Sarıyer Temizlik Şirketi

İstanbul Temizlik Şirketi Olarak Sizlere Eğitimli Personel ve Uzman Kadromuz İle Dış Cephe Temizliği, Ev Temizliği, Ofis, Hizmeti Veriyoruz. ☎ (0212) 320 38 89

SARIYER TEMİZLİK ŞİRKETİ

İstanbul Sarıyer yeni yapıları ve farklı mimarilere sahip binaları ile büyümeye devam etmektedir. Bu binalara doğal olarak temizlik hizmeti yapılması gerekmektedir. Biz Netpak Temizlik Şirketi olarak profesyonel çalışma ekibimizle 1997 yılından beri siz değerli müşterilerimize Sarıyer’de kaliteli hizmetler vermekteyiz.

Sarıyer’de verdiğimiz bu hizmetler arasında; ev cam temizlik hizmeti, okul cam temizlik hizmeti, işyeri cam temizlik hizmeti, yurt cam temizlik hizmeti, kreş cam temizlik hizmeti, villa cam temizlik hizmeti, inşaat sonrası cam temizlik hizmeti ve tadilat sonrası cam temizlik hizmeti bulunmaktadır.

İnşaat sonrası ev temizliğinde camlarınız, balkonlarınız, mermerleriniz ve duvarlarınız silinir. Kapılarınız, dolaplarınız tepeden en alt kısımdaki pervazları çıkartılana kadar temizlenir. Banyo ve lavabolarınız derz, harç, boya gibi atıklardan arıtılır temizlenir ve ilaçlanarak bakterilerden arındırılır. Duş tekneniz, klozetiniz etiketlerinden temizlenir, parkeleriniz ve ara koridor taşlarınız ilaçlanır ve vakumlu makinalarımız tarafından temizlenir, eviniz 1 günde teslim edilir.

Ofis temizliği alanında daha kapsamlı, teknolojik ekipmanlarla daha kaliteli hizmetler sunmaya özen göstermekteyiz. Yerlerin, masaların, ofis araç gereçlerinin temizlenmesi ve dezenfekte edilmesi ince temizlik gerektirmektedir. Biz Netpak Temizlik olarak Sarıyer’de hem ofis hem de büro temizliğini farklı alternatiflerle, personelleri rahatsız etmeden onlara en uygun saat ve günlerde gerçekleştirmekteyiz.

Sarıyer’de verdiğimiz hizmetler arasında bulunan inşaat sonrası cam temizliği normal camlardan farklı bir hizmettir. Camlardaki mantarların temizlenmesi ve çerçevelerin üzerindeki bantların temizlenmesi normal cam temizliğinden daha zordur. Tadilat sonrası cam temizliğinde ise boya, badana ve tadilat gibi işlemler yapıldığı için cam ve çerçevelerde oturmuş ağır kirler mevcut olup gerek kimyasallarla gerek cam kazıma aparatlarıyla tamamen dezenfekte edilmektedir.

Ayrıca boş ev temizlik hizmeti, okul temizlik hizmeti ve işyeri temizlik hizmeti de Netpak Temizlik Şirketi olarak Sarıyer’de verdiğimiz hizmetler arasında bulunmaktadır. Boş ev temizleme işi basit gibi gözükse de evde sizden önce oturan kişilerin bıraktığı kir kalıntıları zamanla oturmuş hale gelmektedir, ayrıca taşınma öncesi gerek görüldüğü takdirde boya, badana yapılmaktadır ve bu da temizlik işini çok daha fazla zorlaştırmaktadır. Biz Netpak Temizlik olarak gelişmiş teknoloji ve ekipmanlar, gerekli kimyasallar ve profesyonel ekiplerimizle ev temizliğinde de sizlere en iyi şekilde hizmet sunmaktayız.

Dış cephe cam temizliği ve dağcılık dış cephe temizliği alanında da Netpak Dağcı Temizlik Şirketi olarak Sarıyer’de uzman sertifikalı dağcı personellerimiz ile 7/24 profesyonel dağcı cephe temizliği hizmetleri sunmaktayız. Dış cephe cam temizliği, yüksek binaların cephe temizliğinde uyguladığımız araç, vinç yardımı ya da asma sepet gibi farklı alternatiflerle gerçekleştirdiğimiz bir hizmettir. Önemli bir husus olarak da; çalışanlarımız yüksekte çalışma anlamında gerekli belgelere ve sertifikalara sahiptir.

Biz Sarıyer Netpak Temizlik Şirketi olarak yılların vermiş olduğu tecrübe ile siz değerli müşterilerimize daha sağlıklı, daha güler yüzlü adımız gibi net ve pak ortamlar sunmaya hazırız. Sizde profesyonel temizlik konusunda hizmet almak isterseniz bizlere iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca www.netpaktemizlik.com sitemizi de inceleyip ihtiyacınız olan temizlik hizmetlerini bizlerden talep edebilirsiniz. Unutmayın; size bir telefon kadar yakınız…

 

 

Sarıyer dış cephe temizliği, Sarıyer dağcı cephe temizliği, Sarıyer dış cephe cam temizliği, Sarıyer cephe temizliği, Sarıyer cam temizliği, Sarıyer temizlik şirketi, Sarıyer temizlik şirketleri, Sarıyer temizlik firması, Sarıyer temizlik firmaları, İstanbul Sarıyer dış cephe temizliği, Sarıyer cephe temizlik şirketiSarıyer inşaat temizliği, Sarıyer inşaat sonrası temizlik, Sarıyer inşaat sonrası ev temizliği, Sarıyer işyeri temizliği, Sarıyer boş ev temizliği, Sarıyer tadilat sonrası temizlik, Sarıyer okul temizliği, Sarıyer yurt temizliği, Sarıyer inşaat sonu işyeri temizliği, Sarıyer temizlik, Sarıyer inşaat sonrası villa temizliği, Sarıyer ev temizliği, Sarıyer ev temizlik şirketleri, Sarıyer tadilat sonrası ev temizliği, Sarıyer tadilat sonu villa temizliği, Sarıyer ev temizlik şirketiSarıyer ofis temizliği, Sarıyer ofis genel temizlik, Sarıyer ofis temizleme hizmeti, Sarıyer ofis temizlik şirketi, Sarıyer ofis temizlik şirketleri, Sarıyer ofis temizlik firması, Sarıyer ofis temizlik firmaları, Sarıyer düzenli ofis temizliği, Sarıyer günlük ofis temizliği, Sarıyer part time ofis temizliği, Sarıyer düzenli ofis temizlik şirketi, Sarıyer periyodik ofis temizliği, Sarıyer ofis temizlik fiyatları, Sarıyer ofis temizlik işi, İstanbul Sarıyer ofis temizliğiSarıyer cam temizliği, Sarıyer cam temizlik şirketleri, Sarıyer okul cam temizliği, Sarıyer yurt cam temizliği, Sarıyer işyeri cam temizliği, Sarıyer ev cam temizliği, Sarıyer hastane cam temizliği, Sarıyer cam temizlik firmaları, Sarıyer cam temizlik şirketi, Sarıyer villa cam temizliği, Sarıyer cam temizlik firması, İstanbul Sarıyer, İstanbul Sarıyer temizlik şirketi, Sarıyer cam temizleme fiyatları, Sarıyer cam temizlik elemanı

Yorum Paylaş

Profesyonel Dış Cephe ve Temizlik Hizmetleri

Biz Ne Yapıyoruz ?
İstanbul Temizlik Şirketiyiz.

Profesyonel Dış Cephe Temizlik.