Topkapı Temizlik Şirketi

Topkapı Temizlik Şirketi, Dış cephe temizliği, İnşaat sonrası temizlik, Boş ev temizliği, Tadilat sonrası ev temizliği,hizmetleri vermekteyiz %100 Memnuniyet

TOPKAPI TEMİZLİK ŞİRKETİ

İstanbul Topkapı yeni yapıları ve farklı mimarilere sahip binaları ile büyümeye devam etmektedir. Bu binalara doğal olarak temizlik hizmeti yapılması gerekmektedir. Biz Netpak Temizlik Şirketi olarak profesyonel çalışma ekibimizle 1997 yılından beri siz değerli müşterilerimize Topkapı’da kaliteli hizmetler vermekteyiz.

Topkapı’da verdiğimiz bu hizmetler arasında; ev cam temizlik hizmeti, okul cam temizlik hizmeti, işyeri cam temizlik hizmeti, yurt cam temizlik hizmeti, kreş cam temizlik hizmeti, villa cam temizlik hizmeti, inşaat sonrası cam temizlik hizmeti ve tadilat sonrası cam temizlik hizmeti bulunmaktadır.

İnşaat sonrası ev temizliğinde camlarınız, balkonlarınız, mermerleriniz ve duvarlarınız silinir. Kapılarınız, dolaplarınız tepeden en alt kısımdaki pervazları çıkartılana kadar temizlenir. Banyo ve lavabolarınız derz, harç, boya gibi atıklardan arıtılır temizlenir ve ilaçlanarak bakterilerden arındırılır. Duş tekneniz, klozetiniz etiketlerinden temizlenir, parkeleriniz ve ara koridor taşlarınız ilaçlanır ve vakumlu makinalarımız tarafından temizlenir, eviniz 1 günde teslim edilir.

Ofis temizliği alanında daha kapsamlı, teknolojik ekipmanlarla daha kaliteli hizmetler sunmaya özen göstermekteyiz. Yerlerin, masaların, ofis araç gereçlerinin temizlenmesi ve dezenfekte edilmesi ince temizlik gerektirmektedir. Biz Netpak Temizlik olarak Topkapı’da hem ofis hem de büro temizliğini farklı alternatiflerle, personelleri rahatsız etmeden onlara en uygun saat ve günlerde gerçekleştirmekteyiz.

Topkapı’da verdiğimiz hizmetler arasında bulunan inşaat sonrası cam temizliği normal camlardan farklı bir hizmettir. Camlardaki mantarların temizlenmesi ve çerçevelerin üzerindeki bantların temizlenmesi normal cam temizliğinden daha zordur. Tadilat sonrası cam temizliğinde ise boya, badana ve tadilat gibi işlemler yapıldığı için cam ve çerçevelerde oturmuş ağır kirler mevcut olup gerek kimyasallarla gerek cam kazıma aparatlarıyla tamamen dezenfekte edilmektedir.

Ayrıca boş ev temizlik hizmeti, okul temizlik hizmeti ve işyeri temizlik hizmeti de Netpak Temizlik Şirketi olarak Topkapı’da verdiğimiz hizmetler arasında bulunmaktadır. Boş ev temizleme işi basit gibi gözükse de evde sizden önce oturan kişilerin bıraktığı kir kalıntıları zamanla oturmuş hale gelmektedir, ayrıca taşınma öncesi gerek görüldüğü takdirde boya, badana yapılmaktadır ve bu da temizlik işini çok daha fazla zorlaştırmaktadır. Biz Netpak Temizlik olarak gelişmiş teknoloji ve ekipmanlar, gerekli kimyasallar ve profesyonel ekiplerimizle ev temizliğinde de sizlere en iyi şekilde hizmet sunmaktayız.

Dış cephe cam temizliği ve dağcılık dış cephe temizliği alanında da Netpak Dağcı Temizlik Şirketi olarak Topkapı’da uzman sertifikalı dağcı personellerimiz ile 7/24 profesyonel dağcı cephe temizliği hizmetleri sunmaktayız. Dış cephe cam temizliği, yüksek binaların cephe temizliğinde uyguladığımız araç, vinç yardımı ya da asma sepet gibi farklı alternatiflerle gerçekleştirdiğimiz bir hizmettir. Önemli bir husus olarak da; çalışanlarımız yüksekte çalışma anlamında gerekli belgelere ve sertifikalara sahiptir.

Biz Topkapı Netpak Temizlik Şirketi olarak yılların vermiş olduğu tecrübe ile siz değerli müşterilerimize daha sağlıklı, daha güler yüzlü adımız gibi net ve pak ortamlar sunmaya hazırız. Sizde profesyonel temizlik konusunda hizmet almak isterseniz bizlere iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca www.netpaktemizlik.com sitemizi de inceleyip ihtiyacınız olan temizlik hizmetlerini bizlerden talep edebilirsiniz. Unutmayın; size bir telefon kadar yakınız…

 

Topkapı dış cephe temizliği, Topkapı dağcı cephe temizliği, Topkapı dış cephe cam temizliği, Topkapı cephe temizliği, Topkapı cam temizliği, Topkapı temizlik şirketi, Topkapı temizlik şirketleri, Topkapı temizlik firması, Topkapı temizlik firmaları, İstanbul Topkapı dış cephe temizliği, Topkapı cephe temizlik şirketiTopkapı inşaat temizliği, Topkapı inşaat sonrası temizlik, Topkapı inşaat sonrası ev temizliği, Topkapı işyeri temizliği, Topkapı boş ev temizliği, Topkapı tadilat sonrası temizlik, Topkapı okul temizliği, Topkapı yurt temizliği, Topkapı inşaat sonu işyeri temizliği, Topkapı temizlik, Topkapı inşaat sonrası villa temizliği, Topkapı ev temizliği, Topkapı ev temizlik şirketleri, Topkapı tadilat sonrası ev temizliği, Topkapı tadilat sonu villa temizliği, Topkapı ev temizlik şirketiTopkapı ofis temizliği, Topkapı ofis genel temizlik, Topkapı ofis temizleme hizmeti, Topkapı ofis temizlik şirketi, Topkapı ofis temizlik şirketleri, Topkapı ofis temizlik firması, Topkapı ofis temizlik firmaları, Topkapı düzenli ofis temizliği, Topkapı günlük ofis temizliği, Topkapı part time ofis temizliği, Topkapı düzenli ofis temizlik şirketi, Topkapı periyodik ofis temizliği, Topkapı ofis temizlik fiyatları, Topkapı ofis temizlik işi, İstanbul Topkapı ofis temizliğiTopkapı cam temizliği, Topkapı cam temizlik şirketleri, Topkapı okul cam temizliği, Topkapı yurt cam temizliği, Topkapı işyeri cam temizliği, Topkapı ev cam temizliği, Topkapı hastane cam temizliği, Topkapı cam temizlik firmaları, Topkapı cam temizlik şirketi, Topkapı villa cam temizliği, Topkapı cam temizlik firması, İstanbul Topkapı, İstanbul Topkapı temizlik şirketi, Topkapı cam temizleme fiyatları, Topkapı cam temizlik elemanı

Yorum Paylaş

Profesyonel Dış Cephe ve Temizlik Hizmetleri

Biz Ne Yapıyoruz ?
İstanbul Temizlik Şirketiyiz.

Profesyonel Dış Cephe Temizlik.