Okmeydanı Temizlik Şirketi

İstanbul Temizlik Şirketi, Olarak Sizlere Eğitimli Personel ve Uzman Temizlik Kadromuz İle Kurumsal Temizlik Hizmeti Veriyoruz.%100 Memnuniyet☎ (0212) 320 38 89

OKMEYDANI TEMİZLİK ŞİRKETİ

İstanbul Okmeydanı yeni yapıları ve farklı mimarilere sahip binaları ile büyümeye devam etmektedir. Bu binalara doğal olarak temizlik hizmeti yapılması gerekmektedir. Biz Netpak Temizlik Şirketi olarak profesyonel çalışma ekibimizle 1997 yılından beri siz değerli müşterilerimize Okmeydanı’nda kaliteli hizmetler vermekteyiz.

Okmeydanı’nda verdiğimiz bu hizmetler arasında; ev cam temizlik hizmeti, okul cam temizlik hizmeti, işyeri cam temizlik hizmeti, yurt cam temizlik hizmeti, kreş cam temizlik hizmeti, villa cam temizlik hizmeti, inşaat sonrası cam temizlik hizmeti ve tadilat sonrası cam temizlik hizmeti bulunmaktadır.

İnşaat sonrası ev temizliğinde camlarınız, balkonlarınız, mermerleriniz ve duvarlarınız silinir. Kapılarınız, dolaplarınız tepeden en alt kısımdaki pervazları çıkartılana kadar temizlenir. Banyo ve lavabolarınız derz, harç, boya gibi atıklardan arıtılır temizlenir ve ilaçlanarak bakterilerden arındırılır. Duş tekneniz, klozetiniz etiketlerinden temizlenir, parkeleriniz ve ara koridor taşlarınız ilaçlanır ve vakumlu makinalarımız tarafından temizlenir, eviniz 1 günde teslim edilir.

Ofis temizliği alanında daha kapsamlı, teknolojik ekipmanlarla daha kaliteli hizmetler sunmaya özen göstermekteyiz. Yerlerin, masaların, ofis araç gereçlerinin temizlenmesi ve dezenfekte edilmesi ince temizlik gerektirmektedir. Biz Netpak Temizlik olarak Okmeydanı’nda hem ofis hem de büro temizliğini farklı alternatiflerle, personelleri rahatsız etmeden onlara en uygun saat ve günlerde gerçekleştirmekteyiz.

Okmeydanı’nda verdiğimiz hizmetler arasında bulunan inşaat sonrası cam temizliği normal camlardan farklı bir hizmettir. Camlardaki mantarların temizlenmesi ve çerçevelerin üzerindeki bantların temizlenmesi normal cam temizliğinden daha zordur. Tadilat sonrası cam temizliğinde ise boya, badana ve tadilat gibi işlemler yapıldığı için cam ve çerçevelerde oturmuş ağır kirler mevcut olup gerek kimyasallarla gerek cam kazıma aparatlarıyla tamamen dezenfekte edilmektedir.

Ayrıca boş ev temizlik hizmeti, okul temizlik hizmeti ve işyeri temizlik hizmeti de Netpak Temizlik Şirketi olarak Okmeydanı’nda verdiğimiz hizmetler arasında bulunmaktadır. Boş ev temizleme işi basit gibi gözükse de evde sizden önce oturan kişilerin bıraktığı kir kalıntıları zamanla oturmuş hale gelmektedir, ayrıca taşınma öncesi gerek görüldüğü takdirde boya, badana yapılmaktadır ve bu da temizlik işini çok daha fazla zorlaştırmaktadır. Biz Netpak Temizlik olarak gelişmiş teknoloji ve ekipmanlar, gerekli kimyasallar ve profesyonel ekiplerimizle ev temizliğinde de sizlere en iyi şekilde hizmet sunmaktayız.

Dış cephe cam temizliği ve dağcılık dış cephe temizliği alanında da Netpak Dağcı Temizlik Şirketi olarak Okmeydanı’nda uzman sertifikalı dağcı personellerimiz ile 7/24 profesyonel dağcı cephe temizliği hizmetleri sunmaktayız. Dış cephe cam temizliği, yüksek binaların cephe temizliğinde uyguladığımız araç, vinç yardımı ya da asma sepet gibi farklı alternatiflerle gerçekleştirdiğimiz bir hizmettir. Önemli bir husus olarak da; çalışanlarımız yüksekte çalışma anlamında gerekli belgelere ve sertifikalara sahiptir.

Biz Okmeydanı Netpak Temizlik Şirketi olarak yılların vermiş olduğu tecrübe ile siz değerli müşterilerimize daha sağlıklı, daha güler yüzlü adımız gibi net ve pak ortamlar sunmaya hazırız. Sizde profesyonel temizlik konusunda hizmet almak isterseniz bizlere iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca www.netpaktemizlik.com sitemizi de inceleyip ihtiyacınız olan temizlik hizmetlerini bizlerden talep edebilirsiniz. Unutmayın; size bir telefon kadar yakınız…

 

Okmeydanı dış cephe temizliği, Okmeydanı dağcı cephe temizliği, Okmeydanı dış cephe cam temizliği, Okmeydanı cephe temizliği, Okmeydanı cam temizliği, Okmeydanı temizlik şirketi, Okmeydanı temizlik şirketleri, Okmeydanı temizlik firması, Okmeydanı temizlik firmaları, İstanbul Okmeydanı dış cephe temizliği, Okmeydanı cephe temizlik şirketiOkmeydanı inşaat temizliği, Okmeydanı inşaat sonrası temizlik, Okmeydanı inşaat sonrası ev temizliği, Okmeydanı işyeri temizliği, Okmeydanı boş ev temizliği, Okmeydanı tadilat sonrası temizlik, Okmeydanı okul temizliği, Okmeydanı yurt temizliği, Okmeydanı inşaat sonu işyeri temizliği, Okmeydanı temizlik, Okmeydanı inşaat sonrası villa temizliği, Okmeydanı ev temizliği, Okmeydanı ev temizlik şirketleri, Okmeydanı tadilat sonrası ev temizliği, Okmeydanı tadilat sonu villa temizliği, Okmeydanı ev temizlik şirketiOkmeydanı ofis temizliği, Okmeydanı ofis genel temizlik, Okmeydanı ofis temizleme hizmeti, Okmeydanı ofis temizlik şirketi, Okmeydanı ofis temizlik şirketleri, Okmeydanı ofis temizlik firması, Okmeydanı ofis temizlik firmaları, Okmeydanı düzenli ofis temizliği, Okmeydanı günlük ofis temizliği, Okmeydanı part time ofis temizliği, Okmeydanı düzenli ofis temizlik şirketi, Okmeydanı periyodik ofis temizliği, Okmeydanı ofis temizlik fiyatları, Okmeydanı ofis temizlik işi, İstanbul Okmeydanı ofis temizliğiOkmeydanı cam temizliği, Okmeydanı cam temizlik şirketleri, Okmeydanı okul cam temizliği, Okmeydanı yurt cam temizliği, Okmeydanı işyeri cam temizliği, Okmeydanı ev cam temizliği, Okmeydanı hastane cam temizliği, Okmeydanı cam temizlik firmaları, Okmeydanı cam temizlik şirketi, Okmeydanı villa cam temizliği, Okmeydanı cam temizlik firması, İstanbul Okmeydanı, İstanbul Okmeydanı temizlik şirketi, Okmeydanı cam temizleme fiyatları, Okmeydanı cam temizlik elemanı

Yorum Paylaş

Profesyonel Dış Cephe ve Temizlik Hizmetleri

Biz Ne Yapıyoruz ?
İstanbul Temizlik Şirketiyiz.

Profesyonel Dış Cephe Temizlik.