Tuzla Temizlik Şirketi

Tuzla Temizlik Şirketi, Olan NETPAK TEMİZLİK Dış Cephe Cam Temizliği, Ev,Ofis, Villa, Cephe,Temizliği,nde Uzman Kadrosu Uygun Fiyat Seçeneği %100 MEMNUNİYET

TUZLA TEMİZLİK ŞİRKETİ

İstanbul Tuzla yeni yapıları ve farklı mimarilere sahip binaları ile büyümeye devam etmektedir. Bu binalara doğal olarak temizlik hizmeti yapılması gerekmektedir. Biz Netpak Temizlik Şirketi olarak profesyonel çalışma ekibimizle 1997 yılından beri siz değerli müşterilerimize Tuzla’da kaliteli hizmetler vermekteyiz.

Tuzla’da verdiğimiz bu hizmetler arasında; ev cam temizlik hizmeti, okul cam temizlik hizmeti, işyeri cam temizlik hizmeti, yurt cam temizlik hizmeti, kreş cam temizlik hizmeti, villa cam temizlik hizmeti, inşaat sonrası cam temizlik hizmeti ve tadilat sonrası cam temizlik hizmeti bulunmaktadır.

İnşaat sonrası ev temizliğinde camlarınız, balkonlarınız, mermerleriniz ve duvarlarınız silinir. Kapılarınız, dolaplarınız tepeden en alt kısımdaki pervazları çıkartılana kadar temizlenir. Banyo ve lavabolarınız derz, harç, boya gibi atıklardan arıtılır temizlenir ve ilaçlanarak bakterilerden arındırılır. Duş tekneniz, klozetiniz etiketlerinden temizlenir, parkeleriniz ve ara koridor taşlarınız ilaçlanır ve vakumlu makinalarımız tarafından temizlenir, eviniz 1 günde teslim edilir.

Ofis temizliği alanında daha kapsamlı, teknolojik ekipmanlarla daha kaliteli hizmetler sunmaya özen göstermekteyiz. Yerlerin, masaların, ofis araç gereçlerinin temizlenmesi ve dezenfekte edilmesi ince temizlik gerektirmektedir. Biz Netpak Temizlik olarak Tuzla’da hem ofis hem de büro temizliğini farklı alternatiflerle, personelleri rahatsız etmeden onlara en uygun saat ve günlerde gerçekleştirmekteyiz.

Tuzla’da verdiğimiz hizmetler arasında bulunan inşaat sonrası cam temizliği normal camlardan farklı bir hizmettir. Camlardaki mantarların temizlenmesi ve çerçevelerin üzerindeki bantların temizlenmesi normal cam temizliğinden daha zordur. Tadilat sonrası cam temizliğinde ise boya, badana ve tadilat gibi işlemler yapıldığı için cam ve çerçevelerde oturmuş ağır kirler mevcut olup gerek kimyasallarla gerek cam kazıma aparatlarıyla tamamen dezenfekte edilmektedir.

Ayrıca boş ev temizlik hizmeti, okul temizlik hizmeti ve işyeri temizlik hizmeti de Netpak Temizlik Şirketi olarak Tuzla’da verdiğimiz hizmetler arasında bulunmaktadır. Boş ev temizleme işi basit gibi gözükse de evde sizden önce oturan kişilerin bıraktığı kir kalıntıları zamanla oturmuş hale gelmektedir, ayrıca taşınma öncesi gerek görüldüğü takdirde boya, badana yapılmaktadır ve bu da temizlik işini çok daha fazla zorlaştırmaktadır. Biz Netpak Temizlik olarak gelişmiş teknoloji ve ekipmanlar, gerekli kimyasallar ve profesyonel ekiplerimizle ev temizliğinde de sizlere en iyi şekilde hizmet sunmaktayız.

Dış cephe cam temizliği ve dağcılık dış cephe temizliği alanında da Netpak Dağcı Temizlik Şirketi olarak Tuzla’da uzman sertifikalı dağcı personellerimiz ile 7/24 profesyonel dağcı cephe temizliği hizmetleri sunmaktayız. Dış cephe cam temizliği, yüksek binaların cephe temizliğinde uyguladığımız araç, vinç yardımı ya da asma sepet gibi farklı alternatiflerle gerçekleştirdiğimiz bir hizmettir. Önemli bir husus olarak da; çalışanlarımız yüksekte çalışma anlamında gerekli belgelere ve sertifikalara sahiptir.

Biz Tuzla Netpak Temizlik Şirketi olarak yılların vermiş olduğu tecrübe ile siz değerli müşterilerimize daha sağlıklı, daha güler yüzlü adımız gibi net ve pak ortamlar sunmaya hazırız. Sizde profesyonel temizlik konusunda hizmet almak isterseniz bizlere iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca www.netpaktemizlik.com sitemizi de inceleyip ihtiyacınız olan temizlik hizmetlerini bizlerden talep edebilirsiniz. Unutmayın; size bir telefon kadar yakınız…

 

 

Tuzla dış cephe temizliği, Tuzla dağcı cephe temizliği, Tuzla dış cephe cam temizliği, Tuzla cephe temizliği, Tuzla cam temizliği, Tuzla temizlik şirketi, Tuzla temizlik şirketleri, Tuzla temizlik firması, Tuzla temizlik firmaları, İstanbul Tuzla dış cephe temizliği, Tuzla cephe temizlik şirketiTuzla inşaat temizliği, Tuzla inşaat sonrası temizlik, Tuzla inşaat sonrası ev temizliği, Tuzla işyeri temizliği, Tuzla boş ev temizliği, Tuzla tadilat sonrası temizlik, Tuzla okul temizliği, Tuzla yurt temizliği, Tuzla inşaat sonu işyeri temizliği, Tuzla temizlik, Tuzla inşaat sonrası villa temizliği, Tuzla ev temizliği, Tuzla ev temizlik şirketleri, Tuzla tadilat sonrası ev temizliği, Tuzla tadilat sonu villa temizliği, Tuzla ev temizlik şirketiTuzla ofis temizliği, Tuzla ofis genel temizlik, Tuzla ofis temizleme hizmeti, Tuzla ofis temizlik şirketi, Tuzla ofis temizlik şirketleri, Tuzla ofis temizlik firması, Tuzla ofis temizlik firmaları, Tuzla düzenli ofis temizliği, Tuzla günlük ofis temizliği, Tuzla part time ofis temizliği, Tuzla düzenli ofis temizlik şirketi, Tuzla periyodik ofis temizliği, Tuzla ofis temizlik fiyatları, Tuzla ofis temizlik işi, İstanbul Tuzla ofis temizliğiTuzla cam temizliği, Tuzla cam temizlik şirketleri, Tuzla okul cam temizliği, Tuzla yurt cam temizliği, Tuzla işyeri cam temizliği, Tuzla ev cam temizliği, Tuzla hastane cam temizliği, Tuzla cam temizlik firmaları, Tuzla cam temizlik şirketi, Tuzla villa cam temizliği, Tuzla cam temizlik firması, İstanbul Tuzla, İstanbul Tuzla temizlik şirketi, Tuzla cam temizleme fiyatları, Tuzla cam temizlik elemanı

Yorum Paylaş

Profesyonel Dış Cephe ve Temizlik Hizmetleri

Biz Ne Yapıyoruz ?
İstanbul Temizlik Şirketiyiz.

Profesyonel Dış Cephe Temizlik.