Rami Temizlik Şirketi

İstanbul Temizlik Şirketi Olarak Sizlere Eğitimli Personel ve Uzman Kadromuz İle Dış Cephe Temizliği, Ev Temizliği, Ofis, Hizmeti Veriyoruz. ☎ (0545) 710 88 78

RAMİ TEMİZLİK ŞİRKETİ

İstanbul'un Eyüpsultan ilçesine bağlı Rami semti yeni binaları ile büyümeye devam etmektedir. Bu binalara doğal olarak temizlik hizmeti yapılması gerekmektedir. Biz Netpak Temizlik Şirketi olarak profesyonel çalışma ekibimizle siz değerli müşterilerimize Rami’de kaliteli hizmetler vermekteyiz.

Rami’de verdiğimiz bu hizmetler arasında; ev cam temizlik hizmeti, okul cam temizlik hizmeti, işyeri cam temizlik hizmeti, yurt cam temizlik hizmeti, kreş cam temizlik hizmeti, villa cam temizlik hizmeti, inşaat sonrası cam temizlik hizmeti ve tadilat sonrası cam temizlik hizmeti bulunmaktadır.

İnşaat sonrası ev temizliğinde camlarınız, balkonlarınız, mermerleriniz ve duvarlarınız silinir. Kapılarınız, dolaplarınız tepeden en alt kısımdaki pervazları çıkartılana kadar temizlenir. Banyo ve lavabolarınız derz, harç, boya gibi atıklardan arıtılır temizlenir ve ilaçlanarak bakterilerden arındırılır. Duş tekneniz, klozetiniz etiketlerinden temizlenir, parkeleriniz ve ara koridor taşlarınız ilaçlanır ve vakumlu makinalarımız tarafından temizlenir, eviniz 1 günde teslim edilir.

Ofis temizliği alanında daha kapsamlı, teknolojik ekipmanlarla daha kaliteli hizmetler sunmaya özen göstermekteyiz. Yerlerin, masaların, ofis araç gereçlerinin temizlenmesi ve dezenfekte edilmesi ince temizlik gerektirmektedir. Biz Netpak Temizlik olarak Rami’de hem ofis hem de büro temizliğini farklı alternatiflerle, personelleri rahatsız etmeden onlara en uygun saat ve günlerde gerçekleştirmekteyiz.

Rami’de verdiğimiz hizmetler arasında bulunan inşaat sonrası cam temizliği normal camlardan farklı bir hizmettir. Camlardaki mantarların temizlenmesi ve çerçevelerin üzerindeki bantların temizlenmesi normal cam temizliğinden daha zordur. Tadilat sonrası cam temizliğinde ise boya, badana ve tadilat gibi işlemler yapıldığı için cam ve çerçevelerde oturmuş ağır kirler mevcut olup gerek kimyasallarla gerek cam kazıma aparatlarıyla tamamen dezenfekte edilmektedir.

Ayrıca boş ev temizlik hizmeti, okul temizlik hizmeti ve işyeri temizlik hizmeti de Netpak Temizlik Şirketi olarak Rami’de verdiğimiz hizmetler arasında bulunmaktadır. Boş ev temizleme işi basit gibi gözükse de evde sizden önce oturan kişilerin bıraktığı kir kalıntıları zamanla oturmuş hale gelmektedir, ayrıca taşınma öncesi gerek görüldüğü takdirde boya, badana yapılmaktadır ve bu da temizlik işini çok daha fazla zorlaştırmaktadır. Biz Netpak Temizlik olarak gelişmiş teknoloji ve ekipmanlar, gerekli kimyasallar ve profesyonel ekiplerimizle ev temizliğinde de sizlere en iyi şekilde hizmet sunmaktayız.

Dış cephe cam temizliği ve dağcılık dış cephe temizliği alanında da Netpak Dağcı Temizlik Şirketi olarak Rami’de uzman sertifikalı dağcı personellerimiz ile 7/24 profesyonel dağcı cephe temizliği hizmetleri sunmaktayız. Dış cephe cam temizliği, yüksek binaların cephe temizliğinde uyguladığımız araç, vinç yardımı ya da asma sepet gibi farklı alternatiflerle gerçekleştirdiğimiz bir hizmettir. Önemli bir husus olarak da; çalışanlarımız yüksekte çalışma anlamında gerekli belgelere ve sertifikalara sahiptir.

Biz Rami Netpak Temizlik Şirketi olarak yılların vermiş olduğu tecrübe ile siz değerli müşterilerimize daha sağlıklı, daha güler yüzlü adımız gibi net ve pak ortamlar sunmaya hazırız. Sizde profesyonel temizlik konusunda hizmet almak isterseniz bizlere iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca www.netpaktemizlik.com sitemizi de inceleyip ihtiyacınız olan temizlik hizmetlerini bizlerden talep edebilirsiniz. Unutmayın; size bir telefon kadar yakınız…

 

Rami dış cephe temizliği, Rami dağcı cephe temizliği, Rami dış cephe cam temizliği, Rami cephe temizliği, Rami cam temizliği, Rami temizlik şirketi, Rami temizlik şirketleri, Rami temizlik firması, Rami temizlik firmaları, İstanbul Rami dış cephe temizliği, Rami cephe temizlik şirketiRami inşaat temizliği, Rami inşaat sonrası temizlik, Rami inşaat sonrası ev temizliği, Rami işyeri temizliği, Rami boş ev temizliği, Rami tadilat sonrası temizlik, Rami okul temizliği, Rami yurt temizliği, Rami inşaat sonu işyeri temizliği, Rami temizlik, Rami inşaat sonrası villa temizliği, Rami ev temizliği, Rami ev temizlik şirketleri, Rami tadilat sonrası ev temizliği, Rami tadilat sonu villa temizliği, Rami ev temizlik şirketiRami ofis temizliği, Rami ofis genel temizlik, Rami ofis temizleme hizmeti, Rami ofis temizlik şirketi, Rami ofis temizlik şirketleri, Rami ofis temizlik firması, Rami ofis temizlik firmaları, Rami düzenli ofis temizliği, Rami günlük ofis temizliği, Rami part time ofis temizliği, Rami düzenli ofis temizlik şirketi, Rami periyodik ofis temizliği, Rami ofis temizlik fiyatları, Rami ofis temizlik işi, İstanbul Rami ofis temizliğiRami cam temizliği, Rami cam temizlik şirketleri, Rami okul cam temizliği, Rami yurt cam temizliği, Rami işyeri cam temizliği, Rami ev cam temizliği, Rami hastane cam temizliği, Rami cam temizlik firmaları, Rami cam temizlik şirketi, Rami villa cam temizliği, Rami cam temizlik firması, İstanbul Rami, İstanbul Rami temizlik şirketi, Rami cam temizleme fiyatları, Rami cam temizlik elemanı

Yorum Paylaş

Profesyonel Dış Cephe ve Temizlik Hizmetleri

Biz Ne Yapıyoruz ?
İstanbul Temizlik Şirketiyiz.

Profesyonel Dış Cephe Temizlik.