliği, Ümraniye cam temizlik firması, İstanbul Ümraniye, İstanbul Ümraniye temizlik şirketi, Ümraniye cam temizleme fiyatları, Ümraniye cam temizlik elemanı

Yorum Paylaş

Profesyonel Dış Cephe ve Temizlik Hizmetleri

Biz Ne Yapıyoruz ?
İstanbul Temizlik Şirketiyiz.

Profesyonel Dış Cephe Temizlik.