Pendik Temizlik Şirketi

İstanbul Temizlik Şirketi Olarak Sizlere Eğitimli Personel ve Uzman Kadromuz İle Dış Cephe Temizliği, Ev Temizliği, Ofis, Hizmeti Veriyoruz. ☎ (0545) 710 88 78

PENDİK TEMİZLİK ŞİRKETİ

İstanbul Pendik yeni yapıları ve farklı mimarilere sahip binaları ile büyümeye devam etmektedir. Bu binalara doğal olarak temizlik hizmeti yapılması gerekmektedir. Biz Netpak Temizlik Şirketi olarak profesyonel çalışma ekibimizle 1997 yılından beri siz değerli müşterilerimize Pendik’te kaliteli hizmetler vermekteyiz.

Pendik’te verdiğimiz bu hizmetler arasında; ev cam temizlik hizmeti, okul cam temizlik hizmeti, işyeri cam temizlik hizmeti, yurt cam temizlik hizmeti, kreş cam temizlik hizmeti, villa cam temizlik hizmeti, inşaat sonrası cam temizlik hizmeti ve tadilat sonrası cam temizlik hizmeti bulunmaktadır.

İnşaat sonrası ev temizliğinde camlarınız, balkonlarınız, mermerleriniz ve duvarlarınız silinir. Kapılarınız, dolaplarınız tepeden en alt kısımdaki pervazları çıkartılana kadar temizlenir. Banyo ve lavabolarınız derz, harç, boya gibi atıklardan arıtılır temizlenir ve ilaçlanarak bakterilerden arındırılır. Duş tekneniz, klozetiniz etiketlerinden temizlenir, parkeleriniz ve ara koridor taşlarınız ilaçlanır ve vakumlu makinalarımız tarafından temizlenir, eviniz 1 günde teslim edilir.

Ofis temizliği alanında daha kapsamlı, teknolojik ekipmanlarla daha kaliteli hizmetler sunmaya özen göstermekteyiz. Yerlerin, masaların, ofis araç gereçlerinin temizlenmesi ve dezenfekte edilmesi ince temizlik gerektirmektedir. Biz Netpak Temizlik olarak Pendik’te hem ofis hem de büro temizliğini farklı alternatiflerle, personelleri rahatsız etmeden onlara en uygun saat ve günlerde gerçekleştirmekteyiz.

Pendik’te verdiğimiz hizmetler arasında bulunan inşaat sonrası cam temizliği normal camlardan farklı bir hizmettir. Camlardaki mantarların temizlenmesi ve çerçevelerin üzerindeki bantların temizlenmesi normal cam temizliğinden daha zordur. Tadilat sonrası cam temizliğinde ise boya, badana ve tadilat gibi işlemler yapıldığı için cam ve çerçevelerde oturmuş ağır kirler mevcut olup gerek kimyasallarla gerek cam kazıma aparatlarıyla tamamen dezenfekte edilmektedir.

Ayrıca boş ev temizlik hizmeti, okul temizlik hizmeti ve işyeri temizlik hizmeti de Netpak Temizlik Şirketi olarak Pendik’te verdiğimiz hizmetler arasında bulunmaktadır. Boş ev temizleme işi basit gibi gözükse de evde sizden önce oturan kişilerin bıraktığı kir kalıntıları zamanla oturmuş hale gelmektedir, ayrıca taşınma öncesi gerek görüldüğü takdirde boya, badana yapılmaktadır ve bu da temizlik işini çok daha fazla zorlaştırmaktadır. Biz Netpak Temizlik olarak gelişmiş teknoloji ve ekipmanlar, gerekli kimyasallar ve profesyonel ekiplerimizle ev temizliğinde de sizlere en iyi şekilde hizmet sunmaktayız.

Dış cephe cam temizliği ve dağcılık dış cephe temizliği alanında da Netpak Dağcı Temizlik Şirketi olarak Pendik’te uzman sertifikalı dağcı personellerimiz ile 7/24 profesyonel dağcı cephe temizliği hizmetleri sunmaktayız. Dış cephe cam temizliği, yüksek binaların cephe temizliğinde uyguladığımız araç, vinç yardımı ya da asma sepet gibi farklı alternatiflerle gerçekleştirdiğimiz bir hizmettir. Önemli bir husus olarak da; çalışanlarımız yüksekte çalışma anlamında gerekli belgelere ve sertifikalara sahiptir.

Biz Pendik Netpak Temizlik Şirketi olarak yılların vermiş olduğu tecrübe ile siz değerli müşterilerimize daha sağlıklı, daha güler yüzlü adımız gibi net ve pak ortamlar sunmaya hazırız. Sizde profesyonel temizlik konusunda hizmet almak isterseniz bizlere iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca www.netpaktemizlik.com sitemizi de inceleyip ihtiyacınız olan temizlik hizmetlerini bizlerden talep edebilirsiniz. Unutmayın; size bir telefon kadar yakınız…

 

 

Pendik dış cephe temizliği, Pendik dağcı cephe temizliği, Pendik dış cephe cam temizliği, Pendik cephe temizliği, Pendik cam temizliği, Pendik temizlik şirketi, Pendik temizlik şirketleri, Pendik temizlik firması, Pendik temizlik firmaları, İstanbul Pendik dış cephe temizliği, Pendik cephe temizlik şirketiPendik inşaat temizliği, Pendik inşaat sonrası temizlik, Pendik inşaat sonrası ev temizliği, Pendik işyeri temizliği, Pendik boş ev temizliği, Pendik tadilat sonrası temizlik, Pendik okul temizliği, Pendik yurt temizliği, Pendik inşaat sonu işyeri temizliği, Pendik temizlik, Pendik inşaat sonrası villa temizliği, Pendik ev temizliği, Pendik ev temizlik şirketleri, Pendik tadilat sonrası ev temizliği, Pendik tadilat sonu villa temizliği, Pendik ev temizlik şirketiPendik ofis temizliği, Pendik ofis genel temizlik, Pendik ofis temizleme hizmeti, Pendik ofis temizlik şirketi, Pendik ofis temizlik şirketleri, Pendik ofis temizlik firması, Pendik ofis temizlik firmaları, Pendik düzenli ofis temizliği, Pendik günlük ofis temizliği, Pendik part time ofis temizliği, Pendik düzenli ofis temizlik şirketi, Pendik periyodik ofis temizliği, Pendik ofis temizlik fiyatları, Pendik ofis temizlik işi, İstanbul Pendik ofis temizliğiPendik cam temizliği, Pendik cam temizlik şirketleri, Pendik okul cam temizliği, Pendik yurt cam temizliği, Pendik işyeri cam temizliği, Pendik ev cam temizliği, Pendik hastane cam temizliği, Pendik cam temizlik firmaları, Pendik cam temizlik şirketi, Pendik villa cam temizliği, Pendik cam temizlik firması, İstanbul Pendik, İstanbul Pendik temizlik şirketi, Pendik cam temizleme fiyatları, Pendik cam temizlik elemanı

Yorum Paylaş

Profesyonel Dış Cephe ve Temizlik Hizmetleri

Biz Ne Yapıyoruz ?
İstanbul Temizlik Şirketiyiz.

Profesyonel Dış Cephe Temizlik.