Sultangazi Temizlik Şirketi

İstanbul Temizlik Şirketi Olarak Sizlere Eğitimli Personel ve Uzman Kadromuz İle Dış Cephe Temizliği, Ev Temizliği, Ofis, Hizmeti Veriyoruz. ☎ (0212) 320 38 89

SULTANGAZİ TEMİZLİK ŞİRKETİ

İstanbul Sultangazi yeni yapıları ve farklı mimarilere sahip binaları ile büyümeye devam etmektedir. Bu binalara doğal olarak temizlik hizmeti yapılması gerekmektedir. Biz Netpak Temizlik Şirketi olarak profesyonel çalışma ekibimizle 1997 yılından beri siz değerli müşterilerimize Sultangazi’de kaliteli hizmetler vermekteyiz.

Sultangazi’de verdiğimiz bu hizmetler arasında; ev cam temizlik hizmeti, okul cam temizlik hizmeti, işyeri cam temizlik hizmeti, yurt cam temizlik hizmeti, kreş cam temizlik hizmeti, villa cam temizlik hizmeti, inşaat sonrası cam temizlik hizmeti ve tadilat sonrası cam temizlik hizmeti bulunmaktadır.

İnşaat sonrası ev temizliğinde camlarınız, balkonlarınız, mermerleriniz ve duvarlarınız silinir. Kapılarınız, dolaplarınız tepeden en alt kısımdaki pervazları çıkartılana kadar temizlenir. Banyo ve lavabolarınız derz, harç, boya gibi atıklardan arıtılır temizlenir ve ilaçlanarak bakterilerden arındırılır. Duş tekneniz, klozetiniz etiketlerinden temizlenir, parkeleriniz ve ara koridor taşlarınız ilaçlanır ve vakumlu makinalarımız tarafından temizlenir, eviniz 1 günde teslim edilir.

Ofis temizliği alanında daha kapsamlı, teknolojik ekipmanlarla daha kaliteli hizmetler sunmaya özen göstermekteyiz. Yerlerin, masaların, ofis araç gereçlerinin temizlenmesi ve dezenfekte edilmesi ince temizlik gerektirmektedir. Biz Netpak Temizlik olarak Sultangazi’de hem ofis hem de büro temizliğini farklı alternatiflerle, personelleri rahatsız etmeden onlara en uygun saat ve günlerde gerçekleştirmekteyiz.

Sultangazi’de verdiğimiz hizmetler arasında bulunan inşaat sonrası cam temizliği normal camlardan farklı bir hizmettir. Camlardaki mantarların temizlenmesi ve çerçevelerin üzerindeki bantların temizlenmesi normal cam temizliğinden daha zordur. Tadilat sonrası cam temizliğinde ise boya, badana ve tadilat gibi işlemler yapıldığı için cam ve çerçevelerde oturmuş ağır kirler mevcut olup gerek kimyasallarla gerek cam kazıma aparatlarıyla tamamen dezenfekte edilmektedir.

Ayrıca boş ev temizlik hizmeti, okul temizlik hizmeti ve işyeri temizlik hizmeti de Netpak Temizlik Şirketi olarak Sultangazi’de verdiğimiz hizmetler arasında bulunmaktadır. Boş ev temizleme işi basit gibi gözükse de evde sizden önce oturan kişilerin bıraktığı kir kalıntıları zamanla oturmuş hale gelmektedir, ayrıca taşınma öncesi gerek görüldüğü takdirde boya, badana yapılmaktadır ve bu da temizlik işini çok daha fazla zorlaştırmaktadır. Biz Netpak Temizlik olarak gelişmiş teknoloji ve ekipmanlar, gerekli kimyasallar ve profesyonel ekiplerimizle ev temizliğinde de sizlere en iyi şekilde hizmet sunmaktayız.

Dış cephe cam temizliği ve dağcılık dış cephe temizliği alanında da Netpak Dağcı Temizlik Şirketi olarak Sultangazi’de uzman sertifikalı dağcı personellerimiz ile 7/24 profesyonel dağcı cephe temizliği hizmetleri sunmaktayız. Dış cephe cam temizliği, yüksek binaların cephe temizliğinde uyguladığımız araç, vinç yardımı ya da asma sepet gibi farklı alternatiflerle gerçekleştirdiğimiz bir hizmettir. Önemli bir husus olarak da; çalışanlarımız yüksekte çalışma anlamında gerekli belgelere ve sertifikalara sahiptir.

Biz Sultangazi Netpak Temizlik Şirketi olarak yılların vermiş olduğu tecrübe ile siz değerli müşterilerimize daha sağlıklı, daha güler yüzlü adımız gibi net ve pak ortamlar sunmaya hazırız. Sizde profesyonel temizlik konusunda hizmet almak isterseniz bizlere iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca www.netpaktemizlik.com sitemizi de inceleyip ihtiyacınız olan temizlik hizmetlerini bizlerden talep edebilirsiniz. Unutmayın; size bir telefon kadar yakınız…

 

Sultangazi dış cephe temizliği, Sultangazi dağcı cephe temizliği, Sultangazi dış cephe cam temizliği, Sultangazi cephe temizliği, Sultangazi cam temizliği, Sultangazi temizlik şirketi, Sultangazi temizlik şirketleri, Sultangazi temizlik firması, Sultangazi temizlik firmaları, İstanbul Sultangazi dış cephe temizliği, Sultangazi cephe temizlik şirketiSultangazi inşaat temizliği, Sultangazi inşaat sonrası temizlik, Sultangazi inşaat sonrası ev temizliği, Sultangazi işyeri temizliği, Sultangazi boş ev temizliği, Sultangazi tadilat sonrası temizlik, Sultangazi okul temizliği, Sultangazi yurt temizliği, Sultangazi inşaat sonu işyeri temizliği, Sultangazi temizlik, Sultangazi inşaat sonrası villa temizliği, Sultangazi ev temizliği, Sultangazi ev temizlik şirketleri, Sultangazi tadilat sonrası ev temizliği, Sultangazi tadilat sonu villa temizliği, Sultangazi ev temizlik şirketiSultangazi ofis temizliği, Sultangazi ofis genel temizlik, Sultangazi ofis temizleme hizmeti, Sultangazi ofis temizlik şirketi, Sultangazi ofis temizlik şirketleri, Sultangazi ofis temizlik firması, Sultangazi ofis temizlik firmaları, Sultangazi düzenli ofis temizliği, Sultangazi günlük ofis temizliği, Sultangazi part time ofis temizliği, Sultangazi düzenli ofis temizlik şirketi, Sultangazi periyodik ofis temizliği, Sultangazi ofis temizlik fiyatları, Sultangazi ofis temizlik işi, İstanbul Sultangazi ofis temizliğiSultangazi cam temizliği, Sultangazi cam temizlik şirketleri, Sultangazi okul cam temizliği, Sultangazi yurt cam temizliği, Sultangazi işyeri cam temizliği, Sultangazi ev cam temizliği, Sultangazi hastane cam temizliği, Sultangazi cam temizlik firmaları, Sultangazi cam temizlik şirketi, Sultangazi villa cam temizliği, Sultangazi cam temizlik firması, İstanbul Sultangazi, İstanbul Sultangazi temizlik şirketi, Sultangazi cam temizleme fiyatları, Sultangazi cam temizlik elemanı

Yorum Paylaş

Profesyonel Dış Cephe ve Temizlik Hizmetleri

Biz Ne Yapıyoruz ?
İstanbul Temizlik Şirketiyiz.

Profesyonel Dış Cephe Temizlik.