Sultanahmet Temizlik Şirketi

İstanbul Temizlik Şirketi Olarak Sizlere Eğitimli Personel Dış Cephe Temizliği,Ev Temizlik,Kadromuz İle Kurumsal Temizlik Hizmeti Veriyoruz. ☎ (0545) 710 88 78

SULTANAHMET TEMİZLİK ŞİRKETİ

İstanbul Sultanahmet yeni yapıları ve farklı mimarilere sahip binaları ile büyümeye devam etmektedir. Bu binalara doğal olarak temizlik hizmeti yapılması gerekmektedir. Biz Netpak Temizlik Şirketi olarak profesyonel çalışma ekibimizle 1997 yılından beri siz değerli müşterilerimize Sultanahmet’te kaliteli hizmetler vermekteyiz.

Sultanahmet’te verdiğimiz bu hizmetler arasında; ev cam temizlik hizmeti, okul cam temizlik hizmeti, işyeri cam temizlik hizmeti, yurt cam temizlik hizmeti, kreş cam temizlik hizmeti, villa cam temizlik hizmeti, inşaat sonrası cam temizlik hizmeti ve tadilat sonrası cam temizlik hizmeti bulunmaktadır.

İnşaat sonrası ev temizliğinde camlarınız, balkonlarınız, mermerleriniz ve duvarlarınız silinir. Kapılarınız, dolaplarınız tepeden en alt kısımdaki pervazları çıkartılana kadar temizlenir. Banyo ve lavabolarınız derz, harç, boya gibi atıklardan arıtılır temizlenir ve ilaçlanarak bakterilerden arındırılır. Duş tekneniz, klozetiniz etiketlerinden temizlenir, parkeleriniz ve ara koridor taşlarınız ilaçlanır ve vakumlu makinalarımız tarafından temizlenir, eviniz 1 günde teslim edilir.

Ofis temizliği alanında daha kapsamlı, teknolojik ekipmanlarla daha kaliteli hizmetler sunmaya özen göstermekteyiz. Yerlerin, masaların, ofis araç gereçlerinin temizlenmesi ve dezenfekte edilmesi ince temizlik gerektirmektedir. Biz Netpak Temizlik olarak Sultanahmet’te hem ofis hem de büro temizliğini farklı alternatiflerle, personelleri rahatsız etmeden onlara en uygun saat ve günlerde gerçekleştirmekteyiz.

Sultanahmet’te verdiğimiz hizmetler arasında bulunan inşaat sonrası cam temizliği normal camlardan farklı bir hizmettir. Camlardaki mantarların temizlenmesi ve çerçevelerin üzerindeki bantların temizlenmesi normal cam temizliğinden daha zordur. Tadilat sonrası cam temizliğinde ise boya, badana ve tadilat gibi işlemler yapıldığı için cam ve çerçevelerde oturmuş ağır kirler mevcut olup gerek kimyasallarla gerek cam kazıma aparatlarıyla tamamen dezenfekte edilmektedir.

Ayrıca boş ev temizlik hizmeti, okul temizlik hizmeti ve işyeri temizlik hizmeti de Netpak Temizlik Şirketi olarak Sultanahmet’te verdiğimiz hizmetler arasında bulunmaktadır. Boş ev temizleme işi basit gibi gözükse de evde sizden önce oturan kişilerin bıraktığı kir kalıntıları zamanla oturmuş hale gelmektedir, ayrıca taşınma öncesi gerek görüldüğü takdirde boya, badana yapılmaktadır ve bu da temizlik işini çok daha fazla zorlaştırmaktadır. Biz Netpak Temizlik olarak gelişmiş teknoloji ve ekipmanlar, gerekli kimyasallar ve profesyonel ekiplerimizle ev temizliğinde de sizlere en iyi şekilde hizmet sunmaktayız.

