Sultançiftliği Temizlik Şirketi

İstanbul Temizlik Şirketi Olarak Sizlere Eğitimli Personel ve Uzman Kadromuz İle Dış Cephe Temizliği, Ev Temizliği, Ofis Hizmeti Veriyoruz. ☎ (0212) 320 38 89

SULTANÇİFTLİĞİ TEMİZLİK ŞİRKETİ

İstanbul'un Sultangazi ilçesine bağlı Sultançiftliği mahallesi yeni yapıları ve farklı mimarilere sahip binaları ile büyümeye devam etmektedir. Bu binalara doğal olarak temizlik hizmeti yapılması gerekmektedir. Biz Netpak Temizlik Şirketi olarak profesyonel çalışma ekibimizle 1997 yılından beri siz değerli müşterilerimize Sultançiftliği’nde kaliteli hizmetler vermekteyiz.

Sultançiftliği’nde verdiğimiz bu hizmetler arasında; ev cam temizlik hizmeti, okul cam temizlik hizmeti, işyeri cam temizlik hizmeti, yurt cam temizlik hizmeti, kreş cam temizlik hizmeti, villa cam temizlik hizmeti, inşaat sonrası cam temizlik hizmeti ve tadilat sonrası cam temizlik hizmeti bulunmaktadır.

İnşaat sonrası ev temizliğinde camlarınız, balkonlarınız, mermerleriniz ve duvarlarınız silinir. Kapılarınız, dolaplarınız tepeden en alt kısımdaki pervazları çıkartılana kadar temizlenir. Banyo ve lavabolarınız derz, harç, boya gibi atıklardan arıtılır temizlenir ve ilaçlanarak bakterilerden arındırılır. Duş tekneniz, klozetiniz etiketlerinden temizlenir, parkeleriniz ve ara koridor taşlarınız ilaçlanır ve vakumlu makinalarımız tarafından temizlenir, eviniz 1 günde teslim edilir.

Ofis temizliği alanında daha kapsamlı, teknolojik ekipmanlarla daha kaliteli hizmetler sunmaya özen göstermekteyiz. Yerlerin, masaların, ofis araç gereçlerinin temizlenmesi ve dezenfekte edilmesi ince temizlik gerektirmektedir. Biz Netpak Temizlik olarak Sultançiftliği’nde hem ofis hem de büro temizliğini farklı alternatiflerle, personelleri rahatsız etmeden onlara en uygun saat ve günlerde gerçekleştirmekteyiz.

Sultançiftliği’nde verdiğimiz hizmetler arasında bulunan inşaat sonrası cam temizliği normal camlardan farklı bir hizmettir. Camlardaki mantarların temizlenmesi ve çerçevelerin üzerindeki bantların temizlenmesi normal cam temizliğinden daha zordur. Tadilat sonrası cam temizliğinde ise boya, badana ve tadilat gibi işlemler yapıldığı için cam ve çerçevelerde oturmuş ağır kirler mevcut olup gerek kimyasallarla gerek cam kazıma aparatlarıyla tamamen dezenfekte edilmektedir.

Ayrıca boş ev temizlik hizmeti, okul temizlik hizmeti ve işyeri temizlik hizmeti de Netpak Temizlik Şirketi olarak Sultançiftliği’nde verdiğimiz hizmetler arasında bulunmaktadır. Boş ev temizleme işi basit gibi gözükse de evde sizden önce oturan kişilerin bıraktığı kir kalıntıları zamanla oturmuş hale gelmektedir, ayrıca taşınma öncesi gerek görüldüğü takdirde boya, badana yapılmaktadır ve bu da temizlik işini çok daha fazla zorlaştırmaktadır. Biz Netpak Temizlik olarak gelişmiş teknoloji ve ekipmanlar, gerekli kimyasallar ve profesyonel ekiplerimizle ev temizliğinde de sizlere en iyi şekilde hizmet sunmaktayız.

Dış cephe cam temizliği ve dağcılık dış cephe temizliği alanında da Netpak Dağcı Temizlik Şirketi olarak Sultançiftliği’nde uzman sertifikalı dağcı personellerimiz ile 7/24 profesyonel dağcı cephe temizliği hizmetleri sunmaktayız. Dış cephe cam temizliği, yüksek binaların cephe temizliğinde uyguladığımız araç, vinç yardımı ya da asma sepet gibi farklı alternatiflerle gerçekleştirdiğimiz bir hizmettir. Önemli bir husus olarak da; çalışanlarımız yüksekte çalışma anlamında gerekli belgelere ve sertifikalara sahiptir.

Biz Sultançiftliği Netpak Temizlik Şirketi olarak yılların vermiş olduğu tecrübe ile siz değerli müşterilerimize daha sağlıklı, daha güler yüzlü adımız gibi net ve pak ortamlar sunmaya hazırız. Sizde profesyonel temizlik konusunda hizmet almak isterseniz bizlere iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca www.netpaktemizlik.com sitemizi de inceleyip ihtiyacınız olan temizlik hizmetlerini bizlerden talep edebilirsiniz. Unutmayın; size bir telefon kadar yakınız…

 

 

Sultançiftliği dış cephe temizliği, Sultançiftliği dağcı cephe temizliği, Sultançiftliği dış cephe cam temizliği, Sultançiftliği cephe temizliği, Sultançiftliği cam temizliği, Sultançiftliği temizlik şirketi, Sultançiftliği temizlik şirketleri, Sultançiftliği temizlik firması, Sultançiftliği temizlik firmaları, İstanbul Sultançiftliği dış cephe temizliği, Sultançiftliği cephe temizlik şirketiSultançiftliği inşaat temizliği, Sultançiftliği inşaat sonrası temizlik, Sultançiftliği inşaat sonrası ev temizliği, Sultançiftliği işyeri temizliği, Sultançiftliği boş ev temizliği, Sultançiftliği tadilat sonrası temizlik, Sultançiftliği okul temizliği, Sultançiftliği yurt temizliği, Sultançiftliği inşaat sonu işyeri temizliği, Sultançiftliği temizlik, Sultançiftliği inşaat sonrası villa temizliği, Sultançiftliği ev temizliği, Sultançiftliği ev temizlik şirketleri, Sultançiftliği tadilat sonrası ev temizliği, Sultançiftliği tadilat sonu villa temizliği, Sultançiftliği ev temizlik şirketiSultançiftliği ofis temizliği, Sultançiftliği ofis genel temizlik, Sultançiftliği ofis temizleme hizmeti, Sultançiftliği ofis temizlik şirketi, Sultançiftliği ofis temizlik şirketleri, Sultançiftliği ofis temizlik firması, Sultançiftliği ofis temizlik firmaları, Sultançiftliği düzenli ofis temizliği, Sultançiftliği günlük ofis temizliği, Sultançiftliği part time ofis temizliği, Sultançiftliği düzenli ofis temizlik şirketi, Sultançiftliği periyodik ofis temizliği, Sultançiftliği ofis temizlik fiyatları, Sultançiftliği ofis temizlik işi, İstanbul Sultançiftliği ofis temizliğiSultançiftliği cam temizliği, Sultançiftliği cam temizlik şirketleri, Sultançiftliği okul cam temizliği, Sultançiftliği yurt cam temizliği, Sultançiftliği işyeri cam temizliği, Sultançiftliği ev cam temizliği, Sultançiftliği hastane cam temizliği, Sultançiftliği cam temizlik firmaları, Sultançiftliği cam temizlik şirketi, Sultançiftliği villa cam temizliği, Sultançiftliği cam temizlik firması, İstanbul Sultançiftliği, İstanbul Sultançiftliği temizlik şirketi, Sultançiftliği cam temizleme fiyatları, Sultançiftliği cam temizlik elemanı

Yorum Paylaş

Profesyonel Dış Cephe ve Temizlik Hizmetleri

Biz Ne Yapıyoruz ?
İstanbul Temizlik Şirketiyiz.

Profesyonel Dış Cephe Temizlik.