Şile Temizlik Şirketi

Şile Temizlik Şirketi, Olarak Ev Temizliği, Ofis Temizliği, İnşaat ve Tadilat Sonrası Temizliği, Dış Cephe Temizliği, Uygun Fiyat %100 Memnuniyet Garantisi

ŞİLE TEMİZLİK ŞİRKETİ

İstanbul Şile yeni yapıları ve farklı mimarilere sahip binaları ile büyümeye devam etmektedir. Bu binalara doğal olarak temizlik hizmeti yapılması gerekmektedir. Biz Netpak Temizlik Şirketi olarak profesyonel çalışma ekibimizle 1997 yılından beri siz değerli müşterilerimize Şile’de kaliteli hizmetler vermekteyiz.

Şile’de verdiğimiz bu hizmetler arasında; ev cam temizlik hizmeti, okul cam temizlik hizmeti, işyeri cam temizlik hizmeti, yurt cam temizlik hizmeti, kreş cam temizlik hizmeti, villa cam temizlik hizmeti, inşaat sonrası cam temizlik hizmeti ve tadilat sonrası cam temizlik hizmeti bulunmaktadır.

İnşaat sonrası ev temizliğinde camlarınız, balkonlarınız, mermerleriniz ve duvarlarınız silinir. Kapılarınız, dolaplarınız tepeden en alt kısımdaki pervazları çıkartılana kadar temizlenir. Banyo ve lavabolarınız derz, harç, boya gibi atıklardan arıtılır temizlenir ve ilaçlanarak bakterilerden arındırılır. Duş tekneniz, klozetiniz etiketlerinden temizlenir, parkeleriniz ve ara koridor taşlarınız ilaçlanır ve vakumlu makinalarımız tarafından temizlenir, eviniz 1 günde teslim edilir.

Ofis temizliği alanında daha kapsamlı, teknolojik ekipmanlarla daha kaliteli hizmetler sunmaya özen göstermekteyiz. Yerlerin, masaların, ofis araç gereçlerinin temizlenmesi ve dezenfekte edilmesi ince temizlik gerektirmektedir. Biz Netpak Temizlik olarak Şile’de hem ofis hem de büro temizliğini farklı alternatiflerle, personelleri rahatsız etmeden onlara en uygun saat ve günlerde gerçekleştirmekteyiz.

Şile’de verdiğimiz hizmetler arasında bulunan inşaat sonrası cam temizliği normal camlardan farklı bir hizmettir. Camlardaki mantarların temizlenmesi ve çerçevelerin üzerindeki bantların temizlenmesi normal cam temizliğinden daha zordur. Tadilat sonrası cam temizliğinde ise boya, badana ve tadilat gibi işlemler yapıldığı için cam ve çerçevelerde oturmuş ağır kirler mevcut olup gerek kimyasallarla gerek cam kazıma aparatlarıyla tamamen dezenfekte edilmektedir.

Ayrıca boş ev temizlik hizmeti, okul temizlik hizmeti ve işyeri temizlik hizmeti de Netpak Temizlik Şirketi olarak Şile’de verdiğimiz hizmetler arasında bulunmaktadır. Boş ev temizleme işi basit gibi gözükse de evde sizden önce oturan kişilerin bıraktığı kir kalıntıları zamanla oturmuş hale gelmektedir, ayrıca taşınma öncesi gerek görüldüğü takdirde boya, badana yapılmaktadır ve bu da temizlik işini çok daha fazla zorlaştırmaktadır. Biz Netpak Temizlik olarak gelişmiş teknoloji ve ekipmanlar, gerekli kimyasallar ve profesyonel ekiplerimizle ev temizliğinde de sizlere en iyi şekilde hizmet sunmaktayız.

Dış cephe cam temizliği ve dağcılık dış cephe temizliği alanında da Netpak Dağcı Temizlik Şirketi olarak Şile’de uzman sertifikalı dağcı personellerimiz ile 7/24 profesyonel dağcı cephe temizliği hizmetleri sunmaktayız. Dış cephe cam temizliği, yüksek binaların cephe temizliğinde uyguladığımız araç, vinç yardımı ya da asma sepet gibi farklı alternatiflerle gerçekleştirdiğimiz bir hizmettir. Önemli bir husus olarak da; çalışanlarımız yüksekte çalışma anlamında gerekli belgelere ve sertifikalara sahiptir.

Biz Şile Netpak Temizlik Şirketi olarak yılların vermiş olduğu tecrübe ile siz değerli müşterilerimize daha sağlıklı, daha güler yüzlü adımız gibi net ve pak ortamlar sunmaya hazırız. Sizde profesyonel temizlik konusunda hizmet almak isterseniz bizlere iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca www.netpaktemizlik.com sitemizi de inceleyip ihtiyacınız olan temizlik hizmetlerini bizlerden talep edebilirsiniz. Unutmayın; size bir telefon kadar yakınız…

 

Şile dış cephe temizliği, Şile dağcı cephe temizliği, Şile dış cephe cam temizliği, Şile cephe temizliği, Şile cam temizliği, Şile temizlik şirketi, Şile temizlik şirketleri, Şile temizlik firması, Şile temizlik firmaları, İstanbul Şile dış cephe temizliği, Şile cephe temizlik şirketiŞile inşaat temizliği, Şile inşaat sonrası temizlik, Şile inşaat sonrası ev temizliği, Şile işyeri temizliği, Şile boş ev temizliği, Şile tadilat sonrası temizlik, Şile okul temizliği, Şile yurt temizliği, Şile inşaat sonu işyeri temizliği, Şile temizlik, Şile inşaat sonrası villa temizliği, Şile ev temizliği, Şile ev temizlik şirketleri, Şile tadilat sonrası ev temizliği, Şile tadilat sonu villa temizliği, Şile ev temizlik şirketiŞile ofis temizliği, Şile ofis genel temizlik, Şile ofis temizleme hizmeti, Şile ofis temizlik şirketi, Şile ofis temizlik şirketleri, Şile ofis temizlik firması, Şile ofis temizlik firmaları, Şile düzenli ofis temizliği, Şile günlük ofis temizliği, Şile part time ofis temizliği, Şile düzenli ofis temizlik şirketi, Şile periyodik ofis temizliği, Şile ofis temizlik fiyatları, Şile ofis temizlik işi, İstanbul Şile ofis temizliğiŞile cam temizliği, Şile cam temizlik şirketleri, Şile okul cam temizliği, Şile yurt cam temizliği, Şile işyeri cam temizliği, Şile ev cam temizliği, Şile hastane cam temizliği, Şile cam temizlik firmaları, Şile cam temizlik şirketi, Şile villa cam temizliği, Şile cam temizlik firması, İstanbul Şile, İstanbul Şile temizlik şirketi, Şile cam temizleme fiyatları, Şile cam temizlik elemanı

Yorum Paylaş

Profesyonel Dış Cephe ve Temizlik Hizmetleri

Biz Ne Yapıyoruz ?
İstanbul Temizlik Şirketiyiz.

Profesyonel Dış Cephe Temizlik.