Taksim Temizlik Şirketi

Taksim Temizlik Şirketi Olarak Ev Temizliği, Ofis Temizliği, İnşaat ve Tadilat Sonrası Temizliği, Dış Cephe Temizliği, Uygun Fiyat %100 Memnuniyet Garantisi

TAKSİM TEMİZLİK ŞİRKETİ

İstanbul Taksim yeni yapıları ve farklı mimarilere sahip binaları ile büyümeye devam etmektedir. Bu binalara doğal olarak temizlik hizmeti yapılması gerekmektedir. Biz Netpak Temizlik Şirketi olarak profesyonel çalışma ekibimizle 1997 yılından beri siz değerli müşterilerimize Taksim’de kaliteli hizmetler vermekteyiz.

Taksim’de verdiğimiz bu hizmetler arasında; ev cam temizlik hizmeti, okul cam temizlik hizmeti, işyeri cam temizlik hizmeti, yurt cam temizlik hizmeti, kreş cam temizlik hizmeti, villa cam temizlik hizmeti, inşaat sonrası cam temizlik hizmeti ve tadilat sonrası cam temizlik hizmeti bulunmaktadır.

İnşaat sonrası ev temizliğinde camlarınız, balkonlarınız, mermerleriniz ve duvarlarınız silinir. Kapılarınız, dolaplarınız tepeden en alt kısımdaki pervazları çıkartılana kadar temizlenir. Banyo ve lavabolarınız derz, harç, boya gibi atıklardan arıtılır temizlenir ve ilaçlanarak bakterilerden arındırılır. Duş tekneniz, klozetiniz etiketlerinden temizlenir, parkeleriniz ve ara koridor taşlarınız ilaçlanır ve vakumlu makinalarımız tarafından temizlenir, eviniz 1 günde teslim edilir.

Ofis temizliği alanında daha kapsamlı, teknolojik ekipmanlarla daha kaliteli hizmetler sunmaya özen göstermekteyiz. Yerlerin, masaların, ofis araç gereçlerinin temizlenmesi ve dezenfekte edilmesi ince temizlik gerektirmektedir. Biz Netpak Temizlik olarak Taksim’de hem ofis hem de büro temizliğini farklı alternatiflerle, personelleri rahatsız etmeden onlara en uygun saat ve günlerde gerçekleştirmekteyiz.

Taksim’de verdiğimiz hizmetler arasında bulunan inşaat sonrası cam temizliği normal camlardan farklı bir hizmettir. Camlardaki mantarların temizlenmesi ve çerçevelerin üzerindeki bantların temizlenmesi normal cam temizliğinden daha zordur. Tadilat sonrası cam temizliğinde ise boya, badana ve tadilat gibi işlemler yapıldığı için cam ve çerçevelerde oturmuş ağır kirler mevcut olup gerek kimyasallarla gerek cam kazıma aparatlarıyla tamamen dezenfekte edilmektedir.

Ayrıca boş ev temizlik hizmeti, okul temizlik hizmeti ve işyeri temizlik hizmeti de Netpak Temizlik Şirketi olarak Taksim’de verdiğimiz hizmetler arasında bulunmaktadır. Boş ev temizleme işi basit gibi gözükse de evde sizden önce oturan kişilerin bıraktığı kir kalıntıları zamanla oturmuş hale gelmektedir, ayrıca taşınma öncesi gerek görüldüğü takdirde boya, badana yapılmaktadır ve bu da temizlik işini çok daha fazla zorlaştırmaktadır. Biz Netpak Temizlik olarak gelişmiş teknoloji ve ekipmanlar, gerekli kimyasallar ve profesyonel ekiplerimizle ev temizliğinde de sizlere en iyi şekilde hizmet sunmaktayız.

Dış cephe cam temizliği ve dağcılık dış cephe temizliği alanında da Netpak Dağcı Temizlik Şirketi olarak Taksim’de uzman sertifikalı dağcı personellerimiz ile 7/24 profesyonel dağcı cephe temizliği hizmetleri sunmaktayız. Dış cephe cam temizliği, yüksek binaların cephe temizliğinde uyguladığımız araç, vinç yardımı ya da asma sepet gibi farklı alternatiflerle gerçekleştirdiğimiz bir hizmettir. Önemli bir husus olarak da; çalışanlarımız yüksekte çalışma anlamında gerekli belgelere ve sertifikalara sahiptir.

Biz Taksim Netpak Temizlik Şirketi olarak yılların vermiş olduğu tecrübe ile siz değerli müşterilerimize daha sağlıklı, daha güler yüzlü adımız gibi net ve pak ortamlar sunmaya hazırız. Sizde profesyonel temizlik konusunda hizmet almak isterseniz bizlere iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca www.netpaktemizlik.com sitemizi de inceleyip ihtiyacınız olan temizlik hizmetlerini bizlerden talep edebilirsiniz. Unutmayın; size bir telefon kadar yakınız…

 

 

Taksim dış cephe temizliği, Taksim dağcı cephe temizliği, Taksim dış cephe cam temizliği, Taksim cephe temizliği, Taksim cam temizliği, Taksim temizlik şirketi, Taksim temizlik şirketleri, Taksim temizlik firması, Taksim temizlik firmaları, İstanbul Taksim dış cephe temizliği, Taksim cephe temizlik şirketiTaksim inşaat temizliği, Taksim inşaat sonrası temizlik, Taksim inşaat sonrası ev temizliği, Taksim işyeri temizliği, Taksim boş ev temizliği, Taksim tadilat sonrası temizlik, Taksim okul temizliği, Taksim yurt temizliği, Taksim inşaat sonu işyeri temizliği, Taksim temizlik, Taksim inşaat sonrası villa temizliği, Taksim ev temizliği, Taksim ev temizlik şirketleri, Taksim tadilat sonrası ev temizliği, Taksim tadilat sonu villa temizliği, Taksim ev temizlik şirketiTaksim ofis temizliği, Taksim ofis genel temizlik, Taksim ofis temizleme hizmeti, Taksim ofis temizlik şirketi, Taksim ofis temizlik şirketleri, Taksim ofis temizlik firması, Taksim ofis temizlik firmaları, Taksim düzenli ofis temizliği, Taksim günlük ofis temizliği, Taksim part time ofis temizliği, Taksim düzenli ofis temizlik şirketi, Taksim periyodik ofis temizliği, Taksim ofis temizlik fiyatları, Taksim ofis temizlik işi, İstanbul Taksim ofis temizliğiTaksim cam temizliği, Taksim cam temizlik şirketleri, Taksim okul cam temizliği, Taksim yurt cam temizliği, Taksim işyeri cam temizliği, Taksim ev cam temizliği, Taksim hastane cam temizliği, Taksim cam temizlik firmaları, Taksim cam temizlik şirketi, Taksim villa cam temizliği, Taksim cam temizlik firması, İstanbul Taksim, İstanbul Taksim temizlik şirketi, Taksim cam temizleme fiyatları, Taksim cam temizlik elemanı

Yorum Paylaş

Profesyonel Dış Cephe ve Temizlik Hizmetleri

Biz Ne Yapıyoruz ?
İstanbul Temizlik Şirketiyiz.

Profesyonel Dış Cephe Temizlik.