Dış cephe cam temizliği ve dağcılık dış cephe temizliği alanında da Netpak Dağcı Temizlik Şirketi olarak Sultanahmet’te uzman sertifikalı dağcı personellerimiz ile 7/24 profesyonel dağcı cephe temizliği hizmetleri sunmaktayız. Dış cephe cam temizliği, yüksek binaların cephe temizliğinde uyguladığımız araç, vinç yardımı ya da asma sepet gibi farklı alternatiflerle gerçekleştirdiğimiz bir hizmettir. Önemli bir husus olarak da; çalışanlarımız yüksekte çalışma anlamında gerekli belgelere ve sertifikalara sahiptir.

Biz Sultanahmet Netpak Temizlik Şirketi olarak yılların vermiş olduğu tecrübe ile siz değerli müşterilerimize daha sağlıklı, daha güler yüzlü adımız gibi net ve pak ortamlar sunmaya hazırız. Sizde profesyonel temizlik konusunda hizmet almak isterseniz bizlere iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca www.netpaktemizlik.com sitemizi de inceleyip ihtiyacınız olan temizlik hizmetlerini bizlerden talep edebilirsiniz. Unutmayın; size bir telefon kadar yakınız…

 

Sultanahmet dış cephe temizliği, Sultanahmet dağcı cephe temizliği, Sultanahmet dış cephe cam temizliği, Sultanahmet cephe temizliği, Sultanahmet cam temizliği, Sultanahmet temizlik şirketi, Sultanahmet temizlik şirketleri, Sultanahmet temizlik firması, Sultanahmet temizlik firmaları, İstanbul Sultanahmet dış cephe temizliği, Sultanahmet cephe temizlik şirketiSultanahmet inşaat temizliği, Sultanahmet inşaat sonrası temizlik, Sultanahmet inşaat sonrası ev temizliği, Sultanahmet işyeri temizliği, Sultanahmet boş ev temizliği, Sultanahmet tadilat sonrası temizlik, Sultanahmet okul temizliği, Sultanahmet yurt temizliği, Sultanahmet inşaat sonu işyeri temizliği, Sultanahmet temizlik, Sultanahmet inşaat sonrası villa temizliği, Sultanahmet ev temizliği, Sultanahmet ev temizlik şirketleri, Sultanahmet tadilat sonrası ev temizliği, Sultanahmet tadilat sonu villa temizliği, Sultanahmet ev temizlik şirketiSultanahmet ofis temizliği, Sultanahmet ofis genel temizlik, Sultanahmet ofis temizleme hizmeti, Sultanahmet ofis temizlik şirketi, Sultanahmet ofis temizlik şirketleri, Sultanahmet ofis temizlik firması, Sultanahmet ofis temizlik firmaları, Sultanahmet düzenli ofis temizliği, Sultanahmet günlük ofis temizliği, Sultanahmet part time ofis temizliği, Sultanahmet düzenli ofis temizlik şirketi, Sultanahmet periyodik ofis temizliği, Sultanahmet ofis temizlik fiyatları, Sultanahmet ofis temizlik işi, İstanbul Sultanahmet ofis temizliğiSultanahmet cam temizliği, Sultanahmet cam temizlik şirketleri, Sultanahmet okul cam temizliği, Sultanahmet yurt cam temizliği, Sultanahmet işyeri cam temizliği, Sultanahmet ev cam temizliği, Sultanahmet hastane cam temizliği, Sultanahmet cam temizlik firmaları, Sultanahmet cam temizlik şirketi, Sultanahmet villa cam temizliği, Sultanahmet cam temizlik firması, İstanbul Sultanahmet, İstanbul Sultanahmet temizlik şirketi, Sultanahmet cam temizleme fiyatları, Sultanahmet cam temizlik elemanı

Yorum Paylaş

Profesyonel Dış Cephe ve Temizlik Hizmetleri

Biz Ne Yapıyoruz ?
İstanbul Temizlik Şirketiyiz.

Profesyonel Dış Cephe Temizlik.