Şişli Temizlik Şirketi

Şişli Temizlik Şirketi, Olarak Ev Temizliği, Ofis Temizliği, İnşaat ve Tadilat Sonrası Temizliği, Dış Cephe Temizliği, Uygun Fiyat %100 Memnuniyet Garantisi

ŞİŞLİ TEMİZLİK ŞİRKETİ

İstanbul Şişli yeni yapıları ve farklı mimarilere sahip binaları ile büyümeye devam etmektedir. Bu binalara doğal olarak temizlik hizmeti yapılması gerekmektedir. Biz Netpak Temizlik Şirketi olarak profesyonel çalışma ekibimizle 1997 yılından beri siz değerli müşterilerimize Şişli’de kaliteli hizmetler vermekteyiz.

Şişli’de verdiğimiz bu hizmetler arasında; ev cam temizlik hizmeti, okul cam temizlik hizmeti, işyeri cam temizlik hizmeti, yurt cam temizlik hizmeti, kreş cam temizlik hizmeti, villa cam temizlik hizmeti, inşaat sonrası cam temizlik hizmeti ve tadilat sonrası cam temizlik hizmeti bulunmaktadır.

İnşaat sonrası ev temizliğinde camlarınız, balkonlarınız, mermerleriniz ve duvarlarınız silinir. Kapılarınız, dolaplarınız tepeden en alt kısımdaki pervazları çıkartılana kadar temizlenir. Banyo ve lavabolarınız derz, harç, boya gibi atıklardan arıtılır temizlenir ve ilaçlanarak bakterilerden arındırılır. Duş tekneniz, klozetiniz etiketlerinden temizlenir, parkeleriniz ve ara koridor taşlarınız ilaçlanır ve vakumlu makinalarımız tarafından temizlenir, eviniz 1 günde teslim edilir.

Ofis temizliği alanında daha kapsamlı, teknolojik ekipmanlarla daha kaliteli hizmetler sunmaya özen göstermekteyiz. Yerlerin, masaların, ofis araç gereçlerinin temizlenmesi ve dezenfekte edilmesi ince temizlik gerektirmektedir. Biz Netpak Temizlik olarak Şişli’de hem ofis hem de büro temizliğini farklı alternatiflerle, personelleri rahatsız etmeden onlara en uygun saat ve günlerde gerçekleştirmekteyiz.

Şişli’de verdiğimiz hizmetler arasında bulunan inşaat sonrası cam temizliği normal camlardan farklı bir hizmettir. Camlardaki mantarların temizlenmesi ve çerçevelerin üzerindeki bantların temizlenmesi normal cam temizliğinden daha zordur. Tadilat sonrası cam temizliğinde ise boya, badana ve tadilat gibi işlemler yapıldığı için cam ve çerçevelerde oturmuş ağır kirler mevcut olup gerek kimyasallarla gerek cam kazıma aparatlarıyla tamamen dezenfekte edilmektedir.

Ayrıca boş ev temizlik hizmeti, okul temizlik hizmeti ve işyeri temizlik hizmeti de Netpak Temizlik Şirketi olarak Şişli’de verdiğimiz hizmetler arasında bulunmaktadır. Boş ev temizleme işi basit gibi gözükse de evde sizden önce oturan kişilerin bıraktığı kir kalıntıları zamanla oturmuş hale gelmektedir, ayrıca taşınma öncesi gerek görüldüğü takdirde boya, badana yapılmaktadır ve bu da temizlik işini çok daha fazla zorlaştırmaktadır. Biz Netpak Temizlik olarak gelişmiş teknoloji ve ekipmanlar, gerekli kimyasallar ve profesyonel ekiplerimizle ev temizliğinde de sizlere en iyi şekilde hizmet sunmaktayız.

Dış cephe cam temizliği ve dağcılık dış cephe temizliği alanında da Netpak Dağcı Temizlik Şirketi olarak Şişli’de uzman sertifikalı dağcı personellerimiz ile 7/24 profesyonel dağcı cephe temizliği hizmetleri sunmaktayız. Dış cephe cam temizliği, yüksek binaların cephe temizliğinde uyguladığımız araç, vinç yardımı ya da asma sepet gibi farklı alternatiflerle gerçekleştirdiğimiz bir hizmettir. Önemli bir husus olarak da; çalışanlarımız yüksekte çalışma anlamında gerekli belgelere ve sertifikalara sahiptir.

Biz Şişli Netpak Temizlik Şirketi olarak yılların vermiş olduğu tecrübe ile siz değerli müşterilerimize daha sağlıklı, daha güler yüzlü adımız gibi net ve pak ortamlar sunmaya hazırız. Sizde profesyonel temizlik konusunda hizmet almak isterseniz bizlere iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca www.netpaktemizlik.com sitemizi de inceleyip ihtiyacınız olan temizlik hizmetlerini bizlerden talep edebilirsiniz. Unutmayın; size bir telefon kadar yakınız…

 

 

Şişli dış cephe temizliği, Şişli dağcı cephe temizliği, Şişli dış cephe cam temizliği, Şişli cephe temizliği, Şişli cam temizliği, Şişli temizlik şirketi, Şişli temizlik şirketleri, Şişli temizlik firması, Şişli temizlik firmaları, İstanbul Şişli dış cephe temizliği, Şişli cephe temizlik şirketiŞişli inşaat temizliği, Şişli inşaat sonrası temizlik, Şişli inşaat sonrası ev temizliği, Şişli işyeri temizliği, Şişli boş ev temizliği, Şişli tadilat sonrası temizlik, Şişli okul temizliği, Şişli yurt temizliği, Şişli inşaat sonu işyeri temizliği, Şişli temizlik, Şişli inşaat sonrası villa temizliği, Şişli ev temizliği, Şişli ev temizlik şirketleri, Şişli tadilat sonrası ev temizliği, Şişli tadilat sonu villa temizliği, Şişli ev temizlik şirketiŞişli ofis temizliği, Şişli ofis genel temizlik, Şişli ofis temizleme hizmeti, Şişli ofis temizlik şirketi, Şişli ofis temizlik şirketleri, Şişli ofis temizlik firması, Şişli ofis temizlik firmaları, Şişli düzenli ofis temizliği, Şişli günlük ofis temizliği, Şişli part time ofis temizliği, Şişli düzenli ofis temizlik şirketi, Şişli periyodik ofis temizliği, Şişli ofis temizlik fiyatları, Şişli ofis temizlik işi, İstanbul Şişli ofis temizliğiŞişli cam temizliği, Şişli cam temizlik şirketleri, Şişli okul cam temizliği, Şişli yurt cam temizliği, Şişli işyeri cam temizliği, Şişli ev cam temizliği, Şişli hastane cam temizliği, Şişli cam temizlik firmaları, Şişli cam temizlik şirketi, Şişli villa cam temizliği, Şişli cam temizlik firması, İstanbul Şişli, İstanbul Şişli temizlik şirketi, Şişli cam temizleme fiyatları, Şişli cam temizlik elemanı

Yorum Paylaş

Profesyonel Dış Cephe ve Temizlik Hizmetleri

Biz Ne Yapıyoruz ?
İstanbul Temizlik Şirketiyiz.

Profesyonel Dış Cephe Temizlik